Play.LongNW.Com ➦ Skyblock - Concon - Faction - ArenaPVP | Aktif

Superoyuncueray

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Hepinize Merhaba Sevgili Forum Kullanıcıları,
Bugün Uzun Zamandır Uğraştığımız Sürekli Güncelleme Getirip Geliştirdiğimiz ve Bunu Kısa Sürede Başaran Bir Sunucuyla Beraberiz.

Peki Ya Kimiz Biz? Ben Eray. 15 Yaşındayım. Sunucu İşlerine 13 Yaşımda Başladım. 2 Senedir Severek Yaptığım Bir Hobi Haline Geldi. Yeteri Kadar Ustalaştığımı Düşünüyorum. Hala Öğreniceğim Bir Kaç Şey Var Tabikide. Ve Ortağım Murat. 16 Yaşında. Sunucu İşlerinde Tecrübeli. İkimizinde Bir Ortak İsteği Var O da Bu Sunucunun Yüksek Çevrimiçi Sayılarına Ulaşmasıdır. Umarım Fark Ediliriz.

Sunucu Adresi:
Play.LongNW.com
Sunucu Sitesi: Longnw.mc.tc (Bakımda)
Sunucu Hosting Şirketi: Batihost
Sunucu Ram: 16 Gb
Sunucu Türü: Hub - Lobi

MURDER MYSTERYS (KATİL KİM?):
Daha Bir Kaç Ay Önce Çıkmış Olan Çok Popüler ve Sevilen Minigames, Sunucumuzda 16 Adet Arena İle Mevcuttur! Eğleneceğinize Garanti Veriyorum!

EGGWARS: Amacı Rakip Takımların Yumurtasını Kırmak Olan Bir Mini oyundur. Rakip Takımın Yumurtası Kırılırsa Öldüğünde Tekrar canlanamazlar. Aynı Şekilde Sende Ölürsen Tekrar Canlanamassın!

SKYWARS: Adandaki Sandıkları Toplayarak Rakip Oyuncuları Öldürmeye Yönelik Bir Oyundur. Amaç Sona Kalmaktır.

SKYBLOCK:
Uzun Zamandır Popüler Olan Bir Oyundur. Amaç Bir Adada Hayatta Kalmaktır!

ConconCraft:
Youtuberların Bulup Çektikten Sonra Sunucularda Yayılan Bir Hayatta Kalma Oyunudur. Survivala Yakın Bir Oyundur.

Faction:
Popüler Bir Oyundur. Amaç Para Kazanıp. Kendi Klanını Kurup Rakip Klanlarla Klan Mücadeleleri Yapmaktır.

Kurucu : xNightSide - iMuratRG
Mimar: PresHD

Sunucu Resimleri Eklendi...
Sunucu Aktif

Speaw

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hub sunucusunda bulunan harita SonOyuncu lobilerindeki haritadan özenilmiş biraz :D

Frodox

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Piyasaya hoşgeldiniz. Karşınızda craftrise,sonoyuncu,betacraft,legendcraft,konyacraft var. Piyasa durumu biraz karışık piyasayı alt üst edersiniz umarım başarılar.

Superoyuncueray

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Aktif: Skywars, Faction ve Murder Aktif (Skyblock ArenaPvP Bakımda)

Sunucu Bakımdan Çıkarıldı:
Sunucular:

Faction - Aktif
Skyblock - Aktif
Conconcraft - Aktif
Arenapvp - Kısa Süre Sonra Aktif!