[ MC.DESTRADA.NETWORK ]> GALAKTIK SKYBLOCK | UZAYA YOLCULUK | GERÇEK PARA ÖDÜLLÜ <

Sunucumuzu değerlenidiriniz :

• Muhteşem bir sunucu

• Güzel bir sunucu

• Ortalama bir sunucu

• Kötü bir sunucu

• Berbat bir sunucu

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Ancienty

play.Royal-Craft.com | En iyi OPSkyblock sunucu!
En iyi cevaplar
0

Uzaya Yolculuk!

Uzayın sonsuz karanlığında zorlu bir yolculuk yapmaya ne dersiniz? Sunucumuzda bulunan uzay mekiğini kullanarak farklı gezegenleri keşfedebilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar ve çeşitli madenler görmeye hazır mısınız ?

Maskeler!

Sunucumuzda sizde bir süper kahraman maskesine sahip olabilirsiniz. Her maskenin farklı bir özelliği ve değeri vardır. Thor, Hulk, Iron Man hatta Thanos maskesine bile sahip olabilirsiniz.

Ulu Ekipmanlar!

Yıllar önce bu toprakların mutlak hakimleri bu dünyadan silinmeden önce bazı emanetler bıraktılar. Arkeologlarımız bu silahları gün yüzüne çıkartıp oyuncularımıza sundular. Bir Leviathan veya Excalibur’a sahip olmak çok kolay sanmayın!

Maden Üreticiler!

Yıllarca adalarda çalıştık. Taş kırdık veya odun topladık. Artık arkamıza dayanıp biraz dinlenme vakti gelmedi mi? Size yardımcı üreticiler sayesinde artık otomatik olarak gelişebilir ve rakiplerinizden geri kalmazsınız. Tek yapmanız gereken bazen arıza yapan üreticilerin bakımını yapmanız.

Meteor!

‘’ NEWS 42 HABER BÜLTENİ SUNAR! ‘’ ‘’Saat 06.20 sularında Destrada Bölgesi'nde meydana gelen patlama büyük bir şoka neden oldu. Özel askeri birimler patlamanın olduğu bölgeyi karantinaya aldılar ve giriş çıkışlara izin verilmiyor. Halk orada neler olduğunu merak ediyor. Yeni gelişmeler ile sizinle olacağız.’’ Bu haberden sonra oraya insanlar akın akın yığılmaya başladı. Sen belki girmenin bir yolunu bulursun ve düşen meteorun gizemini çözersin!

Jetonlar!

Sunucumuzun para birimi jetondur. Jetonu gerçek para ile satın alıp bununla çeşitli eşyalar veya vip satın alabilirsiniz. Sunucumuzda gerçekten zaman geçirip ve emek harcayan oyuncularımızı da unutmadık. Jetonu oyunu oynayarak da elde edebilirsiniz.

Profil Sistemi!

Profili kullanarak oyuncuya yardımsever, hileci, küfürbaz, bilgili gibi oylar verebilirsiniz. Bu da biriyle arkadaş olmadan önce bu oylara bakıp nasıl biri olduğunu anlamanızı sağlar.

Oylama!

Sunucumuzda her gece olduğunda sohbete bir oylama gelir. Yeterince oy toplanırsa direk gündüz olur.

Saat Başı Event!

Sunucumuzda her saat başı klasik bir event olur. Bu eventte maden blokları, kasa anahtarı gibi klasik şeylerin yanında event yapan bir kutu ve spawner parçacıkları verir. Her event zamanında da bir çekiliş yapılır ve kazanan demir blok doğurucuya sahip olur.

Rapor Sistemi!

Yanlış bir davranış gördüğünüzde onu rapor etmeniz yeterlidir. Otomatik olarak sistemimize düşer ve orada detaylı bir şekilde kategorilere ayrılır. Müsait yetkiliye bildirim gider ve en kısa sürede sorun çözülür.

Kelime Oyunu!

Her 15 dakikada bir olan kelime oyununa katılan oyuncularımız bizden bazı sürpriz hediyeler kazanır. Eğer reflekslerinize ve hızınıza güveniyorsanız sizi de bekleriz!

Kelle Sistemi!

Bir gelenek vardır… Arenada savaşan gladyatörler rakibini yendiklerinde ya onun canını bağışlarlar ya da kellesini kesip evinin duvarında sergilerler. Sizde yeterince soğukkanlıysanız rakibinizin kellesini alıp onu diğer oyunculara sergileyebilirsiniz.

Sikke Sistemi!

Yaratıklar yağmaladıkları insanların veya soydukları kervanların ganimetlerini yanlarında taşımaktan asla çekinmezler. Bir yaratık öldürdüğünüzde üstün aramayı sakın unutmayın. Belki sizi zengin edebilecek kadar fazla sikke bulabilirsiniz.

Rütbeler!

Yeterince büyük ve zengin bir adanız varsa rütbe atlayarak bazı özellikler kazanabilirsiniz. Bunun yanında isminizin yanında ve tab menüsünde yazan rütbeniz ile diğer oyunculara hava atabilirsiniz!

OX Eventi!

Sunucumuzda bu kadar farklı ve görülmemiş özellik varken klasiklere yer vermek istedik. Yetkililerinde oyuncular kadar eğlendiği Ox Eventlerinde sizi de görmek isteriz.

Emoji Sistemi!

Sohbetimiz birçok emojiyi desteklemektedir. Mesela sohbete (kalp1) yazarsanız gerçekten kalp emojisi olarak çıkar. Bu da oyuncular arası iletişimi güçlendirir.

Hile Koruması!

Biz herkesin eşit bir şekilde gelişip, eşit derece eğlenmesi için hileye her şekilde karşıyız. Kendimize ait sistemlerimiz ile hile yapan oyuncu anında tespit edilir. Oyuncu izlemeye alınır ve devamı halinde otomatik bir şekilde cezalandırılır.

Kayıt Dosyası!

Sunucu her 6 saatte bir kaydedilir bu şekilde kimsenin emeği boşa gitmez.

Devamlı Aktiflik!

Sunucumuz 16 Ocak 2016 tarihinden beri açıktır. Uzun bir sürede kapanma durumu yoktur.

Sunucumuzdaki bazı sistemlerin küçük tanıtım/gösterim videolarını çektim, devamı gelecektir.

/- Uzay Sistemi -\

/- Event Kutusu -\

Kopyalanabilir IP Adresi: MC.DESTRADA.NETWORK

Son düzenleme:

Ancienty

En iyi cevaplar
0
SW GUZL AMMA BU BASKA ULKERLERIN GRMEMISDE NEDIR BEN AZERIYIM VE SWA GIRMEK ISTIYOM AMMA GIREMIYOM !
Azerbaycan'ı listelerimize ekleyeceğiz
Yakında siz de giriş yapabileceksiniz
Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dilerim.

Sunucu aktif, konu güncel!
-----------------------------------

Sunucu aktif, konu güncel!
Yarın büyük bakım günü!
-----------------------------------

LeeSeen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Girdim oynadım, hoşuma gitti
Sistemleri bakımından güzel bir sunucu 9/10
Buildler desen detaylandırılmış ve hoş 8/10
Oyuncuların samimiyeti, yetkililerin samimiyeti ve ortam bakımından 9/10

Diğer skyblock sunucularından daha üst kademede tutacağım başarılı bir sunucu
Başarılarınızın devamını dilerim ve herkese oynamasını tavsiye ederim.

Ancienty

En iyi cevaplar
0
Girdim oynadım, hoşuma gitti
Sistemleri bakımından güzel bir sunucu 9/10
Buildler desen detaylandırılmış ve hoş 8/10
Oyuncuların samimiyeti, yetkililerin samimiyeti ve ortam bakımından 9/10

Diğer skyblock sunucularından daha üst kademede tutacağım başarılı bir sunucu
Başarılarınızın devamını dilerim ve herkese oynamasını tavsiye ederim.
Değerli yanıtınız için teşekkürler!

_Mslefy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu düzeni fena değil. Fakat Map Çok Geliştirilmeli Map Üzerinde Hiç Uğraşmamışsınız Onun Haricinde Güzel. Başarılar

Ancienty

En iyi cevaplar
0
Konu düzeni fena değil. Fakat Map Çok Geliştirilmeli Map Üzerinde Hiç Uğraşmamışsınız Onun Haricinde Güzel. Başarılar
Spawn, market, kutular, VIPMarket ve 3 warp daha değiştirildi ve çok daha güzel gözükmektedir.
Konu yakında güncellenecektir değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

Önemli değil, bu kadar güzel bir sunucu övgüleri hakediyor :)
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

Veba_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kendim yetkili olduğum bir serverda yapabildiğim kadar objektif bir eleştri yapmaya çalışacağım.
Öncelikle konu düzeninin mükemmel olduğunu söyleyemem. Otomatik mute sisteminin çok hassas olduğunu bazen küfür olmayan kelimelerin içinde harf olarak küfür geçtiği için mute attığına şahit oldum.
İyi yönlerine şöyle bir baktığımızda da serverin sadece Iron Golem üzerine kurulu olmadığını görüyorum. Uzay, Un, Bıçaklar, Maden Spawnerleri servera hiçbir serverda olmayan tadlar katmış.
Serverda açık bir problem var ki domuz spawnerine dönüşen spawnerler. Ama bunun düzeltileceğinden kuşkum yok açıkçası.
Warpların berbat olduğu bir dönem geçirdik. Özensiz mapler ve dengesiz market... Bunun aşıldığını düşünüyorum şuanki warplar gözüme hoş geliyor zaten.
Kısacası 2 3 hata düzeltildikden sonra serverin gelişmemesi için hiçbir problem görmüyorum. Başarılar!

ardaada17

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İyi Güzel Sistemler Fakat Bazı Hatalar var Düzeltileceğini umuyorum mesela buğdayı fırına koyuyoruz yanmıyor yada un vermiyor oyunda online rehber göremedim daha online rehberler almalısınız sunucu 20 kişiyken mesela kimse seni takmıyor ilgilenmiyor yeniysen Zorlanıyorsun. Ama Sistemler Hoşuma Gitti . Başarılar

Veba_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İyi Güzel Sistemler Fakat Bazı Hatalar var Düzeltileceğini umuyorum mesela buğdayı fırına koyuyoruz yanmıyor yada un vermiyor oyunda online rehber göremedim daha online rehberler almalısınız sunucu 20 kişiyken mesela kimse seni takmıyor ilgilenmiyor yeniysen Zorlanıyorsun. Ama Sistemler Hoşuma Gitti . Başarılar
Buğday değil buğdaydan yapılan blok pişiyor. -/warp bilgi de bulabilirsin.

YusifiTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardesim Senin dedigin sozden 5 gun gecdi hyla giremiyom !!!!!!!!!!!!!!!!