Play.MineTC.Com 1.8+ | www.minetc.com Survival & Skyblock & Faction

GraphicError

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Merhaba, ben Ayberk :)
Dün akşam saatlerinde piyasaya geri dönme amacıyla sunucuya giriş yapmıştım. Oyun oynamak, zevk almak için.
Fakat şu saçmalıkları görmüş bulunmaktayım.
Not : Sunucu kesinlikle 10/9 almayı hakediyor dediklerim yönetimle alakalıdır.
Sunucuda gece has tayfa var bahanesiyle argo kelime kullanıp sürekli halde ego kasan bir yetkili sahip olduğunu farkettim. Böyle yaparak oyuncularla fazla argo sözcük içerek cümleler kurarak biryere varacağını sanmıyorum. Kendinize çeki düzen vermeniz dileğiyle.

ReisSilo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pek bir yenilik göremiyorum açıkçası, eğer iddalıysanız özellikle hayatta kalma sunucusu açıyorsanız diğer sunuculardan farklı olmanız gerekmektedir; bunu kişisel algılamayınız. Onun haricinde, konu düzeni gayet sade ve hoş. Başarılar dilerim.​

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel övgüleriniz ve eleştirileriniz için teşekkürler dikkate alınacaktır!

Merhaba, ben Ayberk :)
Dün akşam saatlerinde piyasaya geri dönme amacıyla sunucuya giriş yapmıştım. Oyun oynamak, zevk almak için.
Fakat şu saçmalıkları görmüş bulunmaktayım.
Not : Sunucu kesinlikle 10/9 almayı hakediyor dediklerim yönetimle alakalıdır.
Sunucuda gece has tayfa var bahanesiyle argo kelime kullanıp sürekli halde ego kasan bir yetkili sahip olduğunu farkettim. Böyle yaparak oyuncularla fazla argo sözcük içerek cümleler kurarak biryere varacağını sanmıyorum. Kendinize çeki düzen vermeniz dileğiyle.
O konu hakkında skypeda konuştuk halletık umarım halolmuştur :)

Başarılar dilerim, konu düzeninde basit bi sunucuya benzemiyor.
Teşekkürler haklısınız :)

Sunucunuz gerçekten başarılı elinize sağlık.
Bunu sizden duymam çok iyi oldu sayın alfa :)

Sunucu muhteşem. Birde hack oyuncuları olmasa. :/ :)
Hackerları takibe alıp cezaları verilecektir. Şüpheniz olmasın.

Pek bir yenilik göremiyorum açıkçası, eğer iddalıysanız özellikle hayatta kalma sunucusu açıyorsanız diğer sunuculardan farklı olmanız gerekmektedir; bunu kişisel algılamayınız. Onun haricinde, konu düzeni gayet sade ve hoş. Başarılar dilerim.​
Zaten fazla yenilik ve değişiklik olunca beğenilmiyor o yüzden klasikden yanayız. Teşekkürler.

ReisSilo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel övgüleriniz ve eleştirileriniz için teşekkürler dikkate alınacaktır!

O konu hakkında skypeda konuştuk halletık umarım halolmuştur :)

Teşekkürler haklısınız :)

Bunu sizden duymam çok iyi oldu sayın alfa :)

Hackerları takibe alıp cezaları verilecektir. Şüpheniz olmasın.

Zaten fazla yenilik ve değişiklik olunca beğenilmiyor o yüzden klasikden yanayız. Teşekkürler.
1.8.X'te yenilikten yana olmanız gerekmektedir diye düşünüyordum ancak siz bilirsiniz, iyi forumlar.

KediliDondurma

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yorumlarınıza göre ilk sunucu açma tecrübeniz fakat ileride alıntı yapılar yerine kendiniz yapılar yapmayı düşünüyor musunuz?

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yorumlarınıza göre ilk sunucu açma tecrübeniz fakat ileride alıntı yapılar yerine kendiniz yapılar yapmayı düşünüyor musunuz?
Alıntı yapılar mı ? safkhas güldürme beni burası orman değil al baltanı git kardeşim mapleri @BadActive yapmıştır. bir şey bilmeden baltalama.​

Sabit etkinlik saatimiz Her gün 18:00'da farklı farklı etkinliklerimiz olucaktır!

Etkinlikte fullendik teşekkürler #SONMİLAS ailesi!

İP - SonMilas.Nitrado.Net

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Sürekli event zamanı skype gruplarına çekerek oyuncu toplamaya çalışan bir sunucudan ne beklenebilir :ci:

KediliDondurma

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Alıntı yapılar mı ? safkhas güldürme beni burası orman değil al baltanı git kardeşim mapleri @BadActive yapmıştır. bir şey bilmeden baltalama.​

Sabit etkinlik saatimiz Her gün 18:00'da farklı farklı etkinliklerimiz olucaktır!

Etkinlikte fullendik teşekkürler #SONMİLAS ailesi!

İP - SonMilas.Nitrado.Net

Lobideki yapılardan söz ediyorum, bunu herhangi bir şekilde yanlış anlayacak kadar agresif olman cidden büyük bir sıkıntı. Eğer lobideki yapıların size ait olduğunu iddia edebiliyorsan cidden bir sorunun var demektir. Ayrıca baltalama kesinlikle bu şekilde yapılmıyor, sunucuda bir süre oynadıktan sonra yapacağım olumlu yorumu bu agresifliğin ile mahvettiğin için çok teşekkürler.

ZeroSurvival

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
1. si Kafandan uydurduğun şey madencinin kazancının artması ve faction sevdiğimi düşünmen.
2.si 70 lvli yapman 10 dakika sürmedi. Kıskançlık krizine giren asıl sensin.
Kazıcıda sadece para geliyor madencide ise maden ve server coini de geliyor.
Sen bunları idrak edemeyip sanki herşeyi biliyormuş gibi burda gelip konuşuyorsun.
O sorumsuz hem ilk seferde düzgün olmayan sistemleri yüzünden serveri sıfırladı.
2. kez açınca da hiçbir telafi yapmadan jobs ları sıfırladı üstüne. Çoğu komut yoktu açıldığında.
Akşam saatleri adamlar komut ile spam yapabiliyordu. Sen daha ne gördün de gelip burada konuşuyorsun ?
Zaten sende o sorumsuzların arasındansın. Taktik bilip hakkıyla kasanlara bug diye diye kaldırttınız mesleği.
Bu kadar kıskançlık ve çekememezlik nereden geliyor bilmiyorum.
100 lvl madencide olursun bu kafa ile. Ama bir gün sıfırlanırsa da sebepsiz yere gidip insanlara boş yapma diye diyorum.

"hani sen çok akıllısın, kapasiten çok ya" bunlar doğru olsaydı 4-5 kişinin neden hakkını aradığını anlardın.
Ama dur kime anlatıyorsam. Sadece bir şey bildiğini sanan bir çocuk ve yalaka. Kolay gelsin senin boş yapmalarını anlayacak kadar kapasitem yok benim.
Madenci mesleğinden coin çıkmasını düşünmen ayrı bi ironi gerçekten.

Lobideki yapılardan söz ediyorum, bunu herhangi bir şekilde yanlış anlayacak kadar agresif olman cidden büyük bir sıkıntı. Eğer lobideki yapıların size ait olduğunu iddia edebiliyorsan cidden bir sorunun var demektir. Ayrıca baltalama kesinlikle bu şekilde yapılmıyor, sunucuda bir süre oynadıktan sonra yapacağım olumlu yorumu bu agresifliğin ile mahvettiğin için çok teşekkürler.
Sunucularında lobi yok ki :/ Yanlış yorum yapmışsın...

Son düzenleme:

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar sunucu gayet güzel, ne kadar eski sunucuya pek benzemese bile ben beğendim. Sunucunun haritaları tarafımca yapılmıştır. Lütfen 'Haritalarınız alıntı' diyerek bu sunucuya yaklaşmayın. Haritaları eskiden görmüş olabilirsiniz, haritalar çok önceden yapılıp tarafımızca açılan çeşitli sunucularda kullanılmıştır. Lütfen konuyu bu tür yaklaşımlarla kirletmeyelim.