Play.Quartizyon.Com | 『1.13 - 1.14』 | Sezon 3! | Hedef varamıyacağımız yerler!

SolorRVS

undefined
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Hey hey sen !
Burada çok zorlanacaksın!
Günlük rekorumuz +30 !
Fakat biz kendimizden daha fazlasını bekliyoruz!
AKTİF!

Discord linki !

Başarıya başarı katmaya devam !
1.13.2 Quartizyon Survival

quartizyon.png

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    285.2 KB · Görüntüleme: 2,651
Son düzenleme:

Ponimash

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şöyle Diyeyim Baltalamak Gibi Bir Amaçım Yoktur. Fakat Ben Buildlerin Benzerini İnternet'ten Gördüm. Ve Konu Taşarımını Çok Geliştirmeniz Lazım Server Özellikleri Banner'leri Ve Öbürleri Çok Amatörce Duruyor. Fotoğraflar Shader'le Çekilmemiş Konu Taşarımı Böyle'de Buildler Profesyonel Duruyor Süphe Edicisiniz... Başarılar

İnançBey

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımınız hoş ve sade sadece biraz renk eklenebilir haritalar cidden sizinse siz bu işi biliyorsunuz :)
Server özellikleri az ama öz olmuş güzel dahasını isteyen sunucuya girip bakabilir.

aroSas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Market sistemi tüm her şeyi bozmuş. Fark deyip survival sunucusuna market eklemek :huh: Market sistemini kaldırıp oyuncu marketi eklemek sunucu'yu daha hard ve eğlenceli kılacaktır.Mesela sana taş lazımdır sen gidip kasmak yerine marketten almak mantıksız sonuçta survival oynuyoruz.

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucudaki neredeyse her şey direk hazır alınmış olarak gözüküyor keşke biraz kafa yorsaydınız da kendiniz editleseydiniz. Başarılar!

SolorRVS

undefined
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Şöyle Diyeyim Baltalamak Gibi Bir Amaçım Yoktur. Fakat Ben Buildlerin Benzerini İnternet'ten Gördüm. Ve Konu Taşarımını Çok Geliştirmeniz Lazım Server Özellikleri Banner'leri Ve Öbürleri Çok Amatörce Duruyor. Fotoğraflar Shader'le Çekilmemiş Konu Taşarımı Böyle'de Buildler Profesyonel Duruyor Süphe Edicisiniz... Başarılar
Konu tasarımınız hoş ve sade sadece biraz renk eklenebilir haritalar cidden sizinse siz bu işi biliyorsunuz :)
Server özellikleri az ama öz olmuş güzel dahasını isteyen sunucuya girip bakabilir.
Market sistemi tüm her şeyi bozmuş. Fark deyip survival sunucusuna market eklemek :huh: Market sistemini kaldırıp oyuncu marketi eklemek sunucu'yu daha hard ve eğlenceli kılacaktır.Mesela sana taş lazımdır sen gidip kasmak yerine marketten almak mantıksız sonuçta survival oynuyoruz.
Sunucudaki neredeyse her şey direk hazır alınmış olarak gözüküyor keşke biraz kafa yorsaydınız da kendiniz editleseydiniz. Başarılar!
1 - Ponimash : Sunucuda bazı haritalar alıntı evet buna bir şey demiyorum. Konu tasarımını kendi zevkime göre hazırlamıştım ve sade bir tasarım sevdiğim için, shader ile çekilmemişsiniz demişsiniz shader gayet açık bir şekilde ortada.
2- İnançBey : Konu tasarımızı için tşekkür edebiliriz. Ama yukarıda söylediğimgibi haritaların hepsi bizim değildir.
3 - aroSas : Market sistemi herşeyi bozmuş derken tam anlayamadım, ama oyuncular için market yapılandırılıyor.
4 - Whoobies : her şey direk olarak hazır olarak alınmış demişsiniz peki, neleri direk hazır aldığımızı söyleyip bize yardımcı olabilirsiniz ve bizde kendimizi bu yolda geliştire biliriz!

Hepinize yorumlarınız için teşekkürler.
Play.Quartizyon.Com - Oyna.Quartizyon.Com
Konu güncellenmitşir iyi oyunlar!

Son düzenleme:

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aciklamaya biraz daha ozen gostermelisiniz bence
basarilar :lol:

SolorRVS

undefined
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hey hey, haylem bu serüvende devam etmekteyiz sende bize katıl!

Güncel rekor!
Screenshot_7.png

SolorRVS

undefined
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu aktif ! Konu güncel!
Yakında yeni konu tasarımı gelecektir!

NeoCry

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Gayet Başarili Bir Server Sadece Hoş Ve Sade Oyunculari Cana Yakın Çok Fazla Özellik Bulunmamasi Hoş Yapan Şeylerden
Başarılarınızın Devamini Dilerim :))
NeoCry