Play.MineRose.Com | ULTRA OP-SKYBLOCK | SEZON 3 | SIFIRLANDI |1.8 - 1.13 | JackPot, Rulet, Piyango, Bar, Coin Market , Minyon

ErenKrblt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
Play.MineRose.Com
Oyun Sürümü
1.8 - 1.14
Sunucu Slotu
1000
Sunucu Türü
ULTRA OP-SKYBLOCK

137706

137707

137708

137709

137710

Herkesi Sunucumuza Bekleriz.

KOPYALANBILIR IP:
Play.MineRose.Com

Ekli dosyalar

• MineRose Konu Tasarımı.png
    MineRose Konu Tasarımı.png
    1.3 MB · Görüntüleme: 766
Son düzenleme:

RelaxKing

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ereni Tanıyorum az çok . işlerinde her zaman kaliteyi seçer. Bir önceki Sunucusu NeriaNW'de bir dolandırılmaya kurban gitmişti. Fakat bu Yeni Sunucu Eskisine Göre bi 10X daha iyi. Pluginler Özel yapım belli. Lakin Spawnın Alıntı olmasını yakıştıramadım :) Başarılar.

ErenKrblt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ereni Tanıyorum az çok . işlerinde her zaman kaliteyi seçer. Bir önceki Sunucusu NeriaNW'de bir dolandırılmaya kurban gitmişti. Fakat bu Yeni Sunucu Eskisine Göre bi 10X daha iyi. Pluginler Özel yapım belli. Lakin Spawnın Alıntı olmasını yakıştıramadım :) Başarılar.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, Spawnı en kısa zaman da telafi edeceğim.

RelaxKing

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, Spawnı en kısa zaman da telafi edeceğim.
Eren Sen çok iyi bir kurucusun 2019 Sunucularının açıkcası kralı bile olabilirsiniz. Size Güveniyorum :) Spawn Konusuna Gelirsek Ben hiçbir sunucuda spawna takılmam fakat. Siz Ayrısınız Siz Aşırı iyi bir sunucusunuz Size Yakışmaz :) <3

ErenKrblt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eren Sen çok iyi bir kurucusun 2019 Sunucularının açıkcası kralı bile olabilirsiniz. Size Güveniyorum :) Spawn Konusuna Gelirsek Ben hiçbir sunucuda spawna takılmam fakat. Siz Ayrısınız Siz Aşırı iyi bir sunucusunuz Size Yakışmaz :) <3
Değerli yorumun için teşekkür ederim :). Spawnı Telafi edeceğiz.

DogukDgkn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
OYUN İSMİM DogukDDgkn Mutemi Kaldırın Sınırsız Atmışsınız Heralde Lütfen Arz Ediyorum

xlacerv

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
rehberleriniz çok kötü ben soru soruyorum onlar konuşuyolar başkalrıylan aloooooooooo rehber yazdım ama mute atmalarını biliyolar sadece mute e yarayan botlar gibi bence serverde çok boktan spler abartı saçma ve çöpten

ErenKrblt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
rehberleriniz çok kötü ben soru soruyorum onlar konuşuyolar başkalrıylan aloooooooooo rehber yazdım ama mute atmalarını biliyolar sadece mute e yarayan botlar gibi bence serverde çok boktan spler abartı saçma ve çöpten
Yetkililerimiz Uyarıldı, Sunucu UOP Farkındaysanız Bence UOP Kavramını bilmiyorsunuz öğrenin gelip oynayın.

ASELSAN

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
discord link koysaydiniz iyiydi koydugunuz discord yanliş

ErenKrblt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Giriş Sorunları Düzeltildi.