[ Play.RubyCraft.Network ] - [1.8-1.16] - OPSkyblock-EmekSky - HER GÜN EVENT - Görev Sistemi- BOSS - +50 ONLINE 34GB RAM - EMEKSKYBLOCK YENİ AÇILDI

SlashedSkull

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Baya bir adaletli sunucuya benziyorsunuz. Sizden kaynaklı mıdır yoksa yetkililerinzden kaynaklı mıdır bilemem ancak açıklama sebebi dahil olmaksızın yasaklanıyorum. Eşitlik anlayışınıza hayran kaldım.
1.PNG

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Konu tasarımınız çok güzel ama interneti düşük olanlarda yüklenmiyor :(

sinantan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Baya bir adaletli sunucuya benziyorsunuz. Sizden kaynaklı mıdır yoksa yetkililerinzden kaynaklı mıdır bilemem ancak açıklama sebebi dahil olmaksızın yasaklanıyorum. Eşitlik anlayışınıza hayran kaldım.
Sunucumuza gelip troll/uygunsuz davranışta bulunan kimseyi barındırmıyoruz. Orada da belirtildiği üzere eğer hatalı yasaklandıysanız ulaşmanız gereken site burası değil, adaletimizi görüntüdeki siteden sorgulayabilirsin.

Konu tasarımınız çok güzel ama interneti düşük olanlarda yüklenmiyor :(
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim, maalesef gif'li olduğu için ufak tefek yüklenme sorunları olabilir :c

SlashedSkull

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuza gelip troll/uygunsuz davranışta bulunan kimseyi barındırmıyoruz. Orada da belirtildiği üzere eğer hatalı yasaklandıysanız ulaşmanız gereken site burası değil, adaletimizi görüntüdeki siteden sorgulayabilirsin.

Herhangi bir troll/uygunsuz davranışta bulunmadım. Bulunduğuma dair kanıtlarınızı mevcut talebime iletir misiniz? Arkadaşlarım ile sunucunuza gelip sorunlarımızı Admin ve Moderatörünüze ilettik. 04.00'a kadar sohbet ettik ve o esnada belirttiğim yetkililerinizde vardı. Herhangi bir kural ihlali gerçekleştirmiş olsam o yetkililerin ilgilenmesi gerekmez miydi?

Talep numaram: #14

xCraweL

+ MC.CRAXYNW.COM +
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımınız çok hoş fakat .gif yerine interneti kötü olanları'da düşünüp .png yapıla bilirdi.
Başarılar :)

JesterNW

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hoş güzel bi tasarım fakat market görseli hiç hoşuma gitmedi ama dediğim gibi konu tasarımı güzel görseller de öyle

Newichertr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
merhaba serverimizin ismi benziyorda bir sıkıntı olurmu acaba birde kuruluş tarihiniz dnedir acaba