Play.MineTC.Com 1.8+ | www.minetc.com Survival & Skyblock & Faction

isimsizusta

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, dostum sunucu gayet güzelmiş. Konu içeriği ve verdiği özgüvenli havada güzel fakat şu yazı kendini rezil etmiş resmen.
Sunucuya vereceğim puan 10 üzerinden 8 fakat size vereceğim puan 10 üzerinden 1 oluyor. Yanlış anlamayın şimdi beni daha iyi anlayacaksınız.
"Legend is come back!" Burada verilen bu özgüvenli yazının kaynağı nedir? Neye göre? Kime göre legendssiniz. Daha önceden sunucunuzun bi madalya ve başarı almışlığı var mı? Varsa kanıtı ve referansı.
Böyle olmayıp daha doğal olursanız daha güzel olacaktır.
Başarılar...

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, dostum sunucu gayet güzelmiş. Konu içeriği ve verdiği özgüvenli havada güzel fakat şu yazı kendini rezil etmiş resmen.
Sunucuya vereceğim puan 10 üzerinden 8 fakat size vereceğim puan 10 üzerinden 1 oluyor. Yanlış anlamayın şimdi beni daha iyi anlayacaksınız.
"Legend is come back!" Burada verilen bu özgüvenli yazının kaynağı nedir? Neye göre? Kime göre legendssiniz. Daha önceden sunucunuzun bi madalya ve başarı almışlığı var mı? Varsa kanıtı ve referansı.
Başarılar...
Bize göre ve oyunculara göre efsaneyiz.
Daha önceden sunucularımız ayrıydı ve hepsi inanın bana +70 görüyordu her gün.
Diyeceksin ki online ile kalite ne mana?
Online sayısı artık düştü dostum sunucularda kaliteli ve kapanmayacak sunucular arıyorlar.
Biz de toplaştık koyduk herşeyimizi ortaya, birleştirdik sunucuları.
Kanıt at diyeceksin hepimizin ayrı sunucuları olduğu için isimler farklı atmam etik olur mu bilemem.
Ama özelden dilersen üçümüzün de kendi sunucu başarı rekorlarını atabilirim...
İyi forumlar!
Play.SonMilas.Com - #2018

Salim159

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
nitrado sizi kısıtlamıyor mu ?
yedekleme yaparken çok sorun çekiyordum o hostingden malesef :(

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılar...
nitrado sizi kısıtlamıyor mu ?
yedekleme yaparken çok sorun çekiyordum o hostingden malesef :(
Tek sıkıntı 70 kişilik slotumuz 73 olunca direk stop çekiyolar başkada bi sorun yok.

Play.Sonmilas.Com - 5.Günün de sorunsuz! Survival keyfi!

EylexLive

bunu gördüğünüzde özel üyem bitmiş olacak :(
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Survival sunucuları hakkında pek bir bilgim olmadığı için yorum yapamayacağım fakat, 70 slot ve nitrado kullanmanız beni şaşırttı. Nedeni ise nitradonun hem çok pahalı olması ve slotlu sunucu satması ekstra olarak da panelinin çok yavaş olması. Batihost veya rabisu gibi hostingleri tercih etmelisiniz bence.Başarılar.

SM-G7105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Survival sunucuları hakkında pek bir bilgim olmadığı için yorum yapamayacağım fakat, 70 slot ve nitrado kullanmanız beni şaşırttı. Nedeni ise nitradonun hem çok pahalı olması ve slotlu sunucu satması ekstra olarak da panelinin çok yavaş olması. Batihost veya rabisu gibi hostingleri tercih etmelisiniz bence.Başarılar.

SM-G7105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Nitrado'yu seviyorum ve panelı kullanması çok kolay 70 slot az geliyor haklısın. Şuanda bile sunucumda 67 kişi var ama dediğim gibi bu dediğini düşüneceğim. Eleştirin için teşekkürler. VIP ve diğer satışlarım İninalden alanlar ininal de birikiyor mobil ödeme mecburen nitradoya gidiyor.

Heraldic

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bayadır survival sunucularına yorumda bulunmuyordum, galiba en son @RedFail in sunucusuna yorumda bulundum (inşallah kırılmamıştır, kırıldıysa kusura bakmasın). Sizin sunucunuzu bayadır görüyorum @Emristy, haritalarınızı başarılı buldum kim yaptıysa eline sağlık. Sistemleriniz klasik ve sürümünüz eski olsada, beğendiğimi söyleyebilirim. Sunucunuza yakın zamanda giriş yapabilirim, daha detaylı yorumu o zaman yaparım. Sürümü yükseltin ve lütfen klasikleşmiş sistemlerden uzak durun, emin olun daha kaliteli ve daha farklı bir sunucu olacaksınız.

"Legend is come back!" cümleninizi sevdim :D Size başarılar dilerim.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu güncellendi!
Vip satışı hakkında bilgiler eklendi!
Spawner satışı hakkına bilgiler eklendi!

Bayadır survival sunucularına yorumda bulunmuyordum, galiba en son @RedFail in sunucusuna yorumda bulundum (inşallah kırılmamıştır, kırıldıysa kusura bakmasın). Sizin sunucunuzu bayadır görüyorum @Emristy, haritalarınızı başarılı buldum kim yaptıysa eline sağlık. Sistemleriniz klasik ve sürümünüz eski olsada, beğendiğimi söyleyebilirim. Sunucunuza yakın zamanda giriş yapabilirim, daha detaylı yorumu o zaman yaparım. Sürümü yükseltin ve lütfen klasikleşmiş sistemlerden uzak durun, emin olun daha kaliteli ve daha farklı bir sunucu olacaksınız.

"Legend is come back!" cümleninizi sevdim :D Size başarılar dilerim.
Güzel yorumlarınız için teşekkürler. Sürümü yükseltemem ne yazık ki topluluk bundan yana ama elimden geldiğince yenilik getireceğim.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Okul sezonunda bile +60 çeken tek sunucuyuz! Survival rekorunu yavaş yavaş alıyoruz :)
Cumartesi günü sürpriz bir etkinliğimiz olabilir. :)
iyi oyunlar dileriz!
Play.SonMilas.Com - 1.8+ Devir SonMilas DEVRİ!

FinickiPhantom

Play.FinickyMC.Net
En iyi cevaplar
0
Pardon ama, satıcı yetkisi olmayan kişilerin konulara özel üyelik vb hakkında bilgi veren yazılar yazması vb şeyler yasak değil mi? Merak ettiğimden soruyorum.

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pardon ama, satıcı yetkisi olmayan kişilerin konulara özel üyelik vb hakkında bilgi veren yazılar yazması vb şeyler yasak değil mi? Merak ettiğimden soruyorum.

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sunucuda olan şey onlar tanıtıma koymam normal bir şey.

Sorunsuz 1. haftamıza girdik!
Maddi,manevi destek olan oyuncularımıza teşekkürler!
Ekibim; @ArasTR Ve @DonsuzT bu proje içinde teşekkürler!
Sorunsuz aktif!
Play.SonMilas.Com