Play.PatrickNW.Com | Gelişmiş Kozmetik! | Üstün Hile Koruması - Enchant 2.0 | Klan Bayrakları - Yetenekler | SkyBlock'tan Gerçek Para Kazan! |

celiky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
play.patricknw.com
www.patricknw.com
patricknw.com/discord
vip.png

client1.png

Sunucumuza şu an
- RiseClient
- SonOyuncu Launcher
- TeamExtreme
- T Launcher (Denenmedi)
Clientleri üzerinden sorunsuzca giriş yapabilirsiniz. Bu clientler dışında hiçbir forge,shader,optifine,huzuni,wurst vs tarzı jar dosyaları giriş yapamaz.
HİLE.png

hilekoruması.png

Bu şekilde bir hata mesajı ile karşı karşıya kalırsınız :)
KLANBAYRAK.png

Klan Bayrakları Sistemi, OPFactions sunucusunda Türkiye'de ilk ve tek olarak oyuncuların kendi klanlarına ait bayraklar oluşturması ve bu bayraklar sayesinde PVP'lerde çeşitli avantajlar elde etmesidir.
Bu sistemin amacı oyuncuları PVP'ye daha da adapte etmek ve oyundan tam zevk almasını sağlayabilmektir. (Gelecek güncelleme için gelecek yama notlarına göz atın.)

klan bayrak.png

yetenekgg.png

Yetenekler, Kan Birimi ile çalışır. Kan birimi her oyuncu öldürmenizde otomatik olarak eklenir ve birikir.
kanbirimi.png

ENCH.png

Bildiğiniz bütün enchantları unutun! Enchant 2.0 ile Minecraft büyü dünyasına yeni bir
bakış açısı kazandırdık! Basit - Destansı ve Efsanevi olarak 3'e ayrılan büyüler ile eşyalarınıza
harika güçler kazandırabilirsiniz!

ec.png

kozmetik.png

SKY.png

Bu işlem için discord üzerinden kurucu Uzay#0666 ile iletişime geçebilirsiniz.
Mağaza ve kullanıcı içeriği korunması açından bilgiler ve sistem açık olarak paylaşılmacayaktır.
gamer-com-alt.png

MustafaGezer

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Efsanenin tadı denilebilir. Hem konu tasarımıyla hem banneri ile hem sistemleri ile sunucuyu harika bir şekle getiren kuruculara teşekkürler dilerim. Bu koronada sıkılmamamız için en iyi sunucu denilebilir.

Efsaneyi kendi elleriniz ile yaratmışsınız :)

Son düzenleme:

yigit36

Cobain's suicide note
En iyi cevaplar
2
İşte sunucu diye buna derim! Son zamanlarda gördüğüm en kaliteli sunucu. Gerek sistemleri, gerekse yetkililerdeki samimiyet ile kalbimize taht kurdunuz. Başarılarınızın devamını dilerim.

celiky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucu cok kotu tavsiye etmem sunucuda biri huzunu ile girebildigini hile korumasını calısmadıgını soyledi ve bende huzini le giriyosa ben üst segment hilelerle cok rahat girerim dedim hile oldugumu söylemedim ve banladılar
birine mimar lazımmı dedim bir adama spawn yaptırıyolarmıs adam cok kotü yapmıs kurucu sordum ve direk kafam bozuk dedi ve sövdü
sw de ana lobiyi eleştirdik bir arkadaş karsısındaki agami paşami bilmeden direk hayırdır çekti ve ondan yaş yaş büyügüm sunucu eleştirme hakkım oldugumu beyan etti kurucu fakat normal bir player hayırdır çekiyor ve bu playere uyarılmıyor
yani acıkcası bi sw le bukadar ugrasmazdım fakat
ben neden sucsuzken suclu durumana düsüyorum
ve sunucudan heryerden banlanıyorum
açıkcası ben sw kurucu ve tuttukları köleleri sevmedim yetkililerden dolayı girmenizi tavsiye etmem her şey gayet güzel fakat yetkililer çok kotu ve bana bunu yapan yetkililerde kurucu :D
açıkcası buda başka bi alem
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Sunucuya hile ile girip açık açık hileyle girdim diyorsun aynı hileyi başka sunucularda da kullandığını söylüyorsun. Biz burada hileler için önlem almaya çalıştıkça sen hilenin engellenmesine yardımcı olacağın yerde bize karşı safta duruyorsun. Ayrıca sunucuda mimar alımı olmadığını, build yapan arkadaşın bizimle alakası olmayıp kendi kendine takıldığını da belirttim. Sunucuyu eleştirmek diyorsun fakat eleştirme düşünceni belli etmekle, fikir vermekle olur. Discord üzerinden sunucunuz öyle çöp, böyle çöp tarzından aşağılayıcı mesajlar atmak bir eleştiri değil kaba harekettir. Lütfen bilgin olmayan konu hakkında da yeniden kötü yorum yapıp sunucuyu baltalamaya çalışma, iyi forumlar.

Ekleme: Ayrıca banlanma sebebin uygunsuz uslübün dışında hile kullanmandır.7

Ekleme2: Hile ile girdiğini söylediğin ssler mevcuttur.

Son düzenleme:

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Efsanenin tadı denilebilir. Hem konu tasarımıyla hem banneri ile hem sistemleri ile sunucuyu harika bir şekle getiren kuruculara teşekkürler dilerim. Bu koronada sıkılmamamız için en iyi sunucu denilebilir.

Efsaneyi kendi elleriniz ile yaratmışsınız :)
Leş gibi bir konu tasarımı dizaynı bulunuyor neresini sevdin anlamıyorum. Ayrıca kuruculara yalakalık yapmak amacıyla yazdığın bir mesaj ^_^

Sunucu Hakkında yorumum ; Konu Tasarımı Çok Berbat, Sistemler çok hoş gözüküyor. Haritalar bi tık daha gelişebilir diye düşünüyorum. Başarılar :1:

celiky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Leş gibi bir konu tasarımı dizaynı bulunuyor neresini sevdin anlamıyorum. Ayrıca kuruculara yalakalık yapmak amacıyla yazdığın bir mesaj ^_^

Sunucu Hakkında yorumum ; Konu Tasarımı Çok Berbat, Sistemler çok hoş gözüküyor. Haritalar bi tık daha gelişebilir diye düşünüyorum. Başarılar :1:
Berbat dediğiniz konu tasarımından daha iyileri varsa görelim lütfen. (Kendi yaptığınız)

MustafaGezer

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
neden herkes bu sunucuyu kötülüyo sanıyosunuz b yüzden bak bazı arkadaşların mesajı kaldırılmış ahaha berbat bi yer