fc.coleries.com > 12 Mart 2023'de açıldı! Harika sistemleriyle Coleries Faction tekrardan aktif!

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımını yaptığım için demiyorum, çok güzel olmuş, sunucuda tek kelimeyle harika.

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılar dilerim. Sunucuya emek verilmiş ve göz kamaştırıcı şeyler yok. Tam tercih ettiğim tarz. :)

Zepyhros

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten resimler ve konu tasarımı çok güzel olmuş.
Başarılar!

Yahya0211

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun Konusu ve tasarımı tek kelimeyle harika buildlerde beraberinde gidiyor sunucu sistemlerinizi göremedim onu eklerseniz tam olur sunucuda konudaki gibi görünüyorsa önünüz açık :)

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılar

Son düzenleme:

CraftRosi13

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
konu tasarımı güzel maplar gerçekten çok güzelmiş kısacası serverinize bayıldım

Moderatör tarafından düzenlendi:

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nereden kimi baltalayabiliriz diye düşünüyorsunuz.
Coleries 3 senelik bir projedir ve şimdi resmiyetine kavuştu. Hala neyden bahsediyorsunuz.
Ben burada gelip, sunucu hakkında bir şey yazdığımı görmüyorum? "Kurucu" diye eklediğiniz arkadaş kendi sunucu konusuna "Konu tasarımı başarılı" diyorsa sanırsam o 3 yıllık proje hazırlık döneminde yönetim ekibinde değildi arkadaş? Sizin 3 yıldır proje dediğiniz sunucu isminin "ies" eki ile bitmeyen hali bizim 2014'de hali hazırda olan bir sunucumuzdu(isim olarak). 2014-2018 arasında yine o isimle açmış olduğumuz sunucuların olması da ayrı bir durum. Bu süre zarfında insanların "Colere" ismi ile beni bağdaştırmış olmasından mütevellit gelip bana bu sunucunun bana ait olup olmadığını soruyorlar. Sanırsam durumu anlatabilmişimdir.

AburCuburBukucu

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu güzele benziyor
Konu Tasarımı 9/10
Oyun İçi 10/10
Sunucuya puanım 9/10
Başarılarınızın devamını dilerim :)

PofudukShawli

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba server çok güzel sadece hile koruması biraz eksik ve serverinizden aşırı gereksiz ve kontrol edilmeden banlandım yetkili hilene bakıyorum yazdı bende kontrole geleyim dedim fakat dinlemeden banladı desteğe yazdım dalga geçtiler o yüzden yetkili kadrosuna 10 üzerinden 6 falan verebilirim

TasticTeam

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
para yatırabilecegim güzel bir server arıyordum sanırım buldum inşallah