• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam

Play.Emeraldcraft.Network│OPSKYBLOCK│BİR AY YOLCULUĞUNA NE DERSİN?│Efsane Adakit│Efsane Kitler│Efsane Edit│Efsane Warplar│Efsane Bir Sunucu!

Konu, 9 Ara 2018 tarihinde otomatik olarak sökülecek..

DoctorAlican

Ağaç Yumruklayıcı
Emeraldcraft.png

cooltext291519528152121.png

Kişilik: 100 Kişilik
Ram: 16 GB Ram
Sunucu Türü: OpSkyblock

cooltext291519275971223.png

Sunucunun kurucusu Doctor_Alican'dır Hammaddeli bir opskyblock adında değişik bir sunucu açmak istedik fakat tutmadı. Tutmayınca opskyblock olduk ve şu an çok seviliyoruz. Sunucumuz 2 aydır açık. İsteğimiz sizlere elimizden geldiğince en kaliteli oyunu oynatmaktır.

cooltext294774042435886.png

Sunucumuzda oynayan herkes kuralları ve satış kurallarını kabul etmiş olur.
Sunucuda küfür, argo, din, dil, ırg, siyaset gibi konuşmalar yasaktır.
Sunucumuzda hile açmak yasaktır.
Tüm kuralları görmek için sunucumuzdan /kurallar /satışkuralları komutlarını yazmanız yeterlidir.

cooltext294774167477533.png

Sunucumuzda değişik bir etkinliğimiz var. Kendi adanıza güzel bir yapı yapın sunucumuza ekleyelim. Tüm sunucu yapınızı görsün!

cooltext291519683029252.png

OpSkyblock demek kolay skyblock olduğundan size sunucumuzda çok kolay bir oyun veriyoruz. O kadar kolayki kasılmak denen bir şey yok burda! 10 demir blok spawner ile oyunun başında bile zorluk çekmez hızlıca kasılırsınız. Rütbe atlamak kolaydır ve kitleri çok iyidir. Kitlerde çok fazla iyi blok ve anahtar bulunur. Anahtarlardan kolayca vip eşyaları çıkartılabilir. Sadece blok dizerek son rütbeye ulaşabilirsiniz. VIP almak bile kolaydır 1 TL den başlayan fiyatlar ile her oyuncumuzu mutlu ediyoruz. Kolayı seviyorsanız sizin için en iyi sunucu Emeraldcraft'tır.

cooltext294766906278293.png

Dalga geçmiyoruz. Sunucumuzda gerçekten aya gidebilirsiniz. Oyuncularımız ayda ne var diye sordu bizde süpriz dedik. Tüm oyuncularımız sevdi sizinde seveceğinizi umuyoruz. Mutlaka Emeraldcraft'ta gelip aya yolculuğa çıkmalısınız.

2018-06-29_23.50.57.png

cooltext291521447224095.png

Hiç Minecraft'ta Nusret'te yemek yedinmi? Bizim sunucumuzda yiyebilirsiniz. Afiyet olsun.

2018-06-29_23.51.30.png

cooltext291523079948685.png

IP: Play.Emeraldcraft.Network

Son düzenleme:

IDuckCraft

Sudan Çıkmış
sunucu çok güzel aynı sevdigim gibi ultra op ve nusret gibi zevkli şeyler var 1tl lik vip mi olur bea neysa müthiş sunucu tebrikler

ProGame_TR

Yeni Doğmuş
Mükemmel Server Aya Cıkmak artık cok kolay ! Tek yapmanız gerek Servere girip Edit Kasmak !

Aizhow

Yeni Doğmuş
Gerçekten eğlenceli bir server . Gelin Hep birlikte Oynayalım Adalarımızı /is top ta yarıştıralım.

B4rke_3575K

Sudan Çıkmış
Sunucu süper oyuncuları iyi saygılı eğlenceli bir skyblock sunucusu ve ay gibi yeni özellikler yaparak kendine özgü bir eğlencesi var

ProMaster34

Yeni Doğmuş
Sunucu Gerçekten Beklemediğim Derecede Mükemmel! VIP lerin Fiyatı Çok Uygun. OP Skyblock'un Hakkını Veren bi Server Gerçekten.

HamdiEmir_BG

Sudan Çıkmış
SUNUCU ŞU AN KAPALI GÖRÜNÜYOR BAĞLANMIYOR 'CONNECTİNG TO THE SERVER' DİYOR GİRDİĞİMDE LAUNCHERDA CANT CONNECTİNG SERVER DİYOR NOT: DAHA ÖNCE 5-10 DK GİRDİM BİR ŞEY YAPMADIM BANLANMIŞ OLABİLİRMİYİM NOT 2: ŞU AN YABANCI ÜLKEDEYİM AMA DAHA ÖNCEDE YABANCI ÜLKEDE GİRDİM ? YARDIM PLS NOT 3 (Bİ YETER :D): SUNUCU GÜZEL VE AYA ÇIKMAK İÇİN ÇALIŞIYORUM NE VAR ACABA :D NOT 4: YADA SUNUCU BAKIMDAMI :D BAKIM OLUNCA YAZARMISINIZ FORUMA PLS

Son düzenleme:

DoctorAlican

Ağaç Yumruklayıcı
SUNUCU ŞU AN KAPALI GÖRÜNÜYOR BAĞLANMIYOR 'CONNECTİNG TO THE SERVER' DİYOR GİRDİĞİMDE LAUNCHERDA CANT CONNECTİNG SERVER DİYOR NOT: DAHA ÖNCE 5-10 DK GİRDİM BİR ŞEY YAPMADIM BANLANMIŞ OLABİLİRMİYİM NOT 2: ŞU AN YABANCI ÜLKEDEYİM AMA DAHA ÖNCEDE YABANCI ÜLKEDE GİRDİM ? YARDIM PLS NOT 3 (Bİ YETER :D): SUNUCU GÜZEL VE AYA ÇIKMAK İÇİN ÇALIŞIYORUM NE VAR ACABA :D NOT 4: YADA SUNUCU BAKIMDAMI :D BAKIM OLUNCA YAZARMISINIZ FORUMA PLS
Küçük bir sorundan dolayı girememiş olabilirsiniz düzelttik. Yurt dışındaysanız giriş yapamayabilirsiniz.