• 3 Eyl 19

Play.RulingCraft.Cf * TÜRKİYE'NİN EN YENİ İÇERİKLİ OPSKYBLOCK SUNUCUSU *[WarpZombiİstilası] /Adakit /Parakit /Hediyem /GünlükÖdül /HediyeSp /Rütbe GRV

RulingNW

Ağaç Yumruklayıcı
Sunucu IP Adresi
Play.RulingCraft.Cf
Oyun Sürümü
1.12/1.8.8
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
OpSkyBlock 2019 Güncel
PicsArt_07-22-01.28.02.jpg

PicsArt_07-22-12.58.54.jpg

Arkadaşlar OpSkyBlock'Da Olmayan Yeni İçerikler Ve Projelerimiz Vardır Ve Bunlar'Da Sadece Kendi Yaratıcılığımız Ve Oyuncularımız İçin !
/Warp zombiİstilası
Nedir Bu ?

Warp zombi istilası oyuncularımız için tasarladığımız bir warp'dır içerikleri Şehir'de zombiler var ve zombiler ile savaşıyorsunuz itemler düşürüyorsunuz,
Evlere girile biliniyor ve evdeki sandıklardan anahtar,spawner,zırh,kazma, ve onlarca itemler mevcut Maksat oyuncularımıza değişiklik olsun ve yeni Warp açmak.
Ve tabii ki zombiler ile savaşmanız'da önemli zombilerden item düşüre biliyorsunuz, itemlerin çoğun'dada anahtar düşüyori,
ve kilitli olan evlere apartmanlara giriyorsunuz dahada Skyblock'da olan itemler bulunuyor bu şehirde tamamen kasılmanız ve zevkinizi için

tamamen skyblock özgün itemler veriyoruz ; ) Forumu okuduğunuz için teşekkürler, İyi forumlar.

Değerli Oyuncularımız
Sizler bizlerin güç kaynaklarısınız . Sizler olmasaydınız bizler bu kadar emek veremez ve bizi yıkmaya çalışanlara karşılık veremezdik. Bu bir teşekkür metni ve ben bizi destekleyen bütün oyuncularımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bize her seferinde inanan ve daha iyi olmamız için bizleri sonsuz destekleyen , sabır ile yapacağımız içerikleri bekleyen sevgili oyuncularımız. Sizler bizim bu kadar yol katetmemizde ki en büyük etkensiniz. Biz RulingCraft ailesi olaram hepinize yeniden teşekkür ediyoruz ve sizleri çok seviyoruz.
Öncellikle bizi her zaman destekleyen , her zaman bana ümit kaynağı olan . Küçücük bir fikrimi bile kocaman bi projeye çeviren destek kaynağım RulingCraft *Kurucusu* Muharreme (swinzer) , Projemizde olsun birçok şeyde benim en büyük desteğim olan ailemin en güzel parçalarından biri olan 8 yıllık kardeşim , nefes kaynağım RulingCraft *Yetkilisi* Mustafaya (Zed) .
En büyük gülüş sebeplerimiz olan , çocuksuluğu ile her daim kahkalarımızi şekillendiren her işimize koşulsuz koşan aylardır bizim ailemizin bi üyesi olan canım *Adminim* Yasine (Yasinus) , Muharreme pluginlerde olsun , bizim imkansız yapamayız dediğimiz birçok yazılımı bize sunan biricik *Pluginirimiz* Kerem'e (KKerem52) , Bana haritada olsun , sunucunun birçok yerinde en büyük desteği veren , buildleri ile bizi bizden alan ve 'biz yapamasakta arda yapar ' diyerek güç kaynağımız olan biricik *UstaMimarımız* Ardaya (ByArda) , Ailemizin en yeni ve en güzek üyelerinden olan , ardanın gelemediği zamanlarda bizimde emirhanımız var dediğimiz , benim en büyük destklerimden biri olan biricik *Mimarımız* Emirhana (Soren) , Yeri gelir tatlı atarlariyla , yeri gelir samimi gülüşleriyle değerli bi oyuncumuz iken ailemizi daha da severek biricik *Mimarımız* olan benim dert ortağım Koraya (ViktorKurum) , Minecraftla bi alakası olmamalarına rağmen beni yanlız bırakmayıp sırf onlardan güç almam için oyuna gelip yanımda duran Biricik kardeşim Umuta , Batuya , Fatihe ve bizi bu günlere taşıyan ailemizin en büyük dayanağı olan sevgili oyuncularımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum . Sizler bizler için çok değerlisin , sizler bizim ailemizsiniz . Ve bunu şu an okuyan henüz bizimle tanışmamış sevgili Minecraft oyuncuları. Eminimki Biz bir aileyiz lafını hayatınızda birçok serverda milyonlarca kez duydunuz , biliyorum . Ama biz hic bir zaman diğerleri gibi olmadık. Sizleri de bu eşsiz ailenin bir parçası olmaya davet ediyorum. Gelen gelemeyen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. *RulingCraft Kraliçesi Leri* .

Kopyalına Bilir IP: Play.RulingCraft.Cf
Web: Ruling.Oyna.Tc

Son düzenleme:

DDoS_Community

Her Sistemin Bir Açığı Vardır Insanın Bile ...
Ruh Hali
Konu Tasarımı Geliştirilebilir Genede Başarılar .

Exkaar

YASAKLANDI
Baya bir geliştirilmesi gerekli bu şekilde bir (kaç) ay içerisinde kapanacağını düşünüyorum. Pek emek verilmemiş gibi gözüküyor. Başarılar.

RulingNW

Ağaç Yumruklayıcı
Baya bir geliştirilmesi gerekli bu şekilde bir (kaç) ay içerisinde kapanacağını düşünüyorum. Pek emek verilmemiş gibi gözüküyor. Başarılar.
Selam, sunucuya gelip bakmanızı öneriyorum herşeyi yaptık, warplar full, giriş olarak adakit parakit hediyem günlüködül hediyesp Veriyoruz, sonra değişiklik olarak Warp zombi istilası var şehire gidip zombi kesiyorsunuz item düşüre biliyorsunuz ve dairedeki evlerden kasa'dan da item ala biliorsunuz bunlar tamamen OpSkyBlock ait itemler veriyoruz girenlerin .%90 sevdi sizde geirseniz herşeyi ben net gösteririm, Yorumunuz için teşekkür ediyorum iyi forumlar.

RulingNW

Ağaç Yumruklayıcı
Sunucumuz.png

Sizler'De Bu Elenceye Katılınız ! Play.RulingCraft.Cf

Deniz_06

Ağaç Yumruklayıcı
Ruh Hali
Konu tasarımı daha iyi olabilir onun dışında güzel sw

AhmetMarta

Ağaç Yumruklayıcı
Ruh Hali
Büyük ihtimal bir kaç ay sonra kapanacak bir sunucu maalesef başarısız!​

Exkaar

YASAKLANDI
Sunucunun geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum, başarılar dilerim.

Melihoper

mc.TurkLion.net
Süper Üye
★ Aktif Kullanıcı
Ruh Hali
Konu tasarımı gayet hoş, alan adının değiştirilmesi gerek hoş durmuyor barılar.