• 3 Eyl 19

REKLAM Play.Coleries.Com > EŞİ BENZERİ OLMAYAN SPAWNERLAR | Günün 3 saati event! - /adakit - /adafly - /scmarket - /ihale - Sezon Sistemi İle Bedava Kredi! |

Konu, 11 Eki 2019 tarihine kadar sabit.

Sizce sunucu nasıl?

• Harika

Kullanılan: 90 63.4%
  • Güzel

Kullanılan: 10 7.0%
  • İdare Eder

Kullanılan: 12 8.5%
  • Kötü

Kullanılan: 30 21.1%

• Kullanılan toplam oy
    142
  • Anket kapatılmış .

AldenSH

Play.Coleries.Com
Sponsor
Süper Üye
Özel Üye
play.coleries.com
www.coleries.com
coleries.com/discord
unknown.png

(8 Ağustos 2019)

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png

KOPYALANABİLİR SUNUCU ADRESİ
PLAY.COLERIES.COM

1.8 ile 1.12 sürümleri arasındaki bütün sürümler ile giriş yapabilirsiniz.

124890

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

KalpsizBaskan

Ağaç Yumruklayıcı
Konu tasarımı güzel fakat orman gibi warpların buildleri geliştirilmeli ve geliştirmiş pluginler demişsiniz o pluginlerin nerdeyse çoğu başka faction serverlerde de kullanılıyor. BAŞARILAR DİLERİM

AldenSH

Play.Coleries.Com
Sponsor
Süper Üye
Özel Üye
- Haber -

- Genel olarak metinler değiştirildi.

Son düzenleme:

Bjorn

YiGeceler
Kötü ve tecrübesiz bir sunucu gözümde. Rehberler görevini düzgün yapamıyor. 1 saattir hiçbir yetkiliden haber yok, adam ırkçılık yapıyor rehberler mute atmıyor. 2 tane rehber aktif işini düzgün yapamıyorlar. Ben ırkçılık yapmadığım halde bana mute atıyorlar. Zaten her şeyi screenshot halinde aldım isterseniz atabilirim. Sunucunun kitleside kötü.

RuhunCanayazı

SonTürk
Sponsor
Ruh Hali
Konu tasarımı göze güzel hitap ediyor, hoşuma gitti. Sunucu hakkında yorum yapmıyorum henüz bakmadım.

MadTRen

Marangoz
Ruh Hali
İp adresini SappHire.batihost.Com kendine ait ve batihost'tan ayrı bir şekilde gösterirsen senin için daha iyi olur. Konu tasarımın idare eder sunucu içinde çektiğin fotoğraflarda shader kullanırsan konu tasarımını dahada güzel yapar. Sunucu içinde ekstradan kendine özgü bir şeyler eklersen daha başarılı yerlere varabileceğine inanıyorum. Sunucunda başarılar

AldenSH

Play.Coleries.Com
Sponsor
Süper Üye
Özel Üye
İp adresini SappHire.batihost.Com kendine ait ve batihost'tan ayrı bir şekilde gösterirsen senin için daha iyi olur. Konu tasarımın idare eder sunucu içinde çektiğin fotoğraflarda shader kullanırsan konu tasarımını dahada güzel yapar. Sunucu içinde ekstradan kendine özgü bir şeyler eklersen daha başarılı yerlere varabileceğine inanıyorum. Sunucunda başarılar
Yorumunuz için teşşekür ederim.

TunaÖzsinan

Yeni Doğmuş
Server gayet guzel rehberler he soruya cevap veriyo serverın tutacağını düsünüyorum iyi şanslar