Holynw.com | OPSkyblock | Günde 3 event ! | Günlük ve haftalık ödül | Adakit ve skin sistemi | 1.8 - 1.12 |

byLexum

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Silersiniz

Son düzenleme:

byLexum

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sunucu resmen vipler için yapılmış. Sunucuya ilk girişimde map tanıdık geldi alıntı mı değil mi alıntı dedim, admin hayır biz yaptık vs dedi oradan bir vip de beğenmiyorsan ** diye küfür etti bana ve admine oyuncuya mute atmasını gerektiğini söyledim fakat oradan vip kısaltmalı küfürler mute sebebi değil dedi ve ben de ona karşı kısaltmalı küfür ettim fakat mute yedim :)

Mapın alıntı olduğu kesin olmasına rağmen inatla karşı geliyor ve aldığı forumdaki yapım aşaması fotoğraflarını ss alıp bana atıyor. Bir kendisi akıllı.

asdasdasd.PNG

HakanDvcgl

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sunucu resmen vipler için yapılmış. Sunucuya ilk girişimde map tanıdık geldi alıntı mı değil mi alıntı dedim, admin hayır biz yaptık vs dedi oradan bir vip de beğenmiyorsan ** diye küfür etti bana ve admine oyuncuya mute atmasını gerektiğini söyledim fakat oradan vip kısaltmalı küfürler mute sebebi değil dedi ve ben de ona karşı kısaltmalı küfür ettim fakat mute yedim :)

Mapın alıntı olduğu kesin olmasına rağmen inatla karşı geliyor ve aldığı forumdaki yapım aşaması fotoğraflarını ss alıp bana atıyor. Bir kendisi akıllı.

Ekli dosyayı görüntüle 135677
orda gördüğün üzere H harfi var haritayı program ile çalıp burda ifşa etmeye çalışmak ? ilginç. Yorumun için yinede teşekkür ederim

OkanHclr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu Beğenmedin Diye Uğraşmışsın Ama Başaramamışsın Kankam Be.

Belzebuh1453

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
başkalarının sunucusuna gidip reklam yaparak gelişmeye çalısıan bir server BERBAT!