Play.HiraNetwork.Com | [1.8.9 - 1.16] Emek Skyblock | OPSkyblock | Aylık Tedarik, Rünlü Meslek ve daha birçok Mükemmel Sistem! | +300 ONLINE !

aBozdaG

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum güncel yazmayı bırakır mısın artık? Uyuz oldum vallahi. Bu arada sormak isterim, plugin paketinizin eski halini kendiniz mi paylaştınız? Ayrıca LeFleetz sunucunuzda hangi yetkiye sahip?

Erenxx838

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1 2 ay önce aralıksız sunucunuzda oynuyordum hatta özel vip paketlerinden satın almayıda düşünmüştüm fakat sunucunuzda hile korumasının olmadığını, herkesin hile açtığını ama ban yemediklerini fark ettim bu benim sinirimi bozdu zaten girmemeye başlamıştım umarım şu anda öyle değildir bunun dışında her şey güzel

DiyaresTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1 2 ay önce aralıksız sunucunuzda oynuyordum hatta özel vip paketlerinden satın almayıda düşünmüştüm fakat sunucunuzda hile korumasının olmadığını, herkesin hile açtığını ama ban yemediklerini fark ettim bu benim sinirimi bozdu zaten girmemeye başlamıştım umarım şu anda öyle değildir bunun dışında her şey güzel
Maalesef her sunucuda hatta oyundada olduğu gibi hileleri tam olarak engellemek mümkün değildir. Fakat biz büyük bir kısmını engelleyip, ban yemelerini otomatik olarak sağlıyoruz.

ogBeta

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Build olarak bayıldım. Şematik mi kullandınız hepsi el emeğimi ?

Muhammed0101

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba oncelıkle ben kayıt nasıl yapabilirim sunucu ya bır yadım etsenız
:tada: