konu kilitlenebilir

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
1-Buildler geliştirilmeli bizim buildler gibi :D
2-Konu tasarımı idare eder ama daha güzelini yapabileceğine inanıyorum
3-14GB tek sunucu için fazla değilmi benim sunucum 8gb ve 8 aydır ln açık ve henüz ram yetersizliği gibi bir durum ile karşılaşmadım
4-Site bozulmuş :D
BAŞARILAR :pala:

burakofficials200

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1-Buildler geliştirilmeli bizim buildler gibi :D
2-Konu tasarımı idare eder ama daha güzelini yapabileceğine inanıyorum
3-14GB tek sunucu için fazla değilmi benim sunucum 8gb ve 8 aydır ln açık ve henüz ram yetersizliği gibi bir durum ile karşılaşmadım
4-Site bozulmuş :D
BAŞARILAR :pala:
değerli yorumun iç,n teşekürler site bozuk değil bakımda yakında olucak
build konusunda tek yetkili olmak çok zor :D her işte iyi olamıyorum
14gb sadece sky için değil ufak bir minigame yüklüyücem
konu tasarımı biraz aceleye geldi

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
değerli yorumun iç,n teşekürler site bozuk değil bakımda yakında olucak
build konusunda tek yetkili olmak çok zor :D her işte iyi olamıyorum
14gb sadece sky için değil ufak bir minigame yüklüyücem
konu tasarımı biraz aceleye geldi
tek yetkili olmana rağmen gayet iyi bence her şey bunu bilmiyordum :D konuda yazıyorsada dikkat etmedim pek yazı okuyan biri değilim :D
tekrardan başarılar

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Konu düzeni, iyi değil. 3/10
Yapılar daha iyi olabilirmiş. 5/10

4/10

Ortalama bir sunucu.

burakofficials200

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oyunda kalınca yakıt eklenmesi getirildi + sunucuya yeni kazı alanı getirildi

BabaReyRey8558

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu Berbat Bir Açık Buldum Diye Ban Yiyebilirmiyim Ya ve "Lan" kelimesi hakaret olarak sayılıyor ss lere bakabilirsiniz Sunucunun Kalitesi Düştü Küfürler Sansürlenmiştir!
2018-06-28_14.32.18.png

burakofficials200

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Berbat Bir Açık Buldum Diye Ban Yiyebilirmiyim Ya ve "Lan" kelimesi hakaret olarak sayılıyor ss lere bakabilirsiniz Sunucunun Kalitesi Düştü Küfürler Sansürlenmiştir!Ekli dosyayı görüntüle 84633
hmm yaptıgınız şey baltalamak noldugunu anlatmadınız galiba ilk başta rehberlere lan dedigi için 3 dakika mute yediginiz için küfür ettiniz ( ailesel ) Türk Dil Kurumu Ana Sayfası dan görürseniz kaba bir sözcük oldugunu görürsünüz bildiginizi düşünüyordum fakat profil fotorafınızdan yaşınızın itibar ettigi yeri gördüm bug bulmanız ban atmamıza degil hediye vermemize neden olur sebebi sunucuya gelip rehberlere sövüp arkasından * sunucu reklamı yapmanızdır itiraz ettiginiz taktirde görüntüler atılacaktır neden suçlu olup birde bizi haksız göstermek istiyorsunuz "minecraft oynamak yerine Sözcüklerin Anlamlarını Öğrenebilirsin dostum"

BabaReyRey8558

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hmm yaptıgınız şey baltalamak noldugunu anlatmadınız galiba ilk başta rehberlere lan dedigi için 3 dakika mute yediginiz için küfür ettiniz ( ailesel ) Türk Dil Kurumu Ana Sayfası dan görürseniz kaba bir sözcük oldugunu görürsünüz bildiginizi düşünüyordum fakat profil fotorafınızdan yaşınızın itibar ettigi yeri gördüm bug bulmanız ban atmamıza degil hediye vermemize neden olur sebebi sunucuya gelip rehberlere sövüp arkasından * sunucu reklamı yapmanızdır itiraz ettiginiz taktirde görüntüler atılacaktır neden suçlu olup birde bizi haksız göstermek istiyorsunuz "minecraft oynamak yerine Sözcüklerin Anlamlarını Öğrenebilirsin dostum"

ben rehbere sövmedim ve reklam yapmadım loglara bakabilirsiniz

burakofficials200

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucu güncellendi yeni event türleri eklendi /spawner eklendi iyi oyunlar