Play.RookiCraft.Net | OPSKYBLOCK | ItemSpawner | Adakit | Adafly | Piyango | | Günlük Bonus | Sihirli Su | Para Kutusu |

GokayReiSsS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Güzel Beğendim
Konuda Güzel Başarılarınızın Devamını Dilerim :)
Servere Uğrayacağım

GokayReiSsS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Güzel Kampanyalar Gelmiş Başarılar :)

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende BiliyorumYT'de Bulunduğunu "Haritanız Alıntı" Derken Haritanızı Değiştirmenizi Öneririm Anlamında Söyledim
Neden her şey haritaya göre mi oluyor ? neden ücretli bir map yaptırıp önüne gelene mapın çalınmasını sağlıyım ? paramla niye rezil olayım ?

serdarkaya1997

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server özellikleriyle zaten berbat iken, yetkili kadrosu çoluk çocuktan oluşmakta. Hem oyundan küfür edip muteliyorlar, "discord gel" dediğimde discord vermiyorlar :D sonra discord gelince mikrafonlarını kapatıyorlar :D Yanımda konuşamayacak çocukların bana oyunda küfür etmesi ne kadar enteresan :D

Bana spam yapan çocuğu arkadaşı olan rehbere söylüyorum, ben mute yiyorum :D
Ama arkadaşları bizlere küfür edince mute yemiyor. Bunu admine söylüyorum, adminde bana mute atiyor :D
Şu serverde hiçbir yetkili reşit değil, aksine baba parası yiyen 14 yaşında çocuklar. Eğer gururlu ve şerefli biriyseniz ve haksızlığa göz yumamıyorsanız bu server size göre değil ama eğer bunların yaşında iseniz oynayabilirsiniz. Tabi ki spawnerleriniz adanızdan silinip banlanana kadar:D Ha bide serverin yardımı var onuda unutmayalım...

2018-06-01_00.57.21.png
2018-06-01_01.01.57.png

Moderatör tarafından düzenlendi:

GokayReiSsS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucudaki Yenilikler Güzel
Survival'da eklenmiş Başarılar :)