Play.MC-Block.Com | GÜNÜN 3 SAATİ EVENT | PVP ODAKLI FACTION | ÜSTÜN HİLE KORUMASI | EFSANE SEVİYELİ TNTLER | DEĞİŞİK BÜYÜLER | KLAN SAVAŞLARI |

XXSpookyDragonXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tabi server tutmayınca tek çare herkese vip vermek oluyor :tamam: birkaç ay önce colories çakması dememe rağmen bunu kabul etmedikten 1,2 hafta sonra colories taklidiyiz diye discordda yazman ayrı komik

JoneX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
tabi server tutmayınca tek çare herkese vip vermek oluyor :tamam: birkaç ay önce colories çakması dememe rağmen bunu kabul etmedikten 1,2 hafta sonra colories taklidiyiz diye discordda yazman ayrı komik
tutmamakmı 2 gündür faction bakımda açiyim 50 inin altına düşmücez senin ortada bir serverin bile yok benim onlinemin çeyreği bile olamazsın vipoluda oyuncular istedi diye ekledik 2 gün durdu kaldırdık. Gir bakalım 1 saat sonra bakımdan çıkıyor coleriesmiymişiz

XXSpookyDragonXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tutmamakmı 2 gündür faction bakımda açiyim 50 inin altına düşmücez senin ortada bir serverin bile yok benim onlinemin çeyreği bile olamazsın vipoluda oyuncular istedi diye ekledik 2 gün durdu kaldırdık. Gir bakalım 1 saat sonra bakımdan çıkıyor coleriesmiymişiz
yazdığın cevap okadar anlamsız ki 2 gündür bakımda diyosun da açınca ilk gün hadi ilk 2 gün 50 online alırsın sonrası 10-15 arası gidecek bide serverimin olmaması ne alaka bu konu ile onu anlayamadım madem vipolu kaldırdınız neden hala konuda duruyor ?

JoneX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yazdığın cevap okadar anlamsız ki 2 gündür bakımda diyosun da açınca ilk gün hadi ilk 2 gün 50 online alırsın sonrası 10-15 arası gidecek bide serverimin olmaması ne alaka bu konu ile onu anlayamadım madem vipolu kaldırdınız neden hala konuda duruyor ?
güncellemeyi unutmuşum konu başlığının sende server aç senide görelim

XXSpookyDragonXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güncellemeyi unutmuşum konu başlığının sende server aç senide görelim
kaç kere daha demem lazım ben neden server açayım ? neden buna para vereyim minecraftı bile zaten haftada 1,2 kere oynuyorken kendi serverimi neden açayım ? hem buna verecek param yok 20-30tl servere vermek yerine kendime oyun alırım daha iyi