REKLAM PLAY.COLERIES.COM > 35 GB Ram | Günün 5 saati event! - /adakit - /adafly Oynadığınız oyundan keyif almak istiyorsanız bize katılın!

Konu, 11 Eki 2019 tarihine kadar sabit.

Sizce sunucu nasıl?

• Harika

• Güzel

• İdare Eder

• Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

sezgin1661

Yeni Doğmuş
Hayatımda Gördüğüm En İyi Sunuculardan Biri Ben Böyle Sunucu Sadece 2 Kez Gördüm 1i Bu Diğeri Kapandı Buraya Gelmek Demek Hayatının Değişmesi Demek Sezon Sistemi Kadar İyi bir şey Olabilirmi Beleşe 15 Kredi Alma Şansı Video Çekipte Kredi Kazanma Olayı Olabilirmi Ne Kadar Uzun Video O Kadar Beleş Kredi Buraya Gelmeyen Kişi Zamanı Gelince Her Şeyin Farkına Varıcak Ve Çok Üzülücek...

AldenSH

Demir Madencisi
Ruh Hali
Hayatımda Gördüğüm En İyi Sunuculardan Biri Ben Böyle Sunucu Sadece 2 Kez Gördüm 1i Bu Diğeri Kapandı Buraya Gelmek Demek Hayatının Değişmesi Demek Sezon Sistemi Kadar İyi bir şey Olabilirmi Beleşe 15 Kredi Alma Şansı Video Çekipte Kredi Kazanma Olayı Olabilirmi Ne Kadar Uzun Video O Kadar Beleş Kredi Buraya Gelmeyen Kişi Zamanı Gelince Her Şeyin Farkına Varıcak Ve Çok Üzülücek...
Yorumun için teşekkürler

FANDOZ

Ağaç Yumruklayıcı
Ruh Hali
konu tasarımı harikaaaaa valla bak uzun zamandır bu kadar güzel bir konu tasarımı görmemiştim yapan arkadaş kimse emeğine sağlık

Alicengizgjn

Yeni Doğmuş
Factions gerçekten mükemmel olmuş ayrı bir kendine çekiyor faction son güncelleme ile iyi olmuş elinize sağlık oyundan ekleyin kankalar ismim AlihanCengizzz