play.kawernetwork.xyz | 17.01.2020 15.00 AKTİF! | HardCoreEmek | 1.8x | İninal 50TL Ödül |

eray2434

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu ile alakalı 3-5 soru sordum. Ardından ban yedim. 5 dakika sonra geri açtılar sebebini öğrenebilirmiyim dediğimde şöyle bir cevap aldım:
140319

Boş yapmışım... Ve her boş yapana ban atıyormuş :)
''HARDCORE'' Emek olduğu için serverin marketi aşırı derecede pahalı örnek verilirse 30 stack kırıktaş kazarak 1 adet demir alabiliyorsunuz :) Çünkü ''HARDCORE'' Emek ve diğer madenler yok çer çöp şeyler var. Başka elde edebileceğimiz bir yer yok dediğimde bana dedi ki /warp nether den elde edebilirsin tarzında bir şey söyledi. Madem ki server ''HARDCORE'' Emek neden /warp nether var da biz kendimiz portal yapmıyoruz ?
Server açıldıktan yarım saat sonra :) Bu da serverin açılış nedenini belli ediyor sanırım.
140320

Son düzenleme:

Ryuk68

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu ile alakalı 3-5 soru sordum. Ardından ban yedim. 5 dakika sonra geri açtılar sebebini öğrenebilirmiyim dediğimde şöyle bir cevap aldım:
Ekli dosyayı görüntüle 140319
Boş yapmışım... Ve her boş yapana ban atıyormuş :)
''HARDCORE'' Emek olduğu için serverin marketi aşırı derecede pahalı örnek verilirse 30 stack kırıktaş kazarak 1 adet demir alabiliyorsunuz :) Çünkü ''HARDCORE'' Emek ve diğer madenler yok çer çöp şeyler var. Başka elde edebileceğimiz bir yer yok dediğimde bana dedi ki /warp nether den elde edebilirsin tarzında bir şey söyledi. Madem ki server ''HARDCORE'' Emek neden /warp nether var da biz kendimiz portal yapmıyoruz ?
Server açıldıktan yarım saat sonra :) Bu da serverin açılış nedenini belli ediyor sanırım.
Ekli dosyayı görüntüle 140320
15.11.2019 Sunucumuz Tekrar Aktif Olacaktır. Yine Bekleriz.

eray2434

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucuya gelip görmeliydin bence bunu yazmadan önce.
Geldim, gördüm. Piyasayı yine ayarlayamamışsınız ''emek'' kavramı altında marketi kasılamayacak şekilde zor yapmışsınız. Zerre kadar skyblock bilginiz yok. Fiyatları ayarlamaktan bile acizsiniz oyunculara soruyorsunuz fiyatları öylemi yapalım böylemi yapalım diye. Markette 3-5 değişiklik yaptıktan sonra ''Market fiyatlarını beğenmeyen çıkabilir. Kimseyi zorla tutmuyoruz.'' Tarzında bir cümle ile karşılaştık. Zaten sunucunuzda 12 kişi oynuyor nereden geliyor bu cesaret acaba ? Akşama doğru tekrar girdiğimde elmas çekilişi yapıldı. Biz 1 elması kasmak için saatlerce uğraşırken 3 elmas çekilişi yaptınız. Adam 10 saniyede 3 elmas kazandı. Aslında pek büyütülecek bir şey değil lakin sizin yaptığınız her şeye ters düşüyor. Hele de sizin ''emek'' kavramı zihniyetinize.

AksuCraft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Geldim, gördüm. Piyasayı yine ayarlayamamışsınız ''emek'' kavramı altında marketi kasılamayacak şekilde zor yapmışsınız. Zerre kadar skyblock bilginiz yok. Fiyatları ayarlamaktan bile acizsiniz oyunculara soruyorsunuz fiyatları öylemi yapalım böylemi yapalım diye. Markette 3-5 değişiklik yaptıktan sonra ''Market fiyatlarını beğenmeyen çıkabilir. Kimseyi zorla tutmuyoruz.'' Tarzında bir cümle ile karşılaştık. Zaten sunucunuzda 12 kişi oynuyor nereden geliyor bu cesaret acaba ? Akşama doğru tekrar girdiğimde elmas çekilişi yapıldı. Biz 1 elması kasmak için saatlerce uğraşırken 3 elmas çekilişi yaptınız. Adam 10 saniyede 3 elmas kazandı. Aslında pek büyütülecek bir şey değil lakin sizin yaptığınız her şeye ters düşüyor. Hele de sizin ''emek'' kavramı zihniyetinize.
arkadaşlara göre emek demek kaktüsü 50den satıp kumda 3-4 kdan satmak + spawner satmak + minyon satmak işte emek sezonluk bi sunucu olduğu çok belli para kazanılmak için açılmış bence

BigoHD

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
serverde birzat ben kendim admindim ve kurucu felan para kazanmak için açılmış bir sunucu kendi arkadaşlarıan item fly gamemode 1 yardimi veriyor vip alan arkadaşları banlıyo paralarını alıp yiyo yakın zamanda server kapanır hiç tavsiye etmem server hiç güzel değil çok fazal bug var admin kadrosu çok saygisiz ve mal çok şikayet var diyip atti oysaki serverdeki userler ile can ciğerdik hergün server sıfırlanıyordu itemlerimiz gidiyordu açıksa serverde oynamaınızı tavsiye etmem.

BigoHD

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
serverde minyon felan getirdi sirf para kazanmak için kesinlikle oynamaınız tavsiye etmem

BigoHD

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
adam 'amerika' dedi diye ban yedi böyle serverlde vakitleriniz öldürmeyin arkadaşlar.

Ryuk68

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucu fotoraftaki gibi değildir her şey çok kötü map alıntı plungin paketi alındı. kendime ait diye övuyonr biirde hepsi alıntı.
Kendisi Eski Adminimizdir , Sunucumda Oyunculara Karşı Saygısız Oldugu İçin Yetkisi Alınmıştır ve Sinirini Burda Gösteriyor Aklı Sıra Bu 1. , 2.'si İse Para Olayı. Sunucuya Yatırılan Her Para Direkman Hostumuzda Hesabımıza Gidiyor Sunucunun Kirası Ödüyoruz. Pluginler Alıntı Kısmına Gelince, Pluginleri Kendi Paramızla Yaptırıp Üzerine Plugin Sitesinden Plugin Alarak Daha Güzel Şekle Getirdik. Maplarımız Bize Ait Demedim Zaten, şu an Yeni Mapımız Yapılıyor. Ama Tıpa Tıp Aynısını Hiç Bi Yerde Bulammassınız.