Play.MarmaraNetwork.Com #Yeniden 1.8.X > Orjinal Faction | Büyü Kredi | Kasa | BOSS | Huni Senkranizasyon | Ve Daha Fazlası!

Sunucuyu Nasıl Buldunuz?

• Eh işte

• Güzel

• Çok Güzel

• Harika

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
logo.png

Herkese Merhaba, Öncelikle belirtmeliyimki biz bu işi paraya önem vererek yapmıyoruz oyüzden gerçekten bir çaba ve emek sarfediyoruz.
Bizim en büyük isteyimiz en gelişmiş faction sunucusu olmaktır oyuncularımıza değer verip en iyi koşullarda yolumuza devam etmektir
Ekibimiz ile sizlere en iyi faction keyfini sunmak ve ayrıca bu yapdığımız işten çok keyif duyuyoruz, bu bir ünlülük veya tabiri caizse egomuzu yükseltmek için değil Aile olarak saygı ve sevgiye önem vererek yapıyoruz.

kurallar.png
[/IMG]

1. Sunucuda Hak Yeniyormu,Arkadaşlarınız item veriyormusunuz, admin yardımı varmı,neden ben alınamadım da o alındı.
Hayır, Sunucuda yetkili yardımı yoktur kimseye iltimas gösterilmez.
2. Alım varmı ? Alımlar Yakın Tarihde Açılacaktır
3. Hile Serbestmi, Tabikide hayır
4. Ben Evente katılamadımda ödülümü şimdi verseniz veya evente geç kalıcam ödülümü önceden verirmisiniz
Malesefki öyle bir şey yapamayız o zaman hak yemiş oluruz.

warpmenu.png
kitler.png

lapiskredi.png
lapispng.png
büyükredi.png

GDEb2y.png

X6y2qo.png

yonetmsl.png

X6y2qo.png

ender.png

2018-06-19_05.14.11.png

2018-06-19_05.13.57.png

2018-06-19_05.13.15.png

Konu Güncel

Son düzenleme:

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Buildler mükemmel geliyorum sunucuya *kesin boştur*

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu sunucuya yaptığım güzel yorumu geri alıyorum.
Arkadaşım sw de ciddi olmayan bir ingilizce küfür açığı kullandığı için ben yedi.

Son düzenleme:

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Boş yani şöyle bak bir şu duruma gece giriyorsun oyuncu admin yetkili oyuna dair hiçbir şey yok ? E ne yapmamız gerek sadece lapis mi kırmalıyız?
Sadece Lapis kırmak demeyelim eğer oyuncu yoksa kendini geliştirebilirsin sadece lapis kazarak para kazanılmıyor, Meslekler var istediğin mesleği seçip istediğin gibi oynayabilirsin bu demek değildir sadece lapis kazmak.

kimi hayal kırıklığına uğrattıysam kusura bakmayın,lapis var ama oynuyorum sw de tavsiyem.
Yorumun İçin Teşekkür Ederim

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sadece Lapis kırmak demeyelim eğer oyuncu yoksa kendini geliştirebilirsin sadece lapis kazarak para kazanılmıyor, Meslekler var istediğin mesleği seçip istediğin gibi oynayabilirsin bu demek değildir sadece lapis kazmak.

Yorumun İçin Teşekkür Ederim
Hmm ne gibi ? Avcılık mesleğini seçip iki saat avlanmak mı daha çok kazandırıyor her ney ise sunucu güzel.

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hmm ne gibi ? Avcılık mesleğini seçip iki saat avlanmak mı daha çok kazandırıyor her ney ise sunucu güzel.
Teşekkür ederim sunucuyu beğenmen çok güzel, ayrıca sadece avcılık mesleği yok. Kaşif olursun etrafda dolanarak para kazanırsın, Balıkçı Olursun Balık Tutatarak Para Kazanırsın, Çiftçi Olursun Hayvan Çiftleştirerek, Ağaç Tohumu Ekerek, Tarım Yaparak Para Kazanırsın yani yapabileceğimizin sınırı yok sadece bilgilendirmek istedim yanlış anlamayın lütfen her şey için teşekkür ederim.

Konu güncel

bu sunucuya yaptığım güzel yorumu geri alıyorum.
Arkadaşım sw de ciddi olmayan bir ingilizce küfür açığı kullandığı için ben yedi.

Sunucuda dolandırıcılık yapmak yasaktır, sunucuya küfür eden kişiler kim olursa olsun sunucudan uzaklaştırılır ve bunu siz yapdınız o yüzden uzaklaştırıldınız.

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
Güzel bir sunucuya benziyor göz atacağım, başarılar.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim sunucuyu beğenmen çok güzel, ayrıca sadece avcılık mesleği yok. Kaşif olursun etrafda dolanarak para kazanırsın, Balıkçı Olursun Balık Tutatarak Para Kazanırsın, Çiftçi Olursun Hayvan Çiftleştirerek, Ağaç Tohumu Ekerek, Tarım Yaparak Para Kazanırsın yani yapabileceğimizin sınırı yok sadece bilgilendirmek istedim yanlış anlamayın lütfen her şey için teşekkür ederim.

Konu güncel

Sunucuda dolandırıcılık yapmak yasaktır, sunucuya küfür eden kişiler kim olursa olsun sunucudan uzaklaştırılır ve bunu siz yapdınız o yüzden uzaklaştırıldınız.
hayır uzaklaştırılmadım hala klan evimdeki tuzaklara devam ediyorum
ayrıca sunucuda nethera gitmeyi açmanız gerek büyü malzemelerinde nether wart yok -.-

Son düzenleme:

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hayır uzaklaştırılmadım hala klan evimdeki tuzaklara devam ediyorum
ayrıca sunucuda nethera gitmeyi açmanız gerek büyü malzemelerinde nether wart yok -.-
Siz değilseniz arkadaşınız sunucuya küfür ettiği için uzaklaştırıldı biz bu işi ciddiye alıyoruz kimse bir emeği ezip geçemez. Bu arada nether wart'ı ekleyeceğiz hiç sıkıntınız olmasın.

Güzel bir sunucuya benziyor göz atacağım, başarılar.
Yorumunuz Için Teşekkürler Oyuncularımız 1. Önceliğimizdir Her Zaman.

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayır, Sunucu Aktifdir Play.MarmaraNetwork.Com

Konu Güncel

ErhanCC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali