play.reborncraft.pw | YENİ 1.16.5 SKYBLOCK AÇILDI! (18.02.2022)

Emircemss

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu acayip güzel bir sunucu kendimde zamanında oynadım ve cidden sunucunun ortamı olsun sistemleri olsun her şeyi çok eğlenceli. Girip bir bakın derim arkadaş ortamı edinebileceğiniz bir yer ve yetkili kadrosu çok ilgili. Kendini hiç bozmayan bi' sunucu başarılar! :kgül:

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı Bir Sunucu Başarılarının Devamını Dilerim Reborn Craft.

KriptonCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
eskiden oynuyordum banlanmıştım ama ciddiyim gayet güzel

AdanalıykHayırdır

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverde 1 hafta boyunca aktif olarak oynadım, normal skyblock gibi farmlar yaptım yapılar yaptım. diğer skyblocklardan farklı güzel eklentiler, kolaylıklar var evet. Şunu söylemeliyim ki 1 hafta sonra hesabınızın sadece afk bırakılarak kasıldığını fark edeceksiniz. zaten serverin gerçek onlinesi büyük ihtimalle 50 falandır. ben çok oynamamama rağmen 4 afk hesap bırakıyorum ( yoksa kasılması imkansız gibi bişi ) ek olarak serverdeki zenginleri ziyaret ederseniz adalarının sadece zümrüt ve elmasla kaplı olduğunu görürsünüz. yani sadece oyun level kas para kas a ayarlanmış. birçok kişide 100 120 golem spawner var yaptığınız kabak farmına ayırdığım zamanın %1 ini ayırarak onlar sayesinde 10m kastım. ben kabak farmından asla 10m kazanacak duruma gelemem. ( 10k piston ) Yani oyun Para yatır afk kal level kas olarak ayarlanmış. ticaretler full elmas block demir block ile kaplı. Serveri bıraktım artık girmeyi düşünmüyorum iyi oyunlar. bu eleştirileri dikkate alacağınızı düşünmüyorum çünkü Güzel bir TÜRK LİRASI akışı var.

Son düzenleme: