Play.RedGamer.XYZ | 1.8+ | OPSkyBlock -> /adakit - /adafly - /otosat - /cubuk - /chopper <- YENİ AÇILDI! +50

MustafaCengiz11

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Forum konusu güzel daha sade renkler tercih edilebilirdi server guzel ciddi manada uğraşmışlar üzerinde başarılar (donsuzun DC adresi yanlış düzeltirseniz iyi olabilir :D )

MustafaGlcn

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Forum Bana Göre Çok Güzel Olmuş Zaten Serverın Kendisi Güzel Dahada Güzel Olmuş Ellerinize Sağlık

halilreyiz31

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
115354

Çok Saçma Nedeni Sunucuda 1 Gün Oynadım hoş ve güzeldi
ev yaptım geliştim filan sonra 24 saat içinde sunucuya giremiyorum
lütfen hemen çözün.

Emirhan5132

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server Efsane Hayatımda Oynadığım ve Unutamadığım serverler arasına girer bu kadar güzel çalıştığınız için size teşekkür ediyorum insanları eğlendiriyorsunuz .Herkes eTavsiye Ediyorum Sizi Seviyoruz Canayaz ve DonsuzTurk

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 115354

Çok Saçma Nedeni Sunucuda 1 Gün Oynadım hoş ve güzeldi
ev yaptım geliştim filan sonra 24 saat içinde sunucuya giremiyorum
lütfen hemen çözün.
Discord sunucumuzda yoksunuz sanırım. Gelişmelerden habersiz kalmış olmalısınız. Hiçbir item kaybı olmayacak korkmayın. Sunucuya yapılan crash, bot, ddos saldırıları için önlemler almak istedik. Ek olarak sunucu içerisinde bulunan bir kaç sorunu giderdik ve bir kaç yenilik ekledik. Çok az kaldı, discord sunucumuza katılarak bu gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

AcHeRaN

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
bu sunucuda oynamıcaksan nerde oynıcaksın rehberler ilgisiz bazıları hariç mute sureli cok fazla bi el atın para harcıcak güzel sistemler gelse güzel olur.
[ESKİLER BENİ TANIR]

yuumiera

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
client out of date diyor 1.8 denedim allah allah

SudeGeldi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzele benziyor, vaktim olursa bakacağımm ^-^

aliustnr06

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
yetkili biri bakabilirmi register yapıyorum bi hata algıladı diyor olmuyo login yapıyorum güvence amaçlı tekrar şifreni gir diyor biriniz şuna bakın artık