RightPvP Network - Play.RightPvP.Net - 1.7/1.8 PvP Keyfi

RG_Dogukan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
>Sunucumuz Hile Korumalılır.
>Adminlerimiz ve Kurucularımız her gün en az 5 saat olmak üzere sunucuda bulunmaktalardır.
>Hertürlü olayda adaletli davranılmaktadır.
>Herhangi bir hile tespit edilince hiç koşulsuz banlanmaktadır. (2Gün > 5gün > Sınırsız)

Sunucumuzun Fotoğrafları
----------------------------------------------------------------------------

>Sunucumuzda 1vs1 Arenalar Tamamiyle kendi yapımımızdır. Oyunculardan gelen istekler doğrultusunda fazla doldurmadan sadece haritalar hazırladık.

1vs1 Arenalar:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ağaç Haritası

Buz Haritası

End Haritası

Kuvars Haritası

Oyuncak Haritası

Saha Haritası

Yosun Haritası

Çöl Haritası

>Sunucumuzda yan panel bulunmaktadır. Burada sunucu hakkında ve kendi hakkında bilgileri rahatlıkla görebilirsin!

>Sunucumuzda Birden çok eğlenceli aktivite var. TrollPvP ve Parkur gibi :)

Sunucumuzun trailer videosunu koymassak olmaz :D

3.3.5 Güncelleme Notları:
  • Rütbe Sistemi Eklendi!
  • Bazı Sorunlar ve Lagg lar düzeltildi
  • Sunucuda İyileştirmeler Yapıldı!
  • MAP değiştirildi
  • BuildUHC Yapımına Başlandı
  • /Rapor sistemi ilerletildi.
  • Tüm sunucu en baştan yapıldı.

Sunucu Tanıtımı bu kadardı :)
Umarım sunucuyu beğenmişsindir.
Zaten Başlıkta ip yazıyor ama olsun yinede biz yazalım >
Play.Rightpvp.net

Sen yoksan bir kişi eksiğiz kahraman :)

Hadi ne bekliyosun girsene sunucuya :D

Bak hala okuyo hadi bekleme :D

Son düzenleme:

RG_Dogukan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İp'i yanlış ?

Kesinlikle önermıyorum, %95 hacker + vipler'e enchlı set bıldıgın para amaçlı açılmıs sunucu

İp yanlış olsa giremezdin zaten bari yalan söyleme.
sunucuda vip yok :( kafadan atıyosun şu an ve sunucuyu kötü göstermeye çalışıyosun ve hacker olma olasılığı %0.1 sunucuda en üst düzey koruma eklentileri var. İyi günler.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Üst düzey koruma eklentileri. Düşündüm gerçekten, sunucuda kill aura açılıyor. Sadece ve sadece Speed, Fly gibi basit hileler engellenmiş. Sürekli geri atma bugu var. Oyuncuya vurmak için dibine kadar girmek gerekiyor. Gapple Drop çok eskide kaldı. Spam yapılabiliyor. Ve slot sıkıntı.

RG_Dogukan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Üst düzey koruma eklentileri. Düşündüm gerçekten, sunucuda kill aura açılıyor. Sadece ve sadece Speed, Fly gibi basit hileler engellenmiş. Sürekli geri atma bugu var. Oyuncuya vurmak için dibine kadar girmek gerekiyor. Gapple Drop çok eskide kaldı. Spam yapılabiliyor. Ve slot sıkıntı.
Şuana kadar sadece sen bize bunu dedin "geri atma bugu" buda düşündürücü aslında. Sunucuda herhangi bir bug yok senin internetin kötü ise ole olabilir.
Bizim türk insanımız kavgadayken karşısındaki güçlü ise zaten bir bahane buluyor şu an aynı onun gibi yapıyorsunuz kaybettiğinizde önüne geçeni killaura falan dersiniz.
oyunda spam yok slotu kendine göre ayarlayabilirsin.

Yorumun için teşekkürler :)

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sohbette spam diyorum dostum. Ayrıca başka bir hesap ile girip kill aura açtım. Atma gibi bir şey söz konusu bile değil.

RG_Dogukan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sohbette spam diyorum dostum. Ayrıca başka bir hesap ile girip kill aura açtım. Atma gibi bir şey söz konusu bile değil.
Saol dostum spam olaylarını söylediğin için hemen hallettik o sorunu .

Size daha iyi bir hizmet verebilmek için Koruma eklentilerini yeniliyoruz zaten bugünden sonra daha iyi yapıcaz sunucuyu.

Tekrardan eksikleri söylediğin için teşekkürler :)

BatuMstf

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serveriniz Çok Güzel Lagsız Ve Bir Öneri : 4 biyomlu mapler yerine daha güzel bir map yapabilirsiniz <3 :) Kesinlikle Yetkili Değilim . Sadece Oyuncuyum :)

RG_Dogukan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serveriniz Çok Güzel Lagsız Ve Bir Öneri : 4 biyomlu mapler yerine daha güzel bir map yapabilirsiniz <3 :) Kesinlikle Yetkili Değilim . Sadece Oyuncuyum :)
Olumlu Yorumunuz İçin teşekkür ederiz. Her geçen gün sunucumuzu daha da iyileştirmek için çabalıyoruz.

Güncel +++

HerKuşunEti

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Harita kabul edilebilir biçimde ama spawn gerçekten çok kötü olmuş. Değiştirin derim.

RG_Dogukan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Harita kabul edilebilir biçimde ama spawn gerçekten çok kötü olmuş. Değiştirin derim.
Sunucumuzu Tamamen Değiştirdik birazdan Güncelleyeceğim konuyu. Hangi harita hakkındaki görüşleriniz öğrenebilirmiyim ?

Güncel +++

Güncel++++

Güncel+++++

Yeni Güncelleme Notlari:
  • Puan Sistemi Eklendi!
  • Bazı Sorunlar ve Lagg lar düzeltildi
  • Sunucuda İyileştirmeler Yapıldı!
  • MAP değiştirildi
  • PvPMiniGames Eklendi
  • Rehber, Ustarehber, reklamci gibi yetkiler silindi yerine Moderator Geldi.
  • Sunucu 3 GB RAM ve 34 Kişilik Oldu!

AirKing

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeşim bu alanda bu sunucuya laf edene yer yok ya bu konudan uzaklaş yada haddini bil hack olanlar 3 gün banlanıyor az önce 1 kişi banlandı

RG_Dogukan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeşim bu alanda bu sunucuya laf edene yer yok ya bu konudan uzaklaş yada haddini bil hack olanlar 3 gün banlanıyor az önce 1 kişi banlandı
Sunucumuzu savunduğun için teşekkür ederim fakat biz eksiklerimizi öğrenmek ve daha fazla gelişmek amacıyla bu konuyu açtık. Arkadaşın eleştirisi sunucumuzu tamamiyle geliştirmeden öncekiydi diye tahmin ediyorum. şu an sunucumuzda eksik olan şeyleri ve negatif olan şeyleri minimalize etmek için uğraşıyoruz şu an da daha profesyonel bir hile koruması üzerinde çalışıyoruz. Tek amacımız size daha iyi bir oyun deneyimi sunmak. İyi Günler.

AirKing

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sa
Sunucumuzu savunduğun için teşekkür ederim fakat biz eksiklerimizi öğrenmek ve daha fazla gelişmek amacıyla bu konuyu açtık. Arkadaşın eleştirisi sunucumuzu tamamiyle geliştirmeden öncekiydi diye tahmin ediyorum. şu an sunucumuzda eksik olan şeyleri ve negatif olan şeyleri minimalize etmek için uğraşıyoruz şu an da daha profesyonel bir hile koruması üzerinde çalışıyoruz. Tek amacımız size daha iyi bir oyun deneyimi sunmak. İyi Günler.
sağol ab

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle cevap vermeye bile üşendim. Şimdi akıllı kardeşim bu konu sunucu hakkında yorum yapmak için var. İyi yorum da yapabilirsin kötü yorumda. Burada önemli olan gerçekleri söylemek. Benim yorum yazdığım tarihten bu yana bir şeyler değişmiş olabilir tabii ki. Ama sen tutupta burada bu sunucu hakkında konuşmak yasak diyemezsin. Öyle diyeceksen konu açmayın o halde.