<| play.origingame.pw |ORIGIN NETWORK| Hard Emek SkyBlock| Şimdi Emek SkyBlock Zamanı|> [1 AYDIR AÇIK]

cagr30

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
IP: play.origingame.pw

WebSite: origingame.mc.tc

Sunucu Türü: Hard Emek SkyBlock
Sunucu Sistemleri:
Her ay en iyi farm yarışması yapılır. Bunu kazanan kişiye sürpriz ödüller verilir.
Oyunda topladığınız paralar ile spawner alabilirsiniz.
Her ay en iyi tasarımlı ada yarışması yapılır. Bunu kazanan kişiye sürpriz ödüller verilir.

Ekli dosyalar

• origi2.png
    origi2.png
    42.3 KB · Görüntüleme: 400
Son düzenleme:

Cylex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı konusunda yetersiz kalmışsınız.Emekskyblock açılması güzel bir şey yarın uğrayacağım.Umarım girişte 5 golem spawner yoktur.

Tower02

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı konusunda yetersiz kalmışsınız.Emekskyblock açılması güzel bir şey yarın uğrayacağım.Umarım girişte 5 golem spawner yoktur.
Umalımda öyle olsun..Konu tasarımı geliştirilmeli.Mapları tam yansıtamamışsınız güzel gözükmüyor o yüzden.Dediğim gibi umarım pay to win bir sunucu olmaz eğer o amaçla açıyorsanız lütfen eskiden "op"dunuz sanırım tekrar op yapın.

Tower02

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdim tekrar yorumluyorum..Marketiniz yoktur her önüne gelene yetki vermişsiniz gibi sanki,is top birincisinin adasına gidiyorum elmas blok mu dersin altın blok mu dersin demir blok mu dersin..Sunucu yeni açılıyor ancak arkadaş ne hikmetse kasılıp bunlara erişiyor sanmıyorum büyük ihtimal torpil çünkü arkadaş rehber :).Daha başlamadan bir sunucunun daha hayal kırıklığını yaşıyorum iyi forumlar

cagr30

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdim tekrar yorumluyorum..Marketiniz yoktur her önüne gelene yetki vermişsiniz gibi sanki,is top birincisinin adasına gidiyorum elmas blok mu dersin altın blok mu dersin demir blok mu dersin..Sunucu yeni açılıyor ancak arkadaş ne hikmetse kasılıp bunlara erişiyor sanmıyorum büyük ihtimal torpil çünkü arkadaş rehber :).Daha başlamadan bir sunucunun daha hayal kırıklığını yaşıyorum iyi forumlar
Marketi bir hata nedeni ile sildik. Adaları sıfırladık. Bir bug kullanılarak yapılmış. Adalar sıfırlandı. Adakit yok merak etmeyin :) 3 adet yetkilimiz bulunmakta şuanda.

Cylex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuza giriş yaptım ve arkadaş ortamında sunucu kurup eğlenmek için açıldığını düşünüyorum.Çok basit açıklar var yetkililer desen bütün oyuncuların bi yetkisi var admin kurucu rehber vs.Eğer ciddi manada gelişmek istiyorsan yardımcı olabilirim fakat önceliğin bütün yetkilileri atman olmalı.

cagr30

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunuza giriş yaptım ve arkadaş ortamında sunucu kurup eğlenmek için açıldığını düşünüyorum.Çok basit açıklar var yetkililer desen bütün oyuncuların bi yetkisi var admin kurucu rehber vs.Eğer ciddi manada gelişmek istiyorsan yardımcı olabilirim fakat önceliğin bütün yetkilileri atman olmalı.
Ciddi ciddi gelişmek istiyorum. Yetkililerde büyük bir değişiklik yapacağım. Zaten ortağım ile bu kararı aldık. Bir sınav(test)a tabi tutacağım.

cagr30

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Saldırı nedeni ile oluşan sorunlar giderildi. Bulunan buglar düzeltildi.

cagr30

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
//Güncel Bakım tamamlandı.

cagr30

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzu hub yapıyoruz. Sunucuda görmek istediğiniz oyunları buraya yazarsanız seviniriz.

cagr30

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
//Güncel.
Anti hile koruması güncellendi.
SkyBlock görev yapamama sorunu düzeltildi.
Görevler yenilendi.