Play.MajestikNetwork.Com / 1.15.2 / Survival / HILE KORUMASI !/ Yeni Mağaralar , Mağara Bossları / KaraBorsa Etkinliği / Sunucuya Özel Büyüler

MajestikNetwork

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
:D buyur kardeşim kaliteni gör.izleyin arakdaşlar sonra oynamak istediğinize karar verirsiniz.çok eskiden beri bu işteysen fly açtığımda yerimden 1cm bile hareket edemezdim xray açtığımda hiçbir madenin yerini doğru göremezdim. banladığın oyuncu chatte 5 tane elitram var diyip duruyordu.end de city bulmak kolay değildir bulunsa bile elitranın olmama ihtimalide var ben hiç şaşırmadım tabii ki oyuncuda fly açıp bütün endi talan etmiş al bu bilgiyle yönet sunucunu kardeşim.oyuncu 3 gündür oyundaydı taki banlanana dek peki senin anti cheatına bir bildirim geldimi ha pardon cebinden 3 kuruş çıkarıp adam akıllı bir pl satın almadığın için anti cheat olarak oyuncuları kullandın onlarda adamın açığını yakalayıp sana video kaydı attılar stonks. :D
Evet TR birçok sunucu hile açılıyor fakat bizim sunucu'dan ban yediğinden sebeb bu kadar sana batmasını anlamıyorum bu olayı ve biz en iyisi yasal yolara taşıyalım :) senin boşa burda yaptığın kötüleyici yorumları zaten minllet aldırış etmiyor sizin gibi 3 yaşında ki cahiler hile ile oyun oynamayı bilir fakat tekrar dediğim gibi TR büyük sunucular bile hileyi %100 engelliyemiyor bu hile olayı bizim sunucu'da açıyorsun YT video atıyorsun neymiş efendim majestik network kötü sunucu senin ben zihin anlayışına PL olayına gelirsek sen bi git 1.15.2 sürüm'de ki pluginlere %100 optimize al sonra TPS 21.95 görsün bana o zaman yazarsın bir de şunu deme tps 20 geçermi geçer çok bilmiş arkadaşım :) sen git sanal'da klavye delikanlılığı etmeye devam et :)

MajestikNetwork

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu arda çok teşekkür ederim video için sağ alt tarafta TPS değerlerimiz ve çoğu sunucu'da olmayan özelliklerimiz'de ekranda bulunmaktadır. :D

AxeiGen

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba , Bu konuyu daha fazla uzatmamayı tercih ediyorum bu sizin düşünceniz yazdıklarınız ciddiye alınmıştır fakat abarttığınız ve iftira atmış gibi tavrınız olduğu için biraz üzgünüz. Ben sizle yazıştığımda bize hile koruması mesaj yolluyor demiştim hangi pack'i kullandığı, ufreecam , xray vs. Sunucuda Herhangi bir yetkili olmadığı için o an açılan hile için üzgünüz. Herhangi bir yetkili olsa bunu elbet kontrol edecektir ve hakettiği cezayı alacaktır. Ben diğer bir yetkiliyim sizinle bu konuyu uzatmanın herhangi bir sebep göremiyorum Fikirlerinize Önem Düşüncelerinize Saygı Duyuyoruz.
işte sonunda eleştiri kabul edebilen biri teşekkürler iyi çalışmalar bu sorunu çözerseniz serverinizde hiçbir sorun kalmaz benim diğer şahısa anlatmak istediğim server da fly bile açılabilecek kadar zayıf olmasıydı neyse siz anlamış görünüyorsunuz zaten iyi çalışmalar :)

DukePaul

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverda hile korumasına dair zerre bir önlem alınmamış. Oyuna başlayan insanlar 10 dakikada elmas set oluyor. Sözde yönetici panelinden görüyormuşmuş da... Aynen kanka serverin yarıısından çoğu 5-10 tane spawnerla geziyor, sandık dolusu elmasları var ama belli ki panelin görmüyor. Dürüst ve onurlu insanların bu serverda oynamasını tavsiye etmiyorum, deneyimleyeceğiniz tek şey adaletsizlik olur. Survival sunucusunda rtp yok böyle bir şey olabilir mi? Xray koruması yok böyle bir şey olabilir mi? Hadi xrayi felan geçtim yukarıda adam video atmış uçuyor onu da mı engellemeye tenezzül etmediniz. Oynayacaklara geçmiş olsun diliyorum. Ben 1-2 saat oynadım ve pişman oldum harcadığım zamana. Şöyle bir gerçek de var bu sunucu hile koruması getirse oynayanların yarısı da serveri bırakır :D

MajestikNetwork

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverda hile korumasına dair zerre bir önlem alınmamış. Oyuna başlayan insanlar 10 dakikada elmas set oluyor. Sözde yönetici panelinden görüyormuşmuş da... Aynen kanka serverin yarıısından çoğu 5-10 tane spawnerla geziyor, sandık dolusu elmasları var ama belli ki panelin görmüyor. Dürüst ve onurlu insanların bu serverda oynamasını tavsiye etmiyorum, deneyimleyeceğiniz tek şey adaletsizlik olur. Survival sunucusunda rtp yok böyle bir şey olabilir mi? Xray koruması yok böyle bir şey olabilir mi? Hadi xrayi felan geçtim yukarıda adam video atmış uçuyor onu da mı engellemeye tenezzül etmediniz. Oynayacaklara geçmiş olsun diliyorum. Ben 1-2 saat oynadım ve pişman oldum harcadığım zamana. Şöyle bir gerçek de var bu sunucu hile koruması getirse oynayanların yarısı da serveri bırakır :D
Evet Sunucudaki Hile Koruması Yetersiz Bize Tek Kullanan Kişi/Kişileri Gösteriyor 27-28 eylül tarihinde Daha Güzel Bir Hile Koruması Eklenecek Yorumunuz Kırıcı Ama Yorumunuz İçin Teşekkürler. Hile Koruması Bu Olacaktır : https://www.kisa.link/NXTx
Sandık dolusu elmas konusuna gelirsek, sunucuda depo sistemi var bu sistemde kopyalama bugu bulunmuş bug fixlendi.
Tank gibi hile korumasına geçtiğimiz zaman konu başlığında YENİ HİLE KORUMASI Olarak yazacağız. Tekrardan yorumunuz için teşekkür.

Son düzenleme:

Laurie0

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Her sunucu yeni başladığında tam koruma getirmiyor ornek turkiyenin en iyiy serverı en başında hiç koruması yoktu sen bunu bole duşunemeyip bole eleştiriyosan o senin kaybın adam yukarı ne yazmış eleştirilerinizi guzel yapın sizin eleştirilerinizle buyuyeceğiz die sen ne yapmışsın klavye delikanlılığı sunucunun nasıl geliştiğini bilmeyip onyargılı konuşma yapmışsın

fryMAXy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
server a yeni bir koruma eklendi ve gayet iyi bir şekilde çalışıyor 50. katmanda açıyorsun x-ray altında elmas var bi bakıyon aslında toprak.sunucuda ayrıca güzel etkinliklergerçekleşiyor.kendi özel büyüleri oyunu bir başka yapıyor.Bence iki kötü konusu var 1.si /back komutunun kalkması 2.si ise birine savaş açarken direk vurmamız onun yerine /savaş diye bir komut beklerdim.sunucuda oynamak büyük zevk veriyor herkese öneririm. :)

AhmetKaya1111

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kaba bir yönetim (yorumlar) gereksiz bir sunucu derdi. 0 Aktiflik (boşa para) diyeceklerim bu kadar iyi günler . Böyle devam edinde batın. Hile koruması berbat sunucuda kimse yok sizin iyiliğiniz için söylüyorum
bizi araştır diyorsunda majestiknetwork diye hiçbir yerde bir şey yazmıyor ?