play.knightnw.com > 1.9 & 1.20.4 [1.20.1 TABANLI] > SEVİYE SİSTEMİ - YETENEK SİSTEMİ | 40+ Yeni Büyü > Göktaşı > Mevsimler > Minyonlar > Petler <

Konu, 11 Nis 2024 tarihine kadar sabit.

KnightNetWork

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.knightnw.com
Oyun Sürümü
1.9 & 1.20.4 (1.20.1 TABANLI)
Sunucu Slotu
Sunucu Türü
Survival

SUNUCUYA NASIL BAĞLANIRIM?
Sunucuya bağlanmak için: Çok Oyunculu > Sunucu Ekle > Sunucu Adresi: play.knightnw.com > Tamam
Survival için daha kesintisiz bir oyun deneyimi için
1.20.1 sürümü ile girmenizi tavsiye etmekteyiz.

YETENEKLER: Yetenek sistemi ile yetenek kasarak diğer oyunculardan daha güçlü ol.

DROP SANDIĞI: Ormana her 6 saatte bir kez içinde madenler olan drop sandığı düşer.

TAGLAR: Ücretli ve ücretsiz taglar ile isminiz daha iyi görünsün.

COIN SİSTEMİ: Birbirinden farklı 3 adet coin ile kasılmanız daha da kolaylaşsın.

SEZON SİSTEMİ: Sezon sistemi ile her ay ilk 3'e giren kişilere bedava site kredisi hediye.

RASTGELE IŞINLANMA: Orman spawnının olmaması sayesinde farklı kordinatlara ev inşaası daha kolay.

YENİ BÜYÜLER: 18 adet birbirinden farklı ve bağımsız yeni büyü ile oyun zevkinizi arttırın.

1VS1 DÜELLO: Düello sistemi sayesinde bir sürü kit ile birbirinizle rahatça adil PvP atabilirsiniz.

MİNYONLAR: Minyonlar ile işinizi kolaylaştırın. 7 tane farklı minyon ile işlerinizi tamamen kolaylaştırın.

GÖREVLER: 140 adet görev ile eğlencene eğlence katabilirsin.

EVCİL HAYVANLAR: 15 adet evcil hayvan ile daha eğlenceli bir oyun deneyimi yaşa.

Ayrıca sunucumuzun içinde bulunan tüm özellikler bunlar ile bitmiyor. Büyüklü küçüklü sizler için en ince detayına kadar
düşündüğümüz tonlarca özelliği sunucumuza gelerek inceleyebilirsiniz. Buradan bazı özelliklerden bahsetmek gerekirse şunları sayabiliriz; gelişmiş sohbet koruması, sizi güvenliğiniz için her an her saniye loglayan sistemler, discordu oyuna bağlamak için yaptığımız tonlarca entegrasyonlar, otomatik event sayaçları ve hilesiz bir oyun deneyimi için harici programlar ile yapılan kontroller.​

Son düzenleme:

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Konuda sistemler hakkında hiçbir bilgi verilmemiş. Konuya sistemleri açıklayıcı bir şekilde eklerseniz daha güzel olabilir. Başarılar!

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Sunucuya girince bağlantı kesildi hatası alıyorum.

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Sunucu mimarileri güzel görünüyor ama konu tasarımı biraz zayıf kalmış. Başarılar.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Sunucu konu tasarımı güzel tasarlanmış fakat yine de eksik bölümleri var. Başarılar!

GillaNetwork

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forum konu tasarımı gayet güzel sunucu içindeki sistemleride beğenim gelişe bilirmi gelişe bilir girip çıkar mı çıkar sunucuyu hub paslarmı paslar :D güzel sunucu olmuş elinize sağlık

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Haritalarınızı çok beğendim tasarımınız da harika başarılarınızın devamını dilerim

Siasbus

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu’da 1.5 ay Global Yardımcılık yapmış birisi olarak yorum yapacağım.

Sunucuda haritalar gerçek anlamda güzel hepsi el emeği Skyblock kısmında klasik fakat güzel işleyen bir skyblock.

Factions oyun modu ise güzel edit eşyalar ve sistemlere sahip tek eksik biraz aksiyon.

Survival kısmında iyi yorumlar yapamayacağım yeni getirilen 2 sistemde büyük açıklar var aynı zamanda VIP al kazan şeklinde gidiyor fakat kötü değil çok iyi olmamakla beraber.

Sunucudaki aslında tek ve büyük sorun kadro Suncudaki rehberlere lafım yok fakat “Moderatör ve Admin” yetkisinde bulunanlar işgalci gibiler tek yaptıkları kusura bakmayın ama armorstand ayarlamak hiçbiri hata varmı oyuncu Ne istiyor umursanmıyor zaten sunucudaki tek eksiklik bu.

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Skyblock & Faction kısmında kendini kanıtlamış bir sunucunun survivalının'da olması güzelll :sinsi1:

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu inceleyip tanımadığım için konu tasarımı üzerinden gideceğim. Konu tasarımında herhangi bir sistemler hakkında bir bilgi yok. Hatta oyunlarınız hakkında bir tam bilgide yok. Sunucu da hangi oyunların olduğunu bilemeyeceğiz. Konu tasarımı grafik olarak güzel fakat detaylandırılması gerek. Sloganınız da eğer ''Kalite her zaman fark yaratır'' ise kendinize daha iyi ve özgün slogan bulmanızı tavsiye ederim.

zikehalil

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımının ayrı bi hoşlutluğu var. Özelliklere değinecek olursak açıkcası hayal kırıklığı. Ejderha ve Büyüler dışında yenilikçilik arayan bir insana göre hep aynı şeyler tabii ki haritalardan bahsetmiyorum. Sunucunuzda birçok özellik olabilir ama konuya aktaramadıysanız ben ona değinemem. Önemli bir şey olsaydı zaten ejderha kadar gözümüze sokulurdu diye düşünüyorum. Yanlış anlamayın niyetim karalamak vesayire değil sadece size daha hoş bir konu hakkında fikirlerimi veriyorum ve değerlendiriyorum. Konu ile alakalı anlatılacak çok şey yok çünkü kısa bir konu olmuş, Ayrıca Sunucu Özellikleri bile yazılmamış. Bana kalırsa insanlar diğer sunucularda saatlerimi gömerek kastığım emeğimi bu servere gelip neden bırakayımki aynı şeyler buradada varmış diye düşünürler. Değişiklikler uygulanırsa 7 8 puanlar alabilecek bir sunucu. Ama şuanda üzgün olarak söylüyorumki Puanım:5/10

KnightNetWork

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu inceleyip tanımadığım için konu tasarımı üzerinden gideceğim. Konu tasarımında herhangi bir sistemler hakkında bir bilgi yok. Hatta oyunlarınız hakkında bir tam bilgide yok. Sunucu da hangi oyunların olduğunu bilemeyeceğiz. Konu tasarımı grafik olarak güzel fakat detaylandırılması gerek. Sloganınız da eğer ''Kalite her zaman fark yaratır'' ise kendinize daha iyi ve özgün slogan bulmanızı tavsiye ederim.
Konu tasarımının ayrı bi hoşlutluğu var. Özelliklere değinecek olursak açıkcası hayal kırıklığı. Ejderha ve Büyüler dışında yenilikçilik arayan bir insana göre hep aynı şeyler tabii ki haritalardan bahsetmiyorum. Sunucunuzda birçok özellik olabilir ama konuya aktaramadıysanız ben ona değinemem. Önemli bir şey olsaydı zaten ejderha kadar gözümüze sokulurdu diye düşünüyorum. Yanlış anlamayın niyetim karalamak vesayire değil sadece size daha hoş bir konu hakkında fikirlerimi veriyorum ve değerlendiriyorum. Konu ile alakalı anlatılacak çok şey yok çünkü kısa bir konu olmuş, Ayrıca Sunucu Özellikleri bile yazılmamış. Bana kalırsa insanlar diğer sunucularda saatlerimi gömerek kastığım emeğimi bu servere gelip neden bırakayımki aynı şeyler buradada varmış diye düşünürler. Değişiklikler uygulanırsa 7 8 puanlar alabilecek bir sunucu. Ama şuanda üzgün olarak söylüyorumki Puanım:5/10

Forum konuları sadece bir tanıtımdan ibarettir. Çok yazı ile insanları boğarsan okumaz, az yazı yazar isen insanlar sunucunun dandik olduğunu düşünüp böyle yorumlar yapar. Bunun ortası yok :) Maalesef forum konusundan yola çıkarak bu tür yorumlar yapmanız mantıklı değil. Her hafta mutlaka yoğunluk durumuma göre bazen onlarca bazen ise bir kaç tane büyük güncelleme yapıyorum. Eğerki gerçek bir eleştiri yapmak istiyorsanız sadece forumu değil, aynı zamanda sunucuyu bizzat gezerekte eleştiri yapmalısınız.

Ayrıca şunuda belirtmek istiyorumki yaptığımız her güncellemeyi forumdan paylaşmıyoruz. Discord platformumuza gelerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz. İyi forumlar.