[LORDSURREAL] -> Zirve Daima Hak Edenlerindir! | ÇOK YAKINDA TEKRARDAN SİZLERLE! | Çekemeyenlere İnat!

Arda1nAlamut

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ve craftkabinde donsuz adlı arkadaşındı ordan para kazanıp başka bir sunucu açmış burdanda alıp kapatıcaktır.

Emristyy

Overisty Universe
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Saldıran adamlara sor neden saldırıyor :D Sonra gel aslanım öyle kapanır sunucun.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Ben sunucudan ayrılalı 1 hafta felan oluyor. Ortağım canayaz yürütüyordu sunucuyu oda kapatmış mı bilemiyorum. Discord adresinden haberdar olabilirsiniz.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Boş boş yorumlar atanlar için sunucuyu sorunsuz bir şekilde aktif edeceğiz. Adam akıllı sunucu olmaması sunucuyu açmamızdaki en büyük etken. Tekrardan zirveyi hak ederek alacağımıza inanıyoruz. 3 Ağustos'da herkesi bekleriz.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Cidden sürekli açılıp kapanılan sıfırlanan bir sunucuda hala oynayan olması kitlenin durumunu gösteriyor. :yıkıl:

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Cidden sürekli açılıp kapanılan sıfırlanan bir sunucuda hala oynayan olması kitlenin durumunu gösteriyor. :yıkıl:

Bende milyon tane oyuncuya anlatıyorum ama adamın 10 kişilik klanı var beyfendi hilesiz oynıyamadığı için oyuncuları hileye zorluyor allah hepimize yardım etsin

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Burada dini karıştırğım falan yok gerçi senin inanmadığın şeyleri karıştırmam galiba zoruna gittide böyle bi alıntı yaptın ve böyle bi yorumdan bulundun doğrulara söylüyorum bu hale siz getirdiniz hiç değilse bazılarımız yine hilesiz güzel birşeyler yapmaya çalışıyor minecraft ws den ibaret değildir.

Son düzenleme:

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Açıkçası keyfimizden sıfırlamadığımızı bilen biliyor. Defalarcada sıfırladığımız yok. RedGamer 6 ayda 1 kez. LordSurreal 1 ayda 1 kez sıfırlandı!

Keyfinizden sıfırlamıyorsunuz zaten, yönetimde kavga çıkıyor sürekli o yüzden kapatıyorsunuz. Bu arada fake oyuncu için bir plugin kodladım lazım olursa discorduma yaz ayarlarız 30 oyuncuya kadar fake oyuncu ayarlayabilirim, ismini ayarlayabiliyosun, giriş çıkış mesajlarıyla uyumlu oyuncu sayısında listte fln gözüküyor tabda gözüküyor npc dolaşıyor spawnda afk durmuyor. Exkaar#1531