RisusSurvival -|AKTİF Play.RisusSurvival.Xyz - [1.8] - Süt Inekleri - StackMob - Kasalar -2X Bitki Büyüme Hergün 19:00'da Event

Wreckless_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Acaba busefer neden serveri sıfırladınız? bu servere bu dakikadan sonra güvenilmez. Bu yazıyı gören herkeste şunu bilsin bu servere başlamayı düşünüyorsanız 2hafta sonra emeklerinizin sıfırlanacağını bilinde başlayın. Sunucu 4.cüye sıfırlanıyor ve sıkıldıkları zaman serveri sıfırlıyorlar anladığım kadarıyla. O kadar verdiğim emeğe değmezmiş, yazık.

geteben

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim sunucuna az bak lütfen birde benim kişisel bir maruzatım var şu hayvanları çiftleştirmeyi neden kapattın tüm mapte inek mi arayacağım ben deri kasmam lazım

Ekli dosyalar

• gg.PNG
    gg.PNG
    354.2 KB · Görüntüleme: 234
  • gg2.PNG
    gg2.PNG
    223 KB · Görüntüleme: 241

RisusNW

Play.RisusSurvival.Xyz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Acaba busefer neden serveri sıfırladınız? bu servere bu dakikadan sonra güvenilmez. Bu yazıyı gören herkeste şunu bilsin bu servere başlamayı düşünüyorsanız 2hafta sonra emeklerinizin sıfırlanacağını bilinde başlayın. Sunucu 4.cüye sıfırlanıyor ve sıkıldıkları zaman serveri sıfırlıyorlar anladığım kadarıyla. O kadar verdiğim emeğe değmezmiş, yazık.
son oldu başlaya bilirsiniz biliyorum bende silmek istemezdim sıfılamak istemezdim işlerim yoğun ilgilenemiyordum

RisusNW

Play.RisusSurvival.Xyz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim sunucuna az bak lütfen birde benim kişisel bir maruzatım var şu hayvanları çiftleştirmeyi neden kapattın tüm mapte inek mi arayacağım ben deri kasmam lazım
Süt İnekleri Oluduğu için kapattık

RisusNW

Play.RisusSurvival.Xyz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
20:00'da event herkezi bekliyorum

RisusNW

Play.RisusSurvival.Xyz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
20:00'da event var herkezi bekliyorum

RisusNW

Play.RisusSurvival.Xyz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

:bayrak:Merhaba, sevgili arkadaşlar sizlere bir konuda açıklama yapacağım şuanda sunucumuz kapalı yanı 4 ay açık tutuk madi yönden olsun hiçbir sıkınıtımız yoktu ama ne yazıkı işlerim olduğu için sunucuyu kapattım. yine devam edeceğım seneye yazda hepinizi beklıyorum. discord sunucumuz'a katılmayı unutmayınız... sizleri seviyorum:asık:
DİSCORD ➸ ZcKrYWS

Son düzenleme: