Play.MineTC.Com 1.8+ | www.minetc.com Survival & Skyblock & Faction

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

17.02.2018 cumartesi günü yeni orman ve oyuncular için /warp pazaryeri açılacaktır!
Haftasonu ox, parkur, labirent ve koşu etkinlikleri sizleri bekliyor.
SonMilas.Nitrado.Net
Play.SonMilas.Com
Oyna.SonMilas.Com

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İster senın yaptığını kullanırım ister enginin. Sen mapi kendin için değil server için yaptın. Kullanırım buna kim karışabilir? N'aparsın? telif mi atarsın ? Yetkisi olmadığı halde sırf sunucunun reklamını yapman bile garip, soyluymuş :) Sana kimse güvenmiyor. Aras isminide saklama forumda :=)

Sıfırlanmadan ve oyuncu sayımız ile Türkiye'nin en büyük survival sunucusuyuz!
20. günü geçtik!
" play.sonmilas.com "

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya taş kazarken şans ile maden gelme eklenmiştir.

Heraldic

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Online durumu ve açık kalma süresine göre Türkiye'nin "en iyi"sini belirtemeyiz, öncelik kalitedir. Sizde o kadar kaliteli bir sunucu değilsiniz, "en iyi"si olacak kadar kaliteli değilsiniz maalesef. Türkiye'nin "en büyük" sunucusu olacak kadar da büyük bir sunucu değilsiniz, sadece ve sadece "survival" var. Haritalarınız başarılı fakat "en iyi" olmak için yeterli değil, eklenti paketiniz "en iyi" olmak için yeterli değil, yönetim kadronuz "en iyi" olmak için yeterli değil... Başarılar!

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Online durumu ve açık kalma süresine göre Türkiye'nin "en iyi"sini belirtemeyiz, öncelik kalitedir. Sizde o kadar kaliteli bir sunucu değilsiniz, "en iyi"si olacak kadar kaliteli değilsiniz maalesef. Türkiye'nin "en büyük" sunucusu olacak kadar da büyük bir sunucu değilsiniz, sadece ve sadece "survival" var. Haritalarınız başarılı fakat "en iyi" olmak için yeterli değil, eklenti paketiniz "en iyi" olmak için yeterli değil, yönetim kadronuz "en iyi" olmak için yeterli değil... Başarılar!
Yaptığınız bu yorumu cidden ilginç buldum. Sizin yaptığınız yorum kime göre ? Neye göre ? Konuyu biraz daha aydınlatırmısınız ?

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
En büyük türkiye minecraft formunda laf olarak değil icraat olarakda, hem online da en iyiyiz hem de eklenti ve kadroda.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eklentileriniz "en iyi" olmanız için yeteri kadar kaliteli değil, en basit örnek SO'ya katılarak kaliteli eklenti paketi görebilirsiniz. Cevap olarak diyebilirsiniz, "onlar kendileri yazıyor, gayet normal" vs. Biliyorum kendileri yazıyorlar, sizde hazır eklentiler kullanıyorsunuz ama baştan aşağıya kaliteli bir şekilde düzenlemeyi bilmiyorsunuz. Skype'ta ekran paylaşımı yapıp eklentilerinizin config dosyalarını gösterseniz, haklı olduğum zaten ortaya çıkacaktır. Şimdi de "ego"lu biri olduğumu sanarsınız veya yazarsınız. "Ego"lu değilim ama bu işler hakkında bilgim yüksek. Yıllardır sunuculara yardım ediyorum, sizin gibi birçok sunucuyu geliştirdim. Bana "ego"lu diyebilirsiniz ama emin olun ki konu başlığınıza, isminizin altına yazdığınız mesajlar sizin "ego"lu olduğunuzu gösterir. Ama şu konuda sizi tebrik etmek isterim; kendinizi kaliteli görüyorsunuz ve bu yolda ilerlemeye çalışıyorsunuz gerçekten tebrikler, en azından uğraşıyorsunuz. Eklentileriniz ne kadar düzensizde olsa, elinizden gelen bu kadar galiba.

Benim skype adresim [email protected], skype kullanıyorsanız oradan konuşabiliriz. Konunuzda tartışmayı uzatmak istemiyorum, iyi forumlar.
Ben kendimi "Hayatta Kalma Sunucu" listesin de en iyi olarak görüyorum ve öyleyiz. SO hub bir sunucu ben hub değilim sadece survival.