Play.GokTurkiye.Net | Ilk ve SON kez sıfırlandı! | Herkes Gider Biz Kalırız!

RuhunCanayazı

SonTürk
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
IP
: Play.GokTurkiye.NET

WEB SİTEMİZ :
www.Gokturkiye.XYZ

Ekran Alıntısı.PNG

Merhabalar, amacımız kafadaki düşünceleri bir yerde birleştirerek en iyiye ulaşmaya çalışmak, Aynı zamanda Türk Minecraft oyuncularının daha iyi bir adaletli survival deneyimi yaşamalarını sağlamak. Türk Oyuncularına Kaliteli sunucu, Kaliteli bir hizmet verebilmek bunu karşılaştığımız zorluklara rağmen devam ettiriyoruz ve kesinlikle devamda ettireceğiz. Türkiye Minecraft Oyuncuları ve sunucuları için bu çabayı göstermekteyiz. Diğer Baştan Sağma Sunucuların Aksine GökTürkiye oyuncularda eşitliğe, adalete dikkat etmektedir. Türk oyuncularının da tabiriyle sunucuda PAY2WIN yoktur. Bu sunucuda herkes eşit fakat emek veren tabi ki hep önde olacaktır bunu da unutmayın.
GökTürkiye KALİTE'den ödün vermemektedir. Diğer sunuculardan hep farklı olmaya çalıştık ziyaret ederseniz fark edersiniz zaten. Bizim Emeklerimiz Sizin çok daha keyifli bir oyun
oynamanız ve eğlenmeniz içindir şimdiden iyi oyunlar kardeşlerim. :)

Sunucumuz kesinlikle kesinti, lag vs. yapmayacak bir şirketin sunucusunda barındırılmaktadır.
Almanya Lokasyonlu Sunucu Kullanmaktayız.
Intel(R) Core(TM) i7-2600 CPU @ 3.40GHz 16 Çekirdekli İşlemci Kullanmaktayız.
50 GB Ram ile 1 Gbit/s Hızında İnternet Bağlantısı ile kesinlikle lag Sorunu Olmadan Hizmet Vermekteyiz

IP : Play.GokTurkiye.Net
Sürüm : 1.8 (1.10-1.12 Yeni!)
RAM : 52 GB Ram İle Lag Oranı %0.1 Olan Sunucumuz
WEB SİTEMİZ : GökTürkiye | Minecraft Sunucusu
Discord :
https://dc.gokturkiye.net/
Whatsapp :
https://wp.gokturkiye.net/

BU SUNUCUDA TÜM OYUNCULARA EŞİT DAVRANILIR!

Türkçe Komutlar /tpakapat /teamariyorum /sandik /ev /claimkaldir gibi vs.
Taş Kazarak farklı oranlarla Elmas Demir Altın Kömür Gibi Madenler Bulabilme.(Anlatım aşşağıda)
İpeksi Dokunuş 1 Enchant Aletler ile Spawnerlari Kırarak Düşürabilme.
Zorlayıcı bir oyun
Özel Köylü Takas Sistemi.
/takimara yazarak sesini duyurabilme!
/p - /profil yazarak profilinize bakabilirsiniz, öldürdüğünüz kişi sayısı gibi istatistikleri görebilirsiniz.

/ts yazarak kendi sohbetinizi temizleyebilirsiniz!
/tpkapat yazarak tp isteklerini otomatik reddetme!
/ozelkapat yazarak özelden mesaj atanları engelleyin!

/itemgonder yazarak arkadşınıza item gönderebilirsiniz.!
Sanal Market ile Güvenli Bir Şekilde Eşya Ticareti ve Eşya Gönderme
Servet kazma ile taş kazıldığına çıkan maden oranını yükseltme.

Taş kazarken kazandığınız madenlere göre xp kazanma.

,

-

-

Sunucumuzda Maden Sıkıntısı Çekmeyeceginize Eminiz Çünkü Bir Sistemimiz Var!
Bu sistem x ray açıp kolay kasılmanın önüne geçmek için kurulmuştur, ekstradan maden vermemekte!
Madenleri sadece taş kazarak kazanabilirsiniz. Daha çok emek!

Madende Taş Kırarken Bu Yazılarla Karşılaşırsanız Şaşırmayın Çünkü Maden İçerisinde Taş Kırarken Farklı oranlar ile Taşlardan Degerli Maden Düşürebilirsiniz :)
Oranlar;
Elmas: %1
Altın: %3
Demir: %4
Kömür: %5

Sunucuda kendi yaptığınız her hareketten haberiniz olacak.
Sunucu İçerisinde /p Yazarak kendi istatistiklerinizi inceleyebilirsiniz.

Oyunda Yeni Arkadaşlıklar Yeni Dostluklar Edinebileceksiniz.!

Sunucu içerisinde /itemgonder yazarak takım arkadaşınızla yardımlaşabilirsiniz.
Sunucu İçerisinde /teamariyorum Yazarak Kendinizi Bu Şekilde Rahatça Duyurabilir ve Arkadaşlar Edinebilirsiniz.

Rahatsız mı Oluyorsunuz ?

Birisi Size Oyun İçerisinde Sürekli Tp Atarak Rahatsızmı Ediyor Bunun Çözümüde Var!
Oyun içerisinde /tpkapat Yazarak Işınlanma Özelligini Kapatabilir Yine Aynı Komutu
Girerek veya /tpac yazarak Işınlanma Özelligini Açabilirsiniz.

Özelden gelen mesajlardan rahatsız oluyorsanız Hemen /ozelkapat yazarak
özelden gelen mesajları engelleyebilirisniz! yine aynı komutu
girerek Açabilirsiniz.

Oyun içinde küfürden herkes rahatsız olur.
Küfür edenleri, Muavinlerin kaç dakika susturduğunu herkes görebilir.

Siz yinede işinizi garantiye alın :)/ts yazarak kendi sohbetinizi temizleyin.

Son düzenleme:

Canayaz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu Güncel; Ayretten alım var, alımlar için skype: AlfoMedya

BeyazSeytan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılar Türk serverlerinin çoğuna girmisligim var ve tek düzgün olan server bu sanırım oyuncularda iyi fazla kötü bişeylerini görmedim
istedigim sadace /buyclaim :) yapı yapmaya oynadığım için sıkılıorum beklemekten yine düşünürseniz sevinirim hatta oylama filan yapın nebileyim.

(SERVER'DEKİ DENEYİMİM AZ AMA OYNANACAK BİR SERVER BU SURVİVAL SUNUCULARI ARASINDA)

Son düzenleme:

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsmini değiştirerep geçmişisinden kaçamazsın .. FlexTurk !

Canayaz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsmini değiştirerep geçmişisinden kaçamazsın .. FlexTurk !
Öhhm, inşAllah bu tür zihniyetteki şahıslardan kurtulacağız. Öncelikle Merhaba MrPolat belirttiğim gibi FLEXTURK porojesi bana ait, sunucumun istersem adını değiştiririm, istersem kapatırım. Sunucuda yetkisi olmayan birinin attığı iftiralara itibar etmek size kalmış, fakat konumu kirletmenize izin vermeyeceğim. Şunu da eklemek istiyorum; FLEXTURK madem hırsız, konumdam ve sunucumdan uzak durmanı rica ediyorum. Cidden çok yoruldum, tüm emeklerim çöpe gittiği halde sıfırdan başladım. Arkamda kimse olmadı. Tek başıma ayakta durmaya çalıştım, ha duygu sömürsü gibi gelmesin size arkamda kimsenin olmasına gerekte yok zaten. Allahın izniyle, emek vererek başarıyorum zaten. Geçmişten kaçamazsın demişsiniz, kaçmak isteyen yok! Hak yerini bulur, EMEK VERİLEN SUNUCU YIKILMAZ!

:( Website entegre çalışmalarım var malum sunucu adını FLEXTURK den değiştirdim. Sunucu bu akşam saatlerinde sıfırlanmış şekilde online.

RuhunCanayazı

SonTürk
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel!

Hemen kayıt olup oyuna başla.

Son düzenleme:

LeaS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
5 yıldır aradığım sunucu bravo. 9/10

Detaylara inersek:
Olumlu Yanları:
- Oyuncu kitlesi
- Güzel Dostluklar
- Emek serveri
- Adaletli
- Gereksiz pluginler yok fakat ihale ve market listings gelebilir.

Olumsuz Yanları:
- Para kasma ve para harcama konusunu anlayamadım, market listings gelirse ve para kasmak için bi kaç yol eklenirse oyuncular arasında ticaret ortamı oluşabilir.

RuhunCanayazı

SonTürk
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
5 yıldır aradığım sunucu bravo. 9/10

Detaylara inersek:
Olumlu Yanları:
- Oyuncu kitlesi
- Güzel Dostluklar
- Emek serveri
- Adaletli
- Gereksiz pluginler yok fakat ihale ve market listings gelebilir.

Olumsuz Yanları:
- Para kasma ve para harcama konusunu anlayamadım, market listings gelirse ve para kasmak için bi kaç yol eklenirse oyuncular arasında ticaret ortamı oluşabilir.
Yorumun için teşekkür ediyorum, konudada belirttiğim gibi global market plugini yükseltmeden sonra eklenecek.

Pythagoras

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Dostum internet siteniz çalışmıyor, kayıt olamıyorum.

edit: antivirüs girmeme izin vermiyormuş.

Son düzenleme:

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Sitenizde virüs olma ihtimali varmı ?
Virüs programı engelliyor genel olarak.
Ek olarak sunucu konu tasarımı güzel şık ve kaliteli duruyor.
Sormak istiyorum VIP satmadan bu gemi nasıl gidecek ?

Canayaz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum internet siteniz çalışmıyor, kayıt olamıyorum.

edit: antivirüs girmeme izin vermiyormuş.
Sitenizde virüs olma ihtimali varmı ?
Virüs programı engelliyor genel olarak.
Ek olarak sunucu konu tasarımı güzel şık ve kaliteli duruyor.
Sormak istiyorum VIP satmadan bu gemi nasıl gidecek ?
Yorumlarınız için teşekkürler, sitemiz yansıma olduğu için virüs programlarını tetikliyor olabilir. farklı bir firmanın hostingi ile nitrado hostingine maskeli yönlendirme yaptım. Sunucu para kazanmak için açılmadı, kurucu olarak işimiz severek yapıyorum. amacım yüksek online çekmek felan da değil. Önemli olan sadakat ve gönül kazanmak. Ortalama ilk günden 15 online var bu sayı benim için yeterli bile.

Sunucu çok hoşuma gitti, başarılar. Ayrıca @Bycakr gibi arkadaşları takmayın onlar bu forumda kötülemek için sponsorluk alıp parayla herşeyi yapabilceklerini sananlar. Tekrardan başarılar dilerim.
Yorumun için teşekkürler, eleştiriye açık bir sunucuyuz işimizi severek yapıyoruz.

Spawnın yüklü olduğu dünya sıfırlandı spawn kayboldu warp takas ve spawn akşam tekrar kurulacak.

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
En azında pet satışları veya daha fazla claim alanı gibi şeyler satabilirsiniz en azından hosting parasını karşılarsınız belki.
Not: Bağışta alabilirsiniz

Canayaz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
En azında pet satışları veya daha fazla claim alanı gibi şeyler satabilirsiniz en azından hosting parasını karşılarsınız belki.
Not: Bağışta alabilirsiniz
Bunu yapacağıma vip satarım. Amacım para kazanmak değil bir takım oyuncunun parayı basıp öne geçilmesini sağlamak hiç eşit de değil parası olan var olmayan var. Hosting ücretine gelirsek ofiste 7/24 açık bir paylaşımsız sunucuya kurdum, belkide bu yüzden bir gelire ihtiyacım yok. HERŞEYDEN ÖNCE SADAKAT.