play.EsirOyuncu.com >|< Efsane Geri Döndü! >|< 18 Rütbe >|< Farklı Büyü Sistemi >|< Özel Edit >|< BOSS >|< G. Event >|< Duel Sistemi >|<

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Yukarıya tıklayarak discord adresimize yönelebilirsiniz.
Discord için AdexTR'den gerekli izin alınmıştır.

play.esiroyuncu.com

SPAWN

ORMAN

LAPİS

ARENA

HAMMADDE

BOSS

Bu konuyu hazırlarken bize yardımcı olan İnfumia takımına şükranlarımızı sunuyoruz
@İnfumia

play.esiroyuncu.com

Son düzenleme:

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ediyoruz, başarılarınızın devamını diliyoruz.

burakkankal19

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzel bir sunucu özellikle sistemleri olsun buildleri olsun . En sevdigim özelligi ise crazy enchantment sistemi oldu hiçbir türk sunucuda görmemiştim on numara sunucu olmuş ellerinize saglık.

Bekirc15

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serveriniz kapalı forumdan gördüğüm kadarıyla spawn hariç tüm warplar güzel spawn gereksiz büyük yapılmış sade ve küçüklükten yanayım spawn için elinize sağlık

WinterNovus

Elit Factions Sunucusu mc.WinterNovus.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılar

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ediyoruz, başarılarınızın devamını diliyoruz.

Asıl biz teşekkür ederiz, teşekkürler :)

Çok güzel bir sunucu özellikle sistemleri olsun buildleri olsun . En sevdigim özelligi ise crazy enchantment sistemi oldu hiçbir türk sunucuda görmemiştim on numara sunucu olmuş ellerinize saglık.

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim, daha birçok yeni sistem eklemeyi düşünüyoruz. Öneri ve görüşlerinize saygı duymaktayız.

Serveriniz kapalı forumdan gördüğüm kadarıyla spawn hariç tüm warplar güzel spawn gereksiz büyük yapılmış sade ve küçüklükten yanayım spawn için elinize sağlık

O saatte İ7 7700 'da barınan tüm sunucularımız hosting tarafından bakımdaydı :( bakım süresi 00:20'da başlamış olup 00:36'da bitti bu bekletmeden dolayı sizden özür diliyorum sunucumuza davetlisiniz..

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim, daha birçok yeni sistem eklemeyi düşünüyoruz. Öneri ve görüşlerinize saygı duymaktayız.

RovemT

Skripter & PlugineR
En iyi cevaplar
0
büyü sistemi harika olmuş oynama değer bir sunucu

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Yeterince emek vererek bir adım sonrasında bir adım daha tekrar tekrar ileriye gidecek bir sunucu olacağını ekibin kararlılığından dolayı düşünüyorum, başarılar dilerim. :)

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
büyü sistemi harika olmuş oynama değer bir sunucu

Yeterince emek vererek bir adım sonrasında bir adım daha tekrar tekrar ileriye gidecek bir sunucu olacağını ekibin kararlılığından dolayı düşünüyorum, başarılar dilerim. :)

Çok teşekkür ederim sizin gibi değerli bir insan da sunucumuzu beğendiyse ne mutlu bize :) :aşık:

Not: 27 kişi ile sorunsuz hizmet veriyoruz, bizi tercih eden herkese teşekkürler.
128050

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyuncularımız lapis meraklısı :D Lapis gördüğünüz gibi kalmadı. :aşık:

128269

Not: Gün geçtikte daha çok online oluyoruz, herkese teşekkürler.
128267

Kalitenin yeni adresi --> oyna.esiroyuncu.com

burakkankal19

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun 4. günü ve çok memnunuz arkadaşlar ile sunucudan,Moderatör çok ilgili oyundan hiç çıkmıyor denilebilir kurucular yeni özellikler getirip hataların hepsini kapatmaya çalışıyorlar,Hitler çok güzel ws çok iyi atılıyor ortam fln efsane oynadıgım engüzel sunucular arasından biri.

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun 4. günü ve çok memnunuz arkadaşlar ile sunucudan,Moderatör çok ilgili oyundan hiç çıkmıyor denilebilir kurucular yeni özellikler getirip hataların hepsini kapatmaya çalışıyorlar,Hitler çok güzel ws çok iyi atılıyor ortam fln efsane oynadıgım engüzel sunucular arasından biri.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Perşembe günü klan turnavası düzenlenecektir, sunucumuza herkes davetledir.

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Spawn beğendim pluginlerde güzel başarılar dilerim.​