KONU SİLİNSİN | The End.

Sunucumuzu nasıl buldunuz?

• Perfect! [Mükemmel]

• Good.. [İyi]

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

IbrahimWTF

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Açık konuşmak gerekirse kaç yıldır minecraft oynuyorum ama senin açtığın sunucular kadar iyi sunucular görmedim veya beğenmedim sunucun hakkında yorum yapmak gerekirse sunucun kaliteli güzel yönetiyorsun sistemlerinde güzel oyuncularına karşı ilginde çok iyi gün geçtikçe geliştiğinizi görüyorum başarıların devamını bekliyorum :)

PusAt71771

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
diyer sunuculardan bir fark göremedim iyi günler . He bu arada çıkıp bana şöyle bişi demeyin lütfen ' diyer sunuculardan farkımız oyunculara ilgimiz' iyi günler 10/0

dangernetworktr1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
diyer sunuculardan bir fark göremedim iyi günler . He bu arada çıkıp bana şöyle bişi demeyin lütfen ' diyer sunuculardan farkımız oyunculara ilgimiz' iyi günler 10/0
Siz bilirsiniz biz elimizden geleni yapıyoruz herkesin kendi görüşü iyi günler!

Açık konuşmak gerekirse kaç yıldır minecraft oynuyorum ama senin açtığın sunucular kadar iyi sunucular görmedim veya beğenmedim sunucun hakkında yorum yapmak gerekirse sunucun kaliteli güzel yönetiyorsun sistemlerinde güzel oyuncularına karşı ilginde çok iyi gün geçtikçe geliştiğinizi görüyorum başarıların devamını bekliyorum :)
Teşekkür ederiz bu değerli yorumunuz için bütün oyuncularımız baş tacımızdır, uzun bir haftadan sonra foruma güncel++ iyi oyunlar!

Alcatras96

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya giriş yapamıyorum destek talebi açmamı istiyor.

dangernetworktr1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu uzun haftalar sonrası aktif ++

Güncellemeler:

Normal Faction oldu,
Skyblock kaldırıldı,
Küfürler engellendi,
Takım kutusu kaldırıldı,
Alımlar kapatıldı,
Ram yükseltildi,
Slot yükseltildi,
Hosting değiştirldi,

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir sunucu konu düzeni baya hoşuma gitti başarılar!

agentsniperpro.gif

Yahya0211

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haritaların Hepsi Alıntı gibi gözüküyor sistemler fena değil konu geliştirilebilir Başarılar... 5/10