Play.Mcadventuretime.com > 1.8.x-1.12 > Şifresiz giriş TR de ilk !, Galaktik Skyblock VE Çiftçiler EGG WARS

LevdudeBT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
8
Ruh hali
Mükemmel Bir Sunucu Tebrikler.

LevdudeBT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
8
Ruh hali
++Güncel Teni Skyblock Açıldı... Artık Hub

LevdudeBT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
8
Ruh hali
++Güncell Skyblock 2 iyice gelişti

Chrinx

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hocam, bu başarınızdan dolayı tebrik ederim. Türkiye minecraft'ının böyle sunuculara ihtiyacı vardı. Ellerinize sağlık, umarım sunucu beğenilir. Skyblock pek sevmiyorum. Ama iyi iş çıkarmışsınız. Yenilikçi insanları severim.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Ben anlamadım şimdi farkı nedir tam olarak? ada yerine uzay üssündemi oynıyacağız ?

TheMonsters2929

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam, bu başarınızdan dolayı tebrik ederim. Türkiye minecraft'ının böyle sunuculara ihtiyacı vardı. Ellerinize sağlık, umarım sunucu beğenilir. Skyblock pek sevmiyorum. Ama iyi iş çıkarmışsınız. Yenilikçi insanları severim.
Çok Teşekkür Ederim Değerli Geri Dönüşünüz İçin.
Ben anlamadım şimdi farkı nedir tam olarak? ada yerine uzay üssündemi oynıyacağız ?
Olay Şöyle Dostum Değişik Madenler Değişik Sistemler Var Skyblock Mantığı ile aynı fakat spawnerlar madenler uzay çağına uyarlanmıya çalışıldı. İyi oyunlar Dilerim

Günceldir.

Günceldir.

Karatay123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Para yatırmadan bir yere kadar gelebiliyorsunuz ona göre ... Ama server skyblockta devrim yapmıştır türkiyede klasiklerin ötesinde bir sunucudur 10/8

TheMonsters2929

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Para yatırmadan bir yere kadar gelebiliyorsunuz ona göre ... Ama server skyblockta devrim yapmıştır türkiyede klasiklerin ötesinde bir sunucudur 10/8
Değerli Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz. Değerlendirmeniz Tamamiyle Doğrudur Efendim İyi Oyunlar Dilerim..

Günceldir.

Günceldir.

Günceldir.

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam server vote + video yaparak oyuncu + rank da yükselmegi amaç lamisiniz güzel birsey ama daha fazla oyun gelmesi lazim ki sunucu 300 +400 çekmesi lazim örnek MineZ veya Yeni Tür oyunlar düsünün Kingdom mesela veya MMorpg gibi gibi Güzel server beyendim hocam

TheMonsters2929

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam server vote + video yaparak oyuncu + rank da yükselmegi amaç lamisiniz güzel birsey ama daha fazla oyun gelmesi lazim ki sunucu 300 +400 çekmesi lazim örnek MineZ veya Yeni Tür oyunlar düsünün Kingdom mesela veya MMorpg gibi gibi Güzel server beyendim hocam
Teşekkürler Değerli Yorumunuz İçin Bizim Amacımız Oyun Üzerinden Para Kazanmaktır Oyuncu Çekmesi Kolay Fakat Onun Gibi Oyunlar Para Kazandırmaz Sağlam Online Olmadığı Sürece Bana Burdan Gelen Para Yetiyor Tekrardan Teşekkürler Değerli Öneri Ve Yorumunuz İçin.

Günceldir.

ZoraNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başarılarınızın Devamını Dilerim Build ler Süper
9/10