Play.Kingwars.Xyz | ORMAN ÖNÜ AÇILIŞ ÇARŞAMBA 20:00 Klanını luştur ve bizimle maceraya katıl > Metin Taşı | Blok Sıralaması | Sanal Büyü | Edit Coin >

Sorcha0747

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
play.kingwars.xyz
Oyun Sürümü
1.8.x
Sunucu Slotu
sınırsız
Sunucu Türü
Factions
play.kingwars.xyz

Merhabalar, sunucumuzu 2018'de ilk olarak JewelNetwork ismiyle ile kurduk
Maalesef bazı sorunlardan dolayı kapatmak zorunda bulunduk ama bugün tekrar açmaya karar verdik sizleri de bekliyoruz.

Site tıkla ve git
Discord adresimize gelip güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.

Sistemlerimiz
1. /levelmarket buradan kazı alanlarından kazı yaparak kazandığın level ile kasa anahtarı, oyun parası alabilirsiniz.
2. /warp metintasi buradan metin taşını kırarak 3 adet metin taşı kasa anahtarı kazanabilirsiniz
3. /bloksıralama bu komut sayesinde sunucuda kaç blok kırdığını ve sırlamanı öğrenebilirsin 1. 15 sezon kredisi 2. 10 sezon kredisi 3. 5 sezon kredi
4. /sanalbüyü kitlerinizi vb ek büyü basarsınız
5. /warp balık /balikbilgi suya girerek /balık tut yazarsanız balık tutarsınız balığa sağ tıklayarak 5k ya satabilirsiniz.
6. /editcoin size önerim oyuna ilk girdiğinizde warp edite gidin ve 7k kırıktaş kırın otomatikmen kırdığınız kırıktaşlar editcoine dönüşecektir 7k olduktan sonra /editcoin yazın ve v15 kazma sahibi olun
7. /görevler burada bir adet görev seçin ve o görevi tamamlamaya çalışın ve ödülünüzü alın
8. /market sanal markete ulaşmak için kullanabilirsiniz.
9. /pvpmarket Bir faction serverinin olmassa olmazı pvp marketir burada kendinize arena, orman vb oyunculardan korumak için set alabilirsiniz.

King Wars Factions.jpg

2020-06-09_19.43.52.png

unknown.png
2020-06-09_19.44.00.png
lapis.png
2020-06-09_19.45.48.png
rham.png
2020-06-09_19.43.44.png
2020-06-09_19.43.28.png

Son düzenleme:

JuniorTK

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu cok guzel beyler girmenizi tavsiye ederim [10 hanımdan 9 u begeniyor :DJAISAHDFASF]

XSplaceYTB

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başarılı bir sunucu paket skriptler v.s özenle hazırlanmış böyle bir sunucunun günde 10 kişi görmesi biraz kötü bir durum. :/ Tavsiye: Güzel bir sunucu gelmenizi rica ediyorum.

xD3vilstrqfe

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
bu yıl çok faction sunucusu aradım ve aralarından kuşgusuz en iyi sw bu idi elerinize sağlık harka sw

06trakif25

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
çok güzel bi sunucu oynadığım faction sunucularından en iyisi 5 saattir oynuyorum ve hala sıkılmadım yani diyorumki sunucuyu oynamayan çok şey kaybeder

İbrahimEyüp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Cidden rezalet admin Winloader ın arkadaşını tuzaaga attıkk diyye adamının kaçırdır kurucu abulllah vs deyken kick atıyor ve itemleriimii kaybettiriyorr oynamanızı tavsiye etmiyorum iyi günler

ThePizm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Konu tasarımı hazır (hostingin verdiği) pek bir sistem göremedim kendinize özgün, mapler sizin ise başarılı. Başarılar dilerim.​

Sorcha0747

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Cidden rezalet admin Winloader ın arkadaşını tuzaaga attıkk diyye adamının kaçırdır kurucu abulllah vs deyken kick atıyor ve itemleriimii kaybettiriyorr oynamanızı tavsiye etmiyorum iyi günler
Oncelikle macro kullanmayı bırakın ve ikide bir sunucumda beni küçük düşürmeyide örnek olarak günün her saati yok biz serverinizden klanımızı çekersek yok online 0 olur gibisinden chatten yazmayın siz bunları öğrenirseniz biz zaten size iyi davranırız ban yemessiniz pls

İbrahimEyüp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oncelikle macro kullanmayı bırakın ve ikide bir sunucumda beni küçük düşürmeyide örnek olarak günün her saati yok biz serverinizden klanımızı çekersek yok online 0 olur gibisinden chatten yazmayın siz bunları öğrenirseniz biz zaten size iyi davranırız ban yemessiniz pls
Bize Makro diyosun haha everest sgm x7 yaz googleye orda makro tuşu var double cclicck iişine yarııyor bilmiyosan

İbrahimEyüp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Servrer daa oynamızı rica etmem rehberler kendii klanına mute atmıyor adminn kendi klanına item dağıtıyor oynamayın tavssiiye etmiyorum illa oynucam derseniz sınırsız mute yersiniz ....

Son düzenleme: