[ Play.Rebornas.Com ] < 1.8-1.16 > [EMEK SKYBLOCK 1.12.2+ YENİ!] - [OP SKYBLOCK 1.8.x YENİ!] - [SKYBLOCK 1.8.x Aktif] - [Her Gün Event] - [Çiftçi...

KaralardanTR

Play.Rebornas.Com | Founder
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
Play.Rebornas.Com
Oyun Sürümü
1.8 - 1.16
Sunucu Slotu
Sınırsız ∞
Sunucu Türü
Survival, OP ve Emek Skyblock, Skywars, Hub
8- Vintage Project-V3-min.gif

Kopyalanabilir IP
play.rebornas.com
oyna.rebornas.com
mc.rebornas.com
Website: www.rebornas.com
HEMEN ARAMIZA KATIL!
SÜRÜM: 1.8 - 1.16

Kopyalanabilir IP
play.rebornas.com
oyna.rebornas.com
mc.rebornas.com
Website: www.rebornas.com
HEMEN ARAMIZA KATIL!
SÜRÜM: 1.8 - 1.16

Son düzenleme:

kerem4121

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
gayet güzel bir sunucu emek skyblockun tadını alıyorsunuz konu tasarımı da gayet hoş

KaralardanTR

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
KONU TASARIMI GÜNCELLENDİ

Son düzenleme:

bilalozbey

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Güzel bir sunucu emek skyblock olduğunu hissediyorsunuz.Haritaları filan güzel beğendim.

CanawaroHD

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Gerçekten Çok Güzel Bir Sunucu Mapları Zaten Çok Güzel Emek Skyblockun Tadı Alınıyor Gerçekten

eray2434

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle herkese iyi forumlar. Sunucuda yaklaşık olarak ben ve arkadaşım 10 saat civarında oynadık. Serverde ilk saatlerimizde şöyle şikayetlerimiz oldu. Rehberlerin birçok yetkiye sahip olduklarını dile getirdik. Fly, repair, vanish, tp yetkileri mevcutdu. Tp ve vanish'e eywallah dedik lakin Fly ve repair yetkisinin çok abartı olduğunu dile getirdik. Ama yönetim kadrosu bize bunların kendi menfaatleri için değil de oyuncuların menfaatleri için kullandığını söyledi. Fly ve repair yetkisini nasıl oyuncuların menfaati için kullanacak anlamadım doğrusu. Bir şeyler geabii ağzında ama mantıklı bir açıklama değildi. Ondan sonra biz bayağı geliştik. Milyonlarca para kastık. Çünkü emek skyblock. Netherwart'ın fiyatı 200, karpuzun fiyatı 50, demirin fiyatı 100, balkabağının fiyatı 50 idi. Her şeyden önce azıcık market yapmasını bilen biri karpuz bloğunu kırınca 5-6 tane karpuz çıktığını ve balkabağının karpuzdan 5-6 kat daha pahalı olması gerektiğini bilir. Lakin buradakiler bilmiyor. Biz büyük bir karpuz farm ve yarım ada büyüklüğünde nether wart tarlası yaptık. Milyonlar kazandık. Sonraki gün Yani 8.08.2020 tarihinde Nether wart'ın fiyatını 60 karpuzun fiyatını 25 yapmıştı. Ve sadece bizim adamızda bu 2 farm vardı. Muhtemelen bizim adadan bakılarak yapıldı. Ve serverin en büyük farmları bizdeydi. Demirin fiyatında herhangi bir değişiklik yoktu. Yine golem spawneri olanlar milyonlar kazanabiliyordu 1-2 saat içerisinde. Ardından bu fiyatlara itiraz etmek için fiyatları değiştiren yönetim üyesi ile sesli olarak konuştum. Bana aynen şöyle bir cümle kurdu: Benim serverim benim kararlarım bana hesap soramazsın. Bunu dedikten sonra ona olan tüm saygımı yitirdim. Son konuştuğumuz kısımda bana Pay to win olmayan bir server göster dedi. Tüm oyunlar böyledir dedi. Klasik savunma cümlelerinden biridir. Elbette para yatıranın bir ayrıcalığı olmalı. Lakin maça 2-0 başlamalı 10-0 değil. Bu serverde tam olarak 10-0 başlıyorsunuz. Serveri oynamak isteyenler eğer para yatırmayacaksanız 1. olamazsınız. Baltop'da 1. liğe geçemezsiniz. Eğer geçmek istiyorsanız 24₺ ye golem almanız gerekiyor.

Moderatör tarafından düzenlendi:

KaralardanTR

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Öncelikle herkese iyi forumlar. Sunucuda yaklaşık olarak ben ve arkadaşım 10 saat civarında oynadık. Serverde ilk saatlerimizde şöyle şikayetlerimiz oldu. Rehberlerin birçok yetkiye sahip olduklarını dile getirdik. Fly, repair, vanish, tp yetkileri mevcutdu. Tp ve vanish'e eywallah dedik lakin Fly ve repair yetkisinin çok abartı olduğunu dile getirdik. Ama yönetim kadrosu bize bunların kendi menfaatleri için değil de oyuncuların menfaatleri için kullandığını söyledi. Fly ve repair yetkisini nasıl oyuncuların menfaati için kullanacak anlamadım doğrusu. Bir şeyler geözür dilerimi ağzında ama mantıklı bir açıklama değildi. Ondan sonra biz bayağı geliştik. Milyonlarca para kastık. Çünkü emek skyblock. Netherwart'ın fiyatı 200, karpuzun fiyatı 50, demirin fiyatı 100, balkabağının fiyatı 50 idi. Her şeyden önce azıcık market yapmasını bilen biri karpuz bloğunu kırınca 5-6 tane karpuz çıktığını ve balkabağının karpuzdan 5-6 kat daha pahalı olması gerektiğini bilir. Lakin buradakiler bilmiyor. Biz büyük bir karpuz farm ve yarım ada büyüklüğünde nether wart tarlası yaptık. Milyonlar kazandık. Sonraki gün Yani 8.08.2020 tarihinde Nether wart'ın fiyatını 60 karpuzun fiyatını 25 yapmıştı. Ve sadece bizim adamızda bu 2 farm vardı. Muhtemelen bizim adadan bakılarak yapıldı. Ve serverin en büyük farmları bizdeydi. Demirin fiyatında herhangi bir değişiklik yoktu. Yine golem spawneri olanlar milyonlar kazanabiliyordu 1-2 saat içerisinde. Ardından bu fiyatlara itiraz etmek için fiyatları değiştiren yönetim üyesi ile sesli olarak konuştum. Bana aynen şöyle bir cümle kurdu: Benim serverim benim kararlarım bana hesap soramazsın. Bunu dedikten sonra ona olan tüm saygımı yitirdim. Son konuştuğumuz kısımda bana Pay to win olmayan bir server göster dedi. Tüm oyunlar böyledir dedi. Klasik savunma cümlelerinden biridir. Elbette para yatıranın bir ayrıcalığı olmalı. Lakin maça 2-0 başlamalı 10-0 değil. Bu serverde tam olarak 10-0 başlıyorsunuz. Serveri oynamak isteyenler eğer para yatırmayacaksanız 1. olamazsınız. Baltop'da 1. liğe geçemezsiniz. Eğer geçmek istiyorsanız 24₺ ye golem almanız gerekiyor.
Yetki konusunda fly,tp,vanish görevli yetkisinde bulunmakta ve sebebi ise herhangi bir şikayet üzerine vanish moduna geçip şüpheli oyuncuya tp atıp fly ile daha iyi bir ss alması için ama dediğiniz gibi repair gözden kaçmış olabilir onu şimdi düzelticem
Market fiyatlarına gelir olursak önceki sunucumuz olan VintageNetwork plugin paketinin normal skyblock paketi olduğunu söyliyeyim biz ise bu plugin paketini emek skyblock uyarlamaya çalıştık tabii ki marketi tam oturtamadık ve açıklarımızı düzelterek iyi bir sunucu haline getirmeye çalışıyoruz bu yüzden markete güncellemeler gelicektir elbet.
Golem spawner olayını gelirsek te golem spawner her zaman olabildiğince düşük bir gelir getirtsin diye uğraştık ve dediğiniz gibi 24 tl değil %20 indirim olduğundan normal fiyatı 30 tl'dir ve bu golem spawner'ına denk olan sunucumuzda kaktüs farmı var ve istediğiniz kadar yükseltip emek gösterdikten sonra baya iyi bir gelire sahip olabilirsiniz. Golem Spawner'ının amacı sunucumuza destek olanların emek göstermeden bir gelire sahip olabilmesidir. Zaten bu mantık çoğu serverin ayakta durabilmesini sağlayan bir satımdır.

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Hoş duruyor. Başarılar :1:

DiyaresTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı güzel SİSTEMLER YOK Maplar güzel. Başarılar