oyna.MineZoid.com ➤ [YENİ AÇILDI!] - SIFIRLAMA YOK! Çiftçi Sistemi, Madenler, Elytra, Özel Büyüler: Sıradan, Efsanevi ve Runik!, 100 Farklı Görev!

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
sistemler fena degil ama p2w biraz fazla bazikişiler kendini oyunda ilah olarak göruyor kurucu tagi var diye bir şey sanmasinlar sadece o tag p2w ve yetkili ortamini saymasak fena bir sunucu degil eyer oyuncularda sp dir vip aldiginiz para yemek yerine biraz daha iyi bir makine geçseniz fena olmaz :) başarilar ama uzun vadeli bir sunucu benzemiyor
Merhaba, iftira içerikli mesajlarınızı ciddiye almıyorum, sunucumuzda gayet pahalı ve iyi işlemcili makineler kullanıyoruz herhangi bir LAG problemi bulunmamaktadır. Royal Craft olarak 2 yıla yakın süredir verdiğimiz hizmette hiçbir şekilde oyuncularımıza LAG problemi yaşatmadık. Diğer problemleriniz için destek sistemi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

NorJex

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucu çok güzel hiç kasmadan emek sky oynamak isterseniz tavsiye ederim

Erenxx838

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımı bana göre çok hoş ve güzel geldi resimlerden v.s belli zaten sunucuda güzel olmalı birazdan gireceğim.

wiwionel

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
eskidende severek oynadığım bir sunucu bu son güncellemeden sonra fırsat bulamadım girip oynmaya en yakın zamanda tekrardan girip oynuyacağım kaliteli sunucu

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bakım çalışmalarımız tamamlandı, sunucularımız tekrardan aktif edildi.

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bi ara kapanmıştı bidaha açılmış bir daha kapanmama dileğiyle

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bi ara kapanmıştı bidaha açılmış bir daha kapanmama dileğiyle
Merhaba MrTugberk2,

Minezoid sunucuları geçici olarak bakım çalışması nedeniyle hizmet vermemekteydi, topluluğumuza en doğru hizmeti sağlamak amacıyla çeşitli güncellemeleri ve düzenlemeleri sağlamamız gerekiyordu. Minezoid oyunlarımızı ve topluluğumuzu en üst sıralara taşımak için son derece sabırsızız fakat oyunlarımızın yeterli ölçüde hizmet sağlayabildiğinden emin olmalıyız! Destek, Güncelleme, Sunucu Barındırma ve Çeşitli Masraflarımızı karşılayıp karşılayamayacağımızı belirleyip yol haritamızı buna göre belirleyeceğiz.

Daha fazla bilgi için Discord sunucumuz üzerinden duyurularımızı takip edin.
Sorularınız için Yardım Merkezimiz: Minezoid - Minecraft Sunucusu