Play.MC-Block.Com | GÜNÜN 3 SAATİ EVENT | PVP ODAKLI FACTION | ÜSTÜN HİLE KORUMASI | EFSANE SEVİYELİ TNTLER | DEĞİŞİK BÜYÜLER | KLAN SAVAŞLARI |

JoneX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
Play.MC-Block.Com
Oyun Sürümü
1.8.8
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Faction

Son düzenleme:

ErenTN2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımı Güzel Bir Emek Var Sunucuda Umarım Dilediğin Yerlere Gelirsin.

boomshine5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel ama başlıktaki imla hatalarını düzeltmenizi tavsiye ederim.

boomshine5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Play.CraftRosi.Com | Emek Faction | Kalite Tesadüf Değildir! | Devrim Yapmaya Geldik! | Yaza Damga Vuracağız! | İDDİALIYIZ! |

Bekirc15

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konu tasarımına version yazılmamış eklerseniz güzel olur

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53
135788

Kullandığınız haritalarda Coleries ismi göze çarpıyor, 3-4 ay önce belirtmiştim kaldırın demiştim ama hala aynı haritayı kullanıyorsunuz. Üstüne üstlük menü tasarımları vs her şey kopyalanmaya çalışılmış.

Konu tasarımınızdaki hakkımızda kısmı Coleries'den bire bir olarak alınmış ve kullanılmış.

AburCuburBukucu

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu güzele benziyor
Konu Tasarımı 9/10
Oyun İçi 5/10
Sunucuya puanım 6/10
Haritalar Coleries'ten alınmış, AldenSH de belirtmiş bunu. Oyun İçi puanım bu yüzden düşük

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53

140789

140787

Taklitler aslını yüceltir.
Sunucunuzda uzun bir ara geçmesine rağmen kaldırmanızı rica etmeme rağmen hala bu haritayı yani bizim emek verip yaptığımız haritayı kullanıyorsunuz. Sistemleriniz birebir olarak Coleries'ten kopyalanmış. Bunu sizde kabul ediyorsunuz. Hala idaalı mısınız?​

JoneX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Ekli dosyayı görüntüle 140789

Ekli dosyayı görüntüle 140787

Taklitler aslını yüceltir.
Sunucunuzda uzun bir ara geçmesine rağmen kaldırmanızı rica etmeme rağmen hala bu haritayı yani bizim emek verip yaptığımız haritayı kullanıyorsunuz. Sistemleriniz birebir olarak Coleries'ten kopyalanmış. Bunu sizde kabul ediyorsunuz. Hala idaalı mısınız?​
Öncelikle bana mapleri kendi olan bir server soyle çok az sistemler diyorsunuz kusura bakmayınca ne sistemi ya sizin serverde sistemmi var jackpota sistem mi diyorsunuz sistemden kastınız nedir ayriyetten jafkpotlarimiz da farklı

XXSpookyDragonXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
öncelikle biraz ağır bir eleştiri olacak server açıkça coloriesten çalıntı mapler falan filan bunları geçtim konu tasarımı çok kötü düzeltilemesi lazım bu ikisinin rehber olarak 10-11 yaşındaki 3,4 çocuğu almışsınız serverde sohbette kavga edip chati siliyorlar sürekli serverde oynamaya değecek 1 gram bir şey yok açıkçası ''OP'' kavramını pek oturtturamamışsınız sanırım her şey çok dengesiz çünkü, yani dürüst olayım kendime soruyorum bu serverde oynayıp kendime ne katabilirim düşünüyorum

İyi birisini bulup onunla vakit geçirebilirim bu yok
Rehberlerden serveri öğrenip zevk alabilirim bu da yok
Servere girip lapis kazınca aldığım zevki alabilirim belki bu da yok çünkü çok sınırlı bir server

eee peki bu server de ne yapabilirim ben ??

Haritalar 0/10
Yetkili Kadrosu 3/10
Sistemler : 6/10 (Çalıntı değilse oda)

(Puanlar fazlasıyla kabartılmıştır gerçek puanlar değildir serverde oynadım 10-15 dk en fazla bunu söyleyebilirim server için)

şimdiden kusura bakmayın ama tahminimce 1-2 hafta veya aya server kapanır tamamen para tuzağı