Play.Coleries.Com > Emek Skyblock ve OP Skyblock | Süreli Uçuş | Ada Gelişim Sıralaması | Gelişmiş Ada Market | Özel Eşyalar; Sandalye, Televizyon...

Sizce sunucu nasıl?

• Harika

Kullanılan: 90 63.4%
  • Güzel

Kullanılan: 10 7.0%
  • İdare Eder

Kullanılan: 12 8.5%
  • Kötü

Kullanılan: 30 21.1%

• Kullanılan toplam oy
    142
  • Anket kapatılmış .

OdellaK

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Oynanılcak bir sunucu değil Yetkili kişiler fazla ilgi göstermiyor. 2 bilgisayardan oyun açık taş kasıyor diye ban atıp ve adayı silen bir sunucu başka sunucu bakmanızı tavsiye ederim. Oyunda sohbette hep küfür ve kavga var ss alıp atıyoruz ilgilenen yok ama taş kasıyoruz diye ban atan yönetim sizle ilgilenmez.
sss.png
küfür2.png

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Oynanılcak bir sunucu değil Yetkili kişiler fazla ilgi göstermiyor. 2 bilgisayardan oyun açık taş kasıyor diye ban atıp ve adayı silen bir sunucu başka sunucu bakmanızı tavsiye ederim. Oyunda sohbette hep küfür ve kavga var ss alıp atıyoruz ilgilenen yok ama taş kasıyoruz diye ban atan yönetim sizle ilgilenmez.Ekli dosyayı görüntüle 165524Ekli dosyayı görüntüle 165528
Yetkililer görmemiş olabilir o an sohbete bakmıyor olabilir. Sunucuyu karalamanızı gerektiricek bir durum göremedim.

OdellaK

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yetkililer görmemiş olabilir o an sohbete bakmıyor olabilir. Sunucuyu karalamanızı gerektiricek bir durum göremedim.
Oyun içi hadi yetkili yok diyelim peki 2.5 gün oldu desteğe bakan yok ilgilenen yok oyunda hep kavga küfür var, ban sebebini soruyom naber diyor bana
küfürss.png

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Şu sunucunun tek sıkınıtısı kitlenin çok kötü olması editte kazıyorum çocuk bnaa hile diyor artı vipler küfredip mute yemiyor vesayre

şu sunucuya bir rehber lazım + blok koyunca speedten atıyor veya koydurmuyor

Son düzenleme:

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53
Emek Skyblock'a ejderha etkinliği eklendi!

xMgronox

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yaklaşık 1.5-2 yıldır aktif olarak oynadığım bir sunucu.

Size şunu söyleyebilirim,tek kelimeyle efsane.

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnsan 16 Yaşının Düşüğünde Olunca Ne Oluyor Siyah İnsanlara Irkçılık Nasıl Yapılıyorsa Küçük Ama Zeki Kardeşlerimize De Aynısı Yapılmakta Bence Sizide Tutuklasınlar :/
baya saçmaladın 16 yaş ve üstünün alma nedeni 16 yaşındaki bir bireyin yeterli olgunluga ulaşmıl olmasıdır

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Halen çizginizi bozmadan ilerlemeniz hoş böyle devam :asık:

ibokars

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güzel server fakat bir kişinin soruları/sorunları ile ilgilenen insan yok admin olsun herhangi bi yetkili olsun tabii serverinizi kötülemiyorum gayet güzel girdiğim 2 3 seferde hiçbir yetkili sordugum sorularla ilgilenmedi delirdim