[LORDSURREAL] -> Zirve Daima Hak Edenlerindir! | ÇOK YAKINDA TEKRARDAN SİZLERLE! | Çekemeyenlere İnat!

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Sunucu güzel ama tek sıkıntısı sürümün düşük ve hilenin serbest olması, başarılar.

GProto004

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu bakımdan ne zaman çıkacak? Arkadaşlarla cafedeyiz bir süre söyleyin ona göre bekleyelim.

heyhex

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
birader sunucuya meslek koymuşsunuz komutları çalışmıyor. rehberler yardım etmiyor. oyuncuların tek yaptığı şey küfretmek, kötülemek için söylemiyorum ama gördüklerim bunlardı üzgünüm.

1.8+ diyorsun ama SADECE 1.8 ile giriliyor

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
birader sunucuya meslek koymuşsunuz komutları çalışmıyor. rehberler yardım etmiyor. oyuncuların tek yaptığı şey küfretmek, kötülemek için söylemiyorum ama gördüklerim bunlardı üzgünüm.

1.8+ diyorsun ama SADECE 1.8 ile giriliyor
1.8+ demek; 1.8.1, 1.8.2, x.x.x, 1.8.9 sürümleri ile giriştir.

ape2win

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yorumunuz için teşekkürler ama şuanki güncel piyasa durumu bu. :)

Piyasayı, piyasayı oluşturan insanlar belirler bunu hep söylerim :) Yani sunucuların sahipleri hilesiz bir sunucu açmayı istedikten sonra, gerçekten server açmayı isteyerek yapar ve uzun vadede tutmak isterlerse yapabilirler.

"Ben hile yasak olmayan bir server açmak istiyorum" dersen kimse bir şey diyemez. Ama işe piyasayı karıştırmak birazcık saçma geliyor bana. Piyasayı o belirlemeyecek bu belirlemeyecek o zaman kim belirleyecek? :D

Ve ayrıca yıllardır server açıyorsun/açıyorlar ama hala kimse saldırılara net bir çözüm bulamadı. İnsanlar sunucu açınca resmen sunucudan çok saldırılarla uğraşıyor. Kimse kimseye saldırmasa belki diğer ülkeler gibi olma ihtimalini yakalamış bulunacağız :lol: Başkaları nasıl düşünüyor bilemem ama ben artık bir servere girerken "acaba sunucuda şu özellik var mı" diyerek değil de "acaba saldırı yer mi?" diyerek girer oldum.. Eğer saldırıların amacı eğlenceyse, eğlenilecek daha güzel şeyler var. Para için hırs yapmaksa, kimse kimseye saldırmasa tr sunucuları zaten gelişecek ama bunu kime anlatacaksın :pof:

Hile içinse şimdilik en iyi yol bence sanırım benim tavsiyemdir :) Bir oyuncu bir oyuncuyla PvP'ye girerken karşı tarafın hile açmasını kabul ederse sorun olmamalı, eğer bir oyuncu Chat'e hilesiz pvp atmak istediğini söylerse ve eğer bu yazdığının SS'ini alırsa ve karşı taraf hile açarsa ceza almalı. Kitle kaybedilmek istenmiyorsa en iyi yolun bu olduğunu düşünüyorum. Ama şunu söyleyeyim. Hileli ya da hilesiz farketmez. Saldırı yemediğin sürece yüksek konumlarda kalacağını düşünüyorum.

Tabii böyle bir şey mümkünse...

GProto004

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaş bu ne o kadar emek verdik durup dururken ban yedik 2 kişi. Hiçbir şey yapmadığımız halde. Lviel admine ulaştım discorddan oda sunucuyla alakamı kestim can ayaza falan ulaş diyor. Can ayaza arkadaşlık yolluyorum kabul etmiyor, mesaj gönderilmiyor. Discord bağlantısı aldım bi tane orada geçersiz diyor. Lviel discorddan da ban yemişssin diyor. Ne diye ban yediğimizi anlayamadık. Farm yapıyorduk. Ne küfür ne hile herhangi bir şey yok. Durup dururken ne diye ban yedik ve kime ulaşacağız arkadaş bu nasıl iş? Nickler Proton ve Raym

AdanalıykHayırdır

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yanlıslıkla servere discord atan clienti açtım 2 tane attı anında ban yedim, (öyle bir discordda yoktu zaten) ve hakaret ederek açmayacağını
açmayacağını söyledi. 3-4 yıldır bu serverde oynuyorum artık son oldu.
126136

Emristyy

Overisty Universe
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Canayaz çok iyi biridir ne yazık kı ortağının dolandırdıgı adamlar Canayazdan cıkarıyor hıncını.