Play.DcCraft.Org | 19:00 da Hergün Event| VIP Edit | Kredi Kasma Sistemi | Tılsımlar | PvpMaden

Sunucumuz Güzelmidir Gelip Oyanamaya Degermi ?

• Kullanılan toplam oy
    9
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Merdocann

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

> Sunucu Aktif!
> Sunucu Ram 8192MB
> Sürüm 1.8
> Sunucu Kapasitesi Sınırsız.
> Nitrado Güvencesi!
> Hiçbir Map Alıntı Değildir !
> İtem Kayıbı Yaşanmama Garantisi !
> http://www.Facebook.com/DcCraftTR/
> http://www.DcCraft.Org

TeamSpeak 3 ts3.dccraft.org

Küfür Yasak.
Hilelerin Hepsi Yasak.
Yetkililere-Servere Hakaret Yasak.
Oyuncuları Rahatsız Etmek Yasak.

Reklam Yapmak Yasak.
Server ismi Vermek Yasak.
Klan Chat Reklam Yasak.
Klan Chat Küfür Yasak.
Vip Satışlarında Takas Yasak.

Kurucu Mrtcn

BaşAdmin SydeFQ

Admin SercanDeğirmenci

Builder JustUtku

Moderatör Mr_Emin

SuperAsistan EmirhanKRM

Asistan SmekkOfficial

Spawn
http:// > Sunucu Aktif! > Sunucu Ram 8192MB > Sürüm 1.7 - 1.8 > Sunucu Kapasitesi Sınırsız. > BatiHost Güvencesi![ > Hiçbir Map Alıntı Değildir ! > İtem Kayıbı Yaşanmama Garantisi ! > [URL="http://www.Facebook.com/DcCraftTR/" > [URL="http://www.DcCraft.Org" Küfür Yasak. Hilelerin Hepsi Yasak. Yetkililere-Servere Hakaret Yasak. Oyuncuları Rahatsız Etmek Yasak. Reklam Yapmak Yasak. Server ismi Vermek Yasak. Klan Chat Reklam Yasak. Klan Chat Küfür Yasak. Vip Satışlarında Takas Yasak. > Kurucu : Mrtcn > Admin : SydeFQ > Builder : JustUtku > Admin : SercanDegirmenci Spawn [IMG] Hammadde Lapis RutbeHammadde VipHammadde DCVIP Hammadde Arena MadenEvent Serverimizde bedava vip sistemi vardır ve ayrıca vip paralı olarakta satılmaktadır.Bedava vip sisteminin işleyişi şu şekilde oluşur.Oyuncudan belli bir block kırılması istenir , verilen sayıya ulaşınca 1 kredi verilir .5 krediye ulaşabilen oyuncularımız /magaza komutuyla istedikleri kit,vip,kasayı alabilirler. NOT : 1 Kredi 1 TL ye eşittir VIP : 5 Kredi HighVip : 10 Kredi StrongVip : 15 Kredi DCVIP : 20 Kredi NOT : Server ile görüşleriniz ve fikirleriniz herzaman serverimiz tarafından saygı duyulur ve önem verilir , serverimizi geliştirmek için öneri ve eleştirilerinize açığız

Hammadde

Lapis

RutbeHammadde

VipHammadde

DCVIP Hammadde

Arena

MadenEvent

Serverimizde bedava vip sistemi vardır ve ayrıca vip paralı olarakta satılmaktadır.Bedava vip sisteminin işleyişi şu şekilde oluşur.Oyuncudan belli bir block kırılması istenir , verilen sayıya ulaşınca 1 kredi verilir .5 krediye ulaşabilen oyuncularımız /magaza komutuyla istedikleri kit,vip,kasayı alabilirler.Yeni eklenen özelliklerimiz /warp coin kısmına giderek özel efekt veren setleri veya para kutusu , tılsım gibi özel itemlere erişebilirler.

TRMN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
- Yapılarınızın Gelişmesi.
- Warp Menu'deki Craft Warpının Kaldırılması (./workbench) Komutu İle Craft Yapılabilir.
- Hammadde Toprak,Kum Karışımının Normal Kum Olması.
- Düzgün İçerikli Bir Web Site.
- Sosyal Medya Hesaplarınızın Aktif Şekilde Kullanmak.
- İyi Bir Reklamcı.

Bunları Uygularsanız Daha İyi Yerlerde Olucağınıza Eminim.

Merdocann

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
- Yapılarınızın Gelişmesi.
- Warp Menu'deki Craft Warpının Kaldırılması (./workbench) Komutu İle Craft Yapılabilir.
- Hammadde Toprak,Kum Karışımının Normal Kum Olması.
- Düzgün İçerikli Bir Web Site.
- Sosyal Medya Hesaplarınızın Aktif Şekilde Kullanmak.
- İyi Bir Reklamcı.

Bunları Uygularsanız Daha İyi Yerlerde Olucağınıza Eminim.
Normal Kum'da Bug Bulunmaktadır, O Yüzden Kullanmayı tercih Etmiyorum.
Diğer Önerilerinizi Elimden Geldigince Düzeltmeye Çalışıcağım.

Benim fikrimce mimarinizin geliştirilmesi lazım .
Haritaları Zaman Zaman Geliştirmeye Başlıyoruz.

TRMN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet Normal Kumda Bug Var Kum,Toprak Karışımı Demiştim Turunucu Kum yerine Normal Kumdan Koyun.

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu içeriği sanki google çeviriden alınıp yazılmış gibi olmuş yani garip geldi bana. Yinede konu düzenine puanım 10/8. Sunucuya gelirsek klasik, diğer sunuculardan bir farkı yok. Puanım 10/3.

Merdocann

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu içeriği sanki google çeviriden alınıp yazılmış gibi olmuş yani garip geldi bana. Yinede konu düzenine puanım 10/8. Sunucuya gelirsek klasik, diğer sunuculardan bir farkı yok. Puanım 10/3.
Yorumun için Teşekkür ederim.

Evet Normal Kumda Bug Var Kum,Toprak Karışımı Demiştim Turunucu Kum yerine Normal Kumdan Koyun.
Tamam,Düzeltiyorum.

Merdocann

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle kurallara mute yerine müte yazmışsınız ayrıca bedava vip sistemini de anlatsaydınız iyi olurdu
Ben Mute Yerine Müte'ye Alıştığım için öyle Yazmışım Özür Dilerim.
Onuda Anlatıcak Zaten Oyunda Bilgisi Verilmiştir.
Ama Ben Genede Burada Anlatıyım.

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Gece sularında "*********'ye" 2-3 kişi gelip önce trollemenizden anlamıştım zaten. Sunuculara gelip reklam yapmayı bırakın gelmesseniz annenizi vb. lafları kullanmanız kalitenizi göstermekte.

İnsanları zorluyorsunuz birşeyler yapmaya..

Merdocann

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gece sularında "*********'ye" 2-3 kişi gelip önce trollemenizden anlamıştım zaten. Sunuculara gelip reklam yapmayı bırakın gelmesseniz annenizi vb. lafları kullanmanız kalitenizi göstermekte.

İnsanları zorluyorsunuz birşeyler yapmaya..
Ben Herhangibi Birini Zorlamıyorum. Hatta Serverlerde Reklamı yapan ben değilim.

yusuf21184

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok Güzel Sunucu Olmuş.
Facebook Sayfasıda Eklermisiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...