play.CraftElis.com | Yep yeni Faction Sunucusu | WSLER | Klan Turnuvaları | Rütbeler | Görevler | Kasalar | Hemen sende gel!!

CraftElis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
KOPYALANABİLİR İP:
play.CraftElis.com
mc.CraftElis.com
oyna.CraftElis.com

117174
117175
117177
117178
117181
117182
117185
117186
117187

KOPYALANABİLİR İP:
play.CraftElis.com
mc.CraftElis.com
oyna.CraftElis.com

Ekli dosyalar

• elis5.png
    elis5.png
    392.9 KB · Görüntüleme: 108
  • 2019-02-18_17.29.41.png
    2019-02-18_17.29.41.png
    976.5 KB · Görüntüleme: 117

BuilderTontonbuck

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı gayet güzel
sistemlerden fazla belirtilmemiş

CraftElis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sistemlerden belirtilmemiş, emin olun ki bu kadroya bi builder ve moderatör koyulsa sunucu güzel olacak. Konu tasarımı iyi, sunucuya girmiyeceğim sadece incelemek istedim. İyi günler!
evet haklısınız ekibimizi yavaş yavaş büyültücez teşekkürler.

burakkankal19

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gördüğüm en rezil sunucu kurucu arkadaşlarına item yardımı yapıyor ve görmezden geliyor yaptıklarını.Arkadaşları küfür ediyor sslerini atıyorum dcden ban atıp engelliyor.

Zeydeeer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kurucu gerçekten boş bir insan, oyuncuyla ilgilenmiyor. Yaşın max 14 diye boş boş geçiniyor, böyle devam etsin. 10 güne kapanır bu sunucu.

Son düzenleme:

CraftElis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gördüğüm en rezil sunucu kurucu arkadaşlarına item yardımı yapıyor ve görmezden geliyor yaptıklarını.Arkadaşları küfür ediyor sslerini atıyorum dcden ban atıp engelliyor.
Sunucuda hiç arkadaşım yok nasıl yapayım böyle birşeyi allah aşkına güldürüyorsun beni gece 2 de gelmişsin bana ss atıyorsun kafam allak bullak diyorum sana hala devam ediyorsun sabah bakarım diyorum hala devam ediyorsun oyuncu olmayı bilemiyorsun sanırım.

CraftElis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yüz verirsen tepene çıkarlar.
bende bu söze uyarak hiçbir oyuncuyla konuşmuyorum

burakkankal19

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda hiç arkadaşım yok nasıl yapayım böyle birşeyi allah aşkına güldürüyorsun beni gece 2 de gelmişsin bana ss atıyorsun kafam allak bullak diyorum sana hala devam ediyorsun sabah bakarım diyorum hala devam ediyorsun oyuncu olmayı bilemiyorsun sanırım.
Kardeşim dediğin gibi gecenin 2 si adamlar gece gece onca laf yaptı durduk yere peki sen neden onları banlamayıpda Beni Kalıcı Olarak banlıyorsun ? Adam dün diyorki kurucu yanımda arkadaşım istediğimi yaparım birde özelden yazdıklarımı okuyup bana cevap verebiliyor gece sana mute atıyordu sen afk iken Bukadarda olmaz ama kardeşim Adamları banlayacağına gelip beni banlıyorsun Az vicdan git bi loglara bak

Son düzenleme:

CraftElis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim dediğin gibi gecenin 2 si adamlar gece gece onca laf yaptı durduk yere peki sen neden onları banlamayıpda Beni Kalıcı Olarak banlıyorsun ? Adam dün diyorki kurucu yanımda arkadaşım istediğimi yaparım birde özelden yazdıklarımı okuyup bana cevap verebiliyor gece sana mute atıyordu sen afk iken Bukadarda olmaz ama kardeşim Adamları banlayacağına gelip beni banlıyorsun Az vicdan git bi loglara bak
baktım zaten cezasınıda verdim o oyuncunun gecenin 2 sinde gelip yazıyorsun kafam allak bullak diyorum yarın sabah gel diyorum hala devam ediyorsun senin hatan var burada valla kardeşim 7/24 sunucuya bakacak değilim benimde hayatım var bende bi uyuyayım yani değil mi biraz anlayış.