GhostMC | Normal bir sunucu. - Konu tasarımı güncellendi!

janjel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Harika Bir Konu Düzeni Ve Grafik Tasarımı Çok Beğendim Verdiğiniz Emeklerinizin Karşılığını Almanız Dileğiyle ..
Başarılar
İyi Forumlar
Ahahahhahhaha, tam ghostmc.com'a baktım, bakasım geldi. Açılıyormuş. :) Eski anılarım aklıma geldi. :))
INacsery_ varsa süper :D doluşun xD :D @Rylecls_75 Selam api :D
Tavsite Ederim!
Süper Bir Sunucu Girmedim Ama Resimlere Baktım Efso
Derecelendirelim : %99.000.900
Konu tasarımı bayağı güzel :). Haritalar da süper. Şu an skyblock oynuyorum bakalım :)
demek ki reklam yapacak kadar parası var kapanmaz bu server beyler girin girin :p
Teşekkürler!

Leforfs

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılı bir sunucu, elinize sağlık.

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kayıt olunmuyor, siteden kaydolunca hata veriyor, oyundanda olmuyor.

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şuna deyinmek isterim; Fakat bilemiyorum şimdi çok acayip fırlamalar meydana gelecek bu yorumuma karşı ama şu bir gerçek. Değerlendirme yapacak olursak;
  • Sunucunuz performans bakımından kesinlikle Oyuncuya yönelik bir hüzün yaşatmayacaktır. (10/10)
  • Yapılar, başlığı altında açılmış olan sunucular için on numara bir atmosfer yaratmış. Kusursuz bir düzene sahip. Fakat neyi nerede kullanacağınızı pek bilememiş gibisiniz. (8/10)
  • Sunuculara yönelik oluşturulmuş sağlam eklentiler görülüyor. Bunu bir Javacı sunucuya girerse rahat bir şekilde anlayabilir. Eklentilerin amacına yönelik işleyişide çok güzel. Fakat her daim yenilikler getirmelisiniz. Bu böyle sürekli kalmamalı. (9/10)
  • Şimdi şu fırlamaların geleceği konuya değinelim. Böyle bir konu tasarımına ve sunucu içerisinde ki Eklentilerin Türkçeleştirilme, renk uyumu düzeyi size sadece ve sadece çoluk-çocuk (5-10) olarak tabir ettiğimiz kesimi getirecektir. O yüzden kendinize derhal bir tasarımcı bulmalısınız. Konu düzenine ve eklentilerinizin Türkçeleştirilmesine, renk uyumuna bir el atmalıdır. Konuya bakarken görüyorum konu tasarımına "On numara!" diyenleri ama bu tür tasarımlar Cinema4D dediğimiz basit programlar ile yapılan şeylerdir. Böyle bir sunucuya düzen getirecek birileri lazım. Buradan size maalesef ki puan veremeyeceğim. (0/10)
Dediklerimi dikkate alıcak olursanız tek eksiğiniz sizinle birlikte gelişecek olan bir tasarımcı. Çünkü sunucu hakettiği performansa, ekibe ulaşırken göz şenliğine ulaşamazsa bu böyle devam etmez :) İyi günler.

KeremWho

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sarf edilen emeğin karşılığının alınamadığı bir sunucu daha. Sunucunuzu çok beğendim özellikle site yazılımı çok hoş satmayı planlıyormusunuz ?