Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Play.GamersMeetingPointTR.Com | 1.8 - 1.14 | Emek Skyblock Ve OP Skyblock | +80 ONLİNE | 64 GB RAM | 6 Aydır Açık | OPSkyBlock Yeni Açıldı

Konu, 2 Ara 2019 tarihine kadar sabit.

GMP

Ağaç Yumruklayıcı
Sunucumuz Güncel Ve Aktiftir
İYİ OYUNLAR DİLERİZ

ZediaphBack

Play.RoyalCraftTR.com
Sunucu emek skyblock sistemler opskyblock sunucularında tercih edilen sistemler olduğu için emeğe yakışmamış
konu tasarımı geliştirilebilir başarılar

GMP

Ağaç Yumruklayıcı
Sunucu emek skyblock sistemler opskyblock sunucularında tercih edilen sistemler olduğu için emeğe yakışmamış
konu tasarımı geliştirilebilir başarılar
Sistemler konusunda bence yanlış düşünüyorsun yazı tura var diye sunucu emekten dışarı çıkmıyor sadece oyuncularda isterlerse oynuyorlar bu bi eksi değidir. Ki yazıtura, jackpot emek sunucuda da olabilir hatta güzel bir söz vardır. Ufak detaylar ana resmi güzelleştirir. Ki bu yüzden kısa bir sürede türkiyedeki en fazla oynanan skyblock serverlerinden biri olduk ileriki zamanda da sunucumuzu daha üst seviyelere de taşıyacağız. Yani daha buradayız. Yorumun için teşekkürler.

batuhanbeyy16

Sudan Çıkmış
TRNİN SKYBLOĞUN EN İLGİSİZ SERVERINA VE EN GERİZEKALI ADMİNLERİN BULUNDUGU BİR SERVER ADAMA VİP ALICAM KURUCU İLGİSİZ DİYORUM ALMA VİP OZAMAN DEİYP DİSCORD SUNUCUSUNDAN BANLIYOR BAYA SALAK BİR YER 15 20 KİŞİYLE OYNAYIP DURURLAR.

MertJP

Kömür Madencisi
TRNİN SKYBLOĞUN EN İLGİSİZ SERVERINA VE EN GERİZEKALI ADMİNLERİN BULUNDUGU BİR SERVER ADAMA VİP ALICAM KURUCU İLGİSİZ DİYORUM ALMA VİP OZAMAN DEİYP DİSCORD SUNUCUSUNDAN BANLIYOR BAYA SALAK BİR YER 15 20 KİŞİYLE OYNAYIP DURURLAR.
Ben Orda Senle ben ilgilenirim diyorum dime biraz iyi bak bu arada tamam dostum yatırma diyorum sende oyuna girsin diyen kim kardeşim para yatırcaz swye adamlarınmı işine yarıyor benimmi diyosun ama tabi biz zaten okul falan yok full mc ilgilenelim olmadı okulu bırakırız