play.CreationIsMine.com > 1.Sezon - 2014 Faction Sunucusu - 1.8 - 1.12.2 - Nostalji

BlackKpoT

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.CreationIsMine.com
Oyun Sürümü
1.8 - 1.12.2
Sunucu Slotu
Sunucu Türü
2014 Factions

Merhabalar,
CS6 kullanmayı bilmiyorum. Bunun üzerine böyle bir konu açmaya karar verdim kimine göre sade bir konu tasarımı kime göre CS6 kullananlardan daha açıklayıcı bir konu tasarımı. Bu size kalmış ben bunu tercih ettim. Çektiğim videoları düzenleyip renderladım. Boyutunu küçültüp GIF haline getirdim. Sizlere daha ilgi çekici gelebileceğini düşündüm.

Direkt dalıyorum abi! Bismillah

Benim Hakkımda:

İsmim Arda, 18 yaşındayım 6 senedir sunucu işleriyle uğraşıyorum. Sınavlar, okul varken sunucu yürütmek baya bi' zor oluyordu. Bu sene dönemi bitirdikleri için tekrardan açma gereği duydum. Hazır plugin paketi olmayıp tek tek plugin indirme sitelerinden sadece gerekli olan pluginleri indirdim, onları Türkçeleştirdim. En sonunda sunucumuz açtım.

Sunucunun en büyük özelliği 2014 temalı olmasıdır. Yani yeniliklerin hiç biri yok diyebiliriz. Hani 30 level olmak için demir kazmayla başlar elmas kazma alıp direkt ench basardık. Sizi o zamanları geri yaşatmak istedim. Her şey eski. Sistemler eski hatta Rain event bile ekledim :) Zamanın en yeni sistemi Boss'lardı. Öldürünce set veriyordu. Maksimum onu getirdik. Kasadır, su perisidir, jackpottur bu tarz yeni nesil özellikler bulunmuyor. Eğer yeniliklerden arınmış bir sunucu aramıyorsanız bu sunucu size göre değil. Çünkü 2014'ün en yenilikli sunucusu burası. İlk güne özel sıkıntılar, eksiklikler olabilir. Bunları beraber çözeceğiz. Gözümden kaçan şeyler olabilir.

Zor demeyelim de emekçi diyelim. Emek vermek istemeyenler sunucuya katılabilir çünkü OP Faction değil. Yani girişte size p10 set verilmeyecek. Maksimum Demir kazma verilecek ki bunu ben istemedim. Arkadaşlarım daha uygun gördüler öyle yaptım. Başlangıçta 10 TL'niz olacak. 640 Lapis 5 TL'den satılıyor. Bir Elmas ise 20 TL. Piyasayı az çok anlayabilirsiniz bu bilgiler sayesinde. Markete bazı üretilebilen eşyaları koymadım kendiniz üretebilirsiniz diye. Yani normal bir sunucu :) 2014 <3

Boss /warp boss'ta her 30 dakikada bir doğuyor. Öldürülürse yere P4 Zırh Seti, Keskinlik 4 Kılıç, 1 Güç iksiri, 1 Enchli Altın Elma veriyor. Peki bu Boss ödülleri neden bu kadar OP? Şu yüzden. Boss'u kesmeniz bi hayli zor çünkü gücü 8 üzerinden 8 olarak ayarlı. Kuvvet iksiri içmiş bir YKS Boss'u. Evet Boss'un adı YKS :) Özel yetenekleri var kendisi sizi havaya fırlatabilir, yakabilir, yıldırım atabilir, ok yağmuruna tutabilir, alevli ok yağmuruna tutabilir ve The Flash'tan bileceğimiz hani elini titretip insanların kalbini patlatabiliyor ya o tarz bir Delici Vuruş skilli daha var. Ve ölünce eşyalarınız düşüyor. O yüzden enchli elmasız girmemenizi öneririz.

Her sunucum da olduğu gibi bu sunucumda da en önemli, en başta olması gereken özellik adalettir. Bunu sağlamak amacıyla şunları yaptım:
- VIP Hammadde mecburen ekledim çünkü olmazsa olmazıdır ama şöyle indirgedim. Kesinlikle altın koymadım bu sayede VIP üyeler altın elma yapamayacak. Bence bu baya etkilemiştir adaleti. Ve madenlerin oranına gelecek olursak en düşük üyeliğin madeninde %3 en yüksek üyeliğin madeninde ise %9 Elmas var. Alanı da birazdan aşağıdaki resimlerden görebilirsiniz. Yani Elmas sayısı diğer sunuculara göre çok daha düşük. VIP'ler aşırı üstün olmayacak. İllaki normal bir oyuncudan üstün olacaklar. Kasılma bakımından. Ama kesinlikle normal bir oyuncunun yapamayacağı, elde edemeyeceği eşyaları elde edemeyecekler. Örnek veriyorum Verimlilik 6 Kazma. En yüksek VIP üyeliğin kitinde bile Verimlilik 6 kazma olmayacak ya da Koruma 5 Zırh. Herkesi olabildiğince eşit tutmaya çalışacağım. Adalet sadece oyunlarda değil sonuçta burada bir oyun oynuyoruz ama adalet hayatımızın her bir köşesinde olması gereken bir özelliktir. Adaletin olmadığı yerde düzen sağlanamaz.
"Madem bu kadar adaletlisin VIP'yi kaldır o zaman?" dediğini duyar gibiyim. Bunun için yapılacak bir şey yok sunucunun aylık kirası, reklamları kendi cebimden karşılayamam hiç kimse karşılayamaz. Zengin biri olsam kesinlikle VIP üyelik barındırmazdım. Benim amacım aradaki statü farkını en aşağıya indirmektir.

Daha fazla şeyden bahsetmeye gerek yok. Gerisini siz görebilirsiniz.