Play.RedGamer.XYZ | 1.8+ | OPSkyBlock -> /adakit - /adafly - /otosat - /cubuk - /chopper <- YENİ AÇILDI! +50

Haxrein

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Öncelikle belirtmeliyim ki bu yorumu yazmak için 3 gün bekledim. Sebebi ise sunucuda fake players tarzı pluginlerin kullanılıyor olmasından şüpheleniyordum. 3 gün içinde şüphelerim oldukça arttı. Çünkü sürekli sunucuda kalan, neredeyse 16-20 saat aralıksız oynayan 25-30 kişi var ve hiçbiri chati kullanmıyor. Sunucuda oynayanlar da anlamışlardır belki .Sunucuda rank sistemi de var. Yeni başlayan birisi olarak ve neredeye hiç oynamayarak rank atlayabiliyorum. Fakat bu bahsettiğim 25-30 kişi 3 günde çok kolay olan rankı atlayamıyorlar. Rehber arkadaşa bu durum ile ilgili ufak sorular sordum kaçamak cevap verdi rehberi sıkıştırmışlar anlaşılan. Kurucular ne düşünüyor bilmiyorum fake players ile +30 online daha fazla gösterince daha mı iyi oluyor? Server boş kalmasın diye mi? Ya da oyuncular fazla online olduğu için burayı tercih edeceklerini düşünüyorlar galiba. Kendilerini kandırırlar. Ben gerçeklerin öğrenilmesini istiyorum. Kurucularla herhangi bir sıkıntım yok. Sunucularını beğendim fakat bu fake players olayı olmamalıydı.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Öncelikle belirtmeliyim ki bu yorumu yazmak için 3 gün bekledim. Sebebi ise sunucuda fake players tarzı pluginlerin kullanılıyor olmasından şüpheleniyordum. 3 gün içinde şüphelerim oldukça arttı. Çünkü sürekli sunucuda kalan, neredeyse 16-20 saat aralıksız oynayan 25-30 kişi var ve hiçbiri chati kullanmıyor. Sunucuda oynayanlar da anlamışlardır belki .Sunucuda rank sistemi de var. Yeni başlayan birisi olarak ve neredeye hiç oynamayarak rank atlayabiliyorum. Fakat bu bahsettiğim 25-30 kişi 3 günde çok kolay olan rankı atlayamıyorlar. Rehber arkadaşa bu durum ile ilgili ufak sorular sordum kaçamak cevap verdi rehberi sıkıştırmışlar anlaşılan. Kurucular ne düşünüyor bilmiyorum fake players ile +30 online daha fazla gösterince daha mı iyi oluyor? Server boş kalmasın diye mi? Ya da oyuncular fazla online olduğu için burayı tercih edeceklerini düşünüyorlar galiba. Kendilerini kandırırlar. Ben gerçeklerin öğrenilmesini istiyorum. Kurucularla herhangi bir sıkıntım yok. Sunucularını beğendim fakat bu fake players olayı olmamalıydı.
Hiç kimseyi sıkıştırdığımız yok. Ayrıca fakeplayers kullandığımızda yok, gelirseniz discord üzerinden sizlere detaylı ispatları yapabiliriz. Buna gerek duymuyoruz gerçi. Siz fakeplayers diyince kaybedecek bir şeyimiz olduğunu düşünmüyoruz. Sunucuda aralıksız 15-20 saat oynayan var diyorsun. Rütbe atlamıyorlar diyorsun. Eee güzel dostum, rütbe atlamayan adam fakeplayers mı oluyor. OPSkyBlock'da bana göre yan çarı çok olan zengindir. Lütfen daha fazla yorum yapmazsanız güzel olur. İyi oyunlar.

Spac

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda 24 saat aralıksız aktif olan insanlar olabiliyor. Şöyle düşünün bir oyuna başladığınızda eğer müsade ediliyorsa yan hesap açabiliyorsunuz bu yan hesabı afk farmı için kullanıyorsunuz. Kendi hesabınızı oynarken rank vs geliştirirsiniz ama kim yan hesabının rankını geliştirsin ya da yan hesabından mesaj yazsın ? İmkanı olan da bu afk hesabını 7/24 açık tutabilir ki zamanında yapmadığım bir şey değil. Bu tarz olaylara böyle güzel sunucularda denk gelirsiniz zaten kimse çöp bir sunucuda uzun süre afk çar bırakmaz.

SSeriouss

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
konu tasarımı geliştirile bilr başarılar