Altın Play.MINEPRIMENW.COM | TÜRKİYENİN İLK PVE FACTIONSU | Sayısız Patronlar / Güç Taşları / Zindanlar / Yetenekler / Özel Büyüler / Maskeler /

MehmetR3kt

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kayıt olmamadım daha önce kayıt oldun diyor da eskiden girmiştim hangi nickle girdimi unuttum nickim Scory kayıt edermsn skype:mehmet.uzuner31

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kayıt olmamadım daha önce kayıt oldun diyor da eskiden girmiştim hangi nickle girdimi unuttum nickim Scory kayıt edermsn skype:mehmet.uzuner31
Hallettim giriş yapabilirsin.

TONLARCA YETENEKLER EKLENDİ HEM DE TÜM ELEMENTLERE! HEPİNİZ BEKLİYORUZ!

Mc.WinterNW.Com
Play.WinterNW.Com

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımını pek sevmedim, diğer amatör sunucuların tasarımının aynısı diyebiliriz.Avatar sunucusu olarak türkiyede tek olduğunuzu hiç zannetmiyorum, vardır fakat sesini büyük iğtimal çıkartmıyordur.Onun dışında sunucunun mimari gayet hoş duruyor avatardan başka diğer oyunlarınıza gelirsek güzel gözüküyor, denenebilir bir sunucu.Lafımı bırakarak konuyu terk ediyorum, "Klasik"

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Avatar olmasına rağmen klasiklikten uzak kalamamış pek. Konu tasarımı biraz vasat geldi; geliştirilebilir. Haritaların alıntı olması da cabası ayrıca. Üstteki yorumlarınızdan birine ithafen; hayır, Türkiye'deki tek Avatar sunucusu değilsiniz. Bunların dışında oyun içindeki sohbet gözü çok yoruyor ve neredeyse her şey İngilizce, yetenek açıklamalarından tutun da rütbelere, eklentilere kadar. Bunların dışında söyleyebileceğim pek bir şey yok, başarılar. 4/10!

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu baştan aşağı yenilenmiş ve ayrıca sunucu da yenilemiştir. Hayırlı olması dileğiyle !

Bedava VIP Etkinliğimiz İçin Son Gün!

Mc.WinterNW.Com!

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Tarımla para kazanılabilmesi benim çok dikkatimi çekmişti. şu an aktif olarak boş olduğum zamanlarda giriyorum.

Size söyleyebileceğim şeyler;
Arada oluşan LAG sorunu çözülmesi gerek.
Oyuncuların emek vererek ulaşabileceği veya alabileceği (kılıç,zırh,kazma) vs eklenmesi gerek.
VIP'leri fazla abartmamak gerek.
Açık arttırma sisteminin gelmesi gerek.
"Bedava VIP" adlı eşek şakasının kaldırılması gerek. (Hala duruyorsa)
/ah yerine /sanalmarket (kısaltılmışı /sm) yazmak daha mantıklı.
Kahraman kafaları gerçekten güzel bir fikir. Ancak bunların zırhları da getirilse çok güzel olur. Çünkü normal zırhın yanında kafaya takarsak çok kolay bir şekilde ölüyoruz.
Kill Aura koruması yoksa gelmesi gerek.
Warp Lapis'in boyutu arttırılması gerek.
Rütbeler yoksa gelmesi gerek.
Rütbelere göre kitler hazırlanmalı.
İpeksi dokunuş ile spawner kazılmasını sağlayan eklenti getirilmeli. (yoksa)

Ve /kit yemek eklemeniz gerek.. (Süresi: 1 dakika)

Oynamanızı tavsiye ederim.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tarımla para kazanılabilmesi benim çok dikkatimi çekmişti. şu an aktif olarak boş olduğum zamanlarda giriyorum.

Size söyleyebileceğim şeyler;
Arada oluşan LAG sorunu çözülmesi gerek.
Oyuncuların emek vererek ulaşabileceği veya alabileceği (kılıç,zırh,kazma) vs eklenmesi gerek.
VIP'leri fazla abartmamak gerek.
Açık arttırma sisteminin gelmesi gerek.
"Bedava VIP" adlı eşek şakasının kaldırılması gerek. (Hala duruyorsa)
/ah yerine /sanalmarket (kısaltılmışı /sm) yazmak daha mantıklı.
Kahraman kafaları gerçekten güzel bir fikir. Ancak bunların zırhları da getirilse çok güzel olur. Çünkü normal zırhın yanında kafaya takarsak çok kolay bir şekilde ölüyoruz.
Kill Aura koruması yoksa gelmesi gerek.
Warp Lapis'in boyutu arttırılması gerek.
Rütbeler yoksa gelmesi gerek.
Rütbelere göre kitler hazırlanmalı.
İpeksi dokunuş ile spawner kazılmasını sağlayan eklenti getirilmeli. (yoksa)

Ve /kit yemek eklemeniz gerek.. (Süresi: 1 dakika)

Oynamanızı tavsiye ederim.

Teşekkürler! Eksikler ve sorunlar giderilecek.

İlk Patronumuz Enenra Hazır! /warp PatronAdası'na giderek patronlarımızla kapışabilirsin. Yakında diğerleri de hazır olacak!

Güncelleme:
Silah sistemi artık WinterNetwork'te. Detaylı bilgi için

www.winternw.mc.tc

Mc.WinterNW.Com

Sunucu sıfırlanmıştır. Telafi etkinliklerimiz bugün olacaktır kaçırmayın!

Mc.WinterNW.Com beta v1.5

JohnProst1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dostum sen daha önce min.etu.rk op faction oynadınmı? benim kendi eski kapanan sunucum illa duyanlar vardır. biraz googlede yada youtubede araştır pl paketimi paylaşanlarda vardır görürsün zaten :)

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum sen daha önce min.etu.rk op faction oynadınmı? benim kendi eski kapanan sunucum illa duyanlar vardır. biraz googlede yada youtubede araştır pl paketimi paylaşanlarda vardır görürsün zaten :)
Konumuzla ne alakası var?

Oyunda yoldaş avına çıkın ve maceralarınızda size yardımcı olabilecek dostlar edinin. Sadece kayışla hayvana vurarak sahiplenebilirsiniz.

Konu Günceldir

ExpanerOnline

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzdan şikayetçiyim, oyuncularınız gelip oraya buraya reklam yapıyor. Bunu engellemezseniz forum konunuz şikayetlerden kapanabilir! Elimizde de kanıt bulunmaktadır.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuzdan şikayetçiyim, oyuncularınız gelip oraya buraya reklam yapıyor. Bunu engellemezseniz forum konunuz şikayetlerden kapanabilir! Elimizde de kanıt bulunmaktadır.
Beni forumda tanıyan tanır. Kimsenin sunucusunda reklam atmadım, attırmam da. Eğer varsa şikayetin Discord sunucumuza gelip konuşabilirsin.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME!
Sunucu tekrardan OP Factions olup beta sürecinden çıkmıştır. Açık betada oynayan herkese teşekkürler!