OttomanMC | Yetkililerini Arıyor! GÜNCEL

yusuf21184

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Alınacak Yetkililer
  1. Rehber
  2. Diğer
Sunucu IP Adresi
Play.OttomanMc.Com
ottomanmc_1.png

Merhaba,Forum Gamer üyeleri
Açmayı planladığım
Minecraft sunucusu için bir ekip kurmayı planlıyorum.

Mevcut Pozisyonlarımız

Geliştirici

Tasarımcı

Moderatör

Rehber

Neden bizi tercih etmelisiniz?

OttomanMC, oyuncularına en eğlenceli ve en kaliteli Minecraft deneyimini yaşatan bir sunucu olacaktır.
Sürekli gelen güncellemeler ile piyasada bulunan skyblock sunucularından farklı olacak bir sunucu olacağını hedefliyorum.
Her skyblock sunucusunda ada açılıp, görevler yapılıyor ve herkes kolayca sıkılabiliyor.
OttomanMC'de bunların önüne geçmeye çalışacağız.
Ekibimiz bir aile ortamı gibi olacaktır. Yardımlaşmalar, birlikte yapılan aktiviteler ve daha fazlası...

OttomanMC'yi sevdin, Şartlar mı ne?

- İlk olarak, 14-15 yaşına girmiş olmanız gerekmektedir.
- Yetkili olacağınız alanda daha önceden tecrübeleriniz olmalıdır.
- Olgun ve ciddi bir kişiliğe sahip olmanız gerekmektedir. Elbette şakalaşmalar olacaktır ama, her şey tadında güzeldir.
- Önemli bir işiniz olmadığı sürece aktif olmanız gerekmektedir (5-6 saat).
- Türkçe'yi düzgün kullanabilmeli ve üslubunuza dikkat etmelisiniz.
- Açık fikirli olmak: Açık fikirli olmanız, bizim ve sunucu için çok önemlidir. Geliştiricilerin tıkandığı yerde, bir fikir sunarak, OttomanMC'ye katkı verebilir ve daha zevkli hâle getirebilirsiniz.
Kısacası yaratıcı biri olmalısınız.
Neden?: Yaratıcı bireylerin daha çok çalışkan ve zeki olduğuna inanıyorum, bu yüzden OttomanMC'ye görev alabilmek için yaratıcı ve açık fikirli olmanız bir diğer şartımızdır.

Şartları Okudum, Size Nasıl Ulaşabilirim?

Buraya kadar okuyup, şartlara uygun olduğunu düşünüyorsan bizimle iletişime geç!

Discord: !Yusuf#0001

Son düzenleme:

Rauqes

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, Discord kodunuzu galiba eksik girmişsiniz ya da ben bir şeyi yanlış yaptım. Discordum:Rauqes#2660 eklerseniz sevinirim.