PLAY.REVİLSCRAFT.COM | SKYBLOCK | TARET Sistemi |Süt İneği Sistemi | OtoSat Çubuk Sistemi | Süreli Fly | Drop Eventi | KAPANMAMA GARANTİ

Cozy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
Play.RevilCraft.Com
Oyun Sürümü
1.8.X - 1.15.X
Sunucu Slotu
600
Sunucu Türü
Emek SkyBlock

PLAY.REVİLSCRAFT.COM

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Bu arada düzgün yetkilileriniz yok.

1608913943591.png

FocusNetwork

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle tekrar merhaba. Ben FleXxiusun ta kendisiyim. Attığın sste gayette belli olduğu gibi "at bakam" kelimesini kullanman benim hoşuma gitmedi. Zaten kendinde sorma şeklinin doğru olmadığını görüp tekrar atar mısın diye yazdın. Yetkimi yanlış yönde kullanacak herhangi bir haraket yapmadım. Not: Sunucuya arkadaşın gelip girdiği gibi sunucuya ters düşecek laflarda bulunup sunucuyu terketti. Bunu normal bir şekildede discord üzerinden şikayet kısmından belirtebilirdi. Amacınız sadece sunucuya zarar vermektir başka birşeyde değildir.

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Öncelikle tekrar merhaba. Ben FleXxiusun ta kendisiyim. Attığın sste gayette belli olduğu gibi "at bakam" kelimesini kullanman benim hoşuma gitmedi. Zaten kendinde sorma şeklinin doğru olmadığını görüp tekrar atar mısın diye yazdın. Yetkimi yanlış yönde kullanacak herhangi bir haraket yapmadım. Not: Sunucuya arkadaşın gelip girdiği gibi sunucuya ters düşecek laflarda bulunup sunucuyu terketti. Bunu normal bir şekildede discord üzerinden şikayet kısmından belirtebilirdi. Amacınız sadece sunucuya zarar vermektir başka birşeyde değildir.
Kesinlikle öyle bir şey yapmadım, ss varsa lütfen atın. Discordu aldıktan sonra çıktım. Senin yetkin bu değil mi zaten oyunculara yardım edeceksin "at bakam" demiş olabilirim fakat kendi görevin bu ben discord istedim.
Arkadaşımı çağırmadım bile sunucuya.

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Konuyu daha fazla uzatmayacağım yetkin zarar görsün istemem..

FocusNetwork

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kesinlikle öyle bir şey yapmadım, ss varsa lütfen atın. Discordu aldıktan sonra çıktım. Senin yetkin bu değil mi zaten oyunculara yardım edeceksin "at bakam" demiş olabilirim fakat kendi görevin bu ben discord istedim.
Arkadaşımı çağırmadım bile sunucuya.
Elimde gereken kanıtlar var kanıtlarımı görmek isteyenler zaten kendileri bana ulaşır. Hiç uğraşasım yok seninle :/ yetkimi de dert etme hayatta bundan daha önemli sorunlarım var :)

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Elimde gereken kanıtlar var kanıtlarımı görmek isteyenler zaten kendileri bana ulaşır. Hiç uğraşasım yok seninle :/ yetkimi de dert etme hayatta bundan daha önemli sorunlarım var :)
At bakalım kanıtları bekliyorum.

Shozem

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aa benim plugin paketim benden izin almadın. neden izinsiz paketimi kullaniyorsun yakışıyormu

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Tasarım güzelmiş, acaba kim yapmış. Hmm...

burakozdrme1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendimize özgün sistemler diye belirttiğiniz sistemler birçok skyblock sunucusunda mevcut zaten, farklı bir sistem göremedim başarılar