Play.RovenMC.tk ◂ 1.8x | Emek Skyblock ''Ejderha Eventi, Minyon Sistemi, DjMarket, Ada Geliştirme'' vb Birçok Özellik - KAPANDI

cRovenzy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar, serverı hoş buldum. Map alıntı denmiş sorun olacağını zannetmiyorum sonuçta kendilerinden de bir şey katmışlar örnek verirsek sanatçılar da çoğu resimden alıntı yapar veya base alıp kendi tarzını yansıtır. Hayvan takıntım var benim mob yumurtalarını görünce çok mutlu oldum QwQ neredeyse hiçbir serverda bulamıyorum. Jeneratör yükseltmesi de bence iyi olmuş yine bu aralar çoğu serverda ya yok ya da ayara/yükseltmeye açık değil dümdüz koymuşlar tahta kazma yapıyoruz adamın jeneratörü altın cevheri çıkarıyor. Marketteki eşyaların alım ve satım fiyatları genel olarak fena değil hani hoşuma gitti gayet uygun olmuş. Server yeni, bu yüzden yeni güncellemeler, eventler ve özelliklerle daha da gelişeceğini düşünüyorum. Eleştiri ve 'yapıcı eleştiri' arasında fark var yeni açılan bir serverı gömmenin anlamı yok. Siz de yeni bir oyuncu değilseniz zaten yeni açılan bir serverdan dünya harikası kod ve ayar beklemezsiniz. Bence gayet başarılı, ben sıkılana kadar takılırım orada. QwQ
Desteğin ve Yorumun İçin Çok Teşekkür Ederim.