Play.RypienSC.Net | OP SkyBlock 1.8.x & 1.16.x | P2W değil, harika sistemler, emek kokan sunucu!

Kyara_C

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
giris.png
baslarken.png
sistem1.png
sistem2.png
gorseller.png
Spawn.png
Köylü takas.png
Kasalar.png
Edit.png
Arena.png
Park.png
Ada1.png
Ada2.png
Ada3.png

Play.RypieSC.Net
Oyna.RypienSC.Net
MC.RypienSC.Net

Son olarak

RypienSC Network olarak sizi önemsiyoruz. Sizi önemseyeni önemseyin.
Discorddan güvenlikle alakalı makalelerimizi okumayı unutmayın.
Hızlı destek sistemimiz ile sizlere koşulsuz şartsız destek vermeye devam ediyoruz.
Ayrıca Discordda da ayrı bir ortam var.
Daha fazlası için sunucumuza gelmeyi unutmayın! Her şeyi konuya sığdıramayız...
Tek eksik sensin! Seni aramızda görmek ise bir onur meselesi.
Sen de kaliteden ve emekten anlıyorsan seni sunucumuzda bekliyor olacağız.
Bir sürü farklı, kaliteli ve emek kokan sistem var. Ayrıca tüm bunların yanında çeşitli sürpriz yumurtalar var.
Bunların hepsini bulabilir misin?
Gerçekten verdiğimiz emeği görebilmen bizi çok mutlu etmen demektir.
Sizlerin de desteği ile sunucumuzu geliştirmeye devam edeceğiz.
Merak ettiğiniz soruları mutlaka sorun, ayrıca eleştiriye de açığız.
Fakat istediğini yazan istemediğini duyar. Ona göre eleştiri yapmanızı rica ediyoruz.
Ayrıca sunucumuzla alakalı önerilerinizi de bekliyoruz.
Sizlerin de desteği ile kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

* RypienSC Network *​

Son düzenleme:

Swaps

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sonunda op yazıp ultra op olmayan, ekonomisi düzgün ve sistemleri kaliteli bir sunucu buldum, başarılarınızın devamını dilerim, müdaviminizim. Ayrıca konu tasarımı da çok hoş olmuş :)

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
1610734068654.png

imagine using "emek" in 2021
1610734086822.png

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Evet, "Arkadaşın nerede hata yaptığını buluyoruz." isimli okul öncesi çocuklara yapılabilinecek zeka testi.
Sunucunun kalitesi buradan belli oldu :) Amacın sadece insanlara saldırmak. Neyse çok uzun süre yaşamayacak bir sunucu. Zaten op sunucudan ne beklenebilir ki :)

Kyara_C

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucunun kalitesi buradan belli oldu :) Amacın sadece insanlara saldırmak. Neyse çok uzun süre yaşamayacak bir sunucu. Zaten op sunucudan ne beklenebilir ki :)
İlk olarak saçma bir yanıt yazıyorsan gelecek yanıta hazırlıklı olman gerek. :) İstediğini söyleyen istemediğini duyar.
2. olarak okuduğunu anlama problemi yaşayan birisi için fazla şey söylemeye gerek yok. Biz orada verdiğimiz emekten bahsediyoruz sen burada gelmişsin saçma sapan konuşuyorsun. Her şeye böyle pat diye atladığın açtığın sunucudan belli. Aynı şekilde de kendi konusunda zeka seviyesini belirten birisinin saçma ve haddinden büyük mesajlar yazması...
Şimdi senin sunucunla alakalı tonlarca şey söyleyebilirim. Hepsi de profesyonellik gerektiren hatalar.
Sen böyle milleti olur olmadık eleştirmeye devam et. Bizim de bu ekip olarak eğlencemiz olsun. Sıkılmıştık biz de. :)

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
İlk olarak saçma bir yanıt yazıyorsan gelecek yanıta hazırlıklı olman gerek. :) İstediğini söyleyen istemediğini duyar.
2. olarak okuduğunu anlama problemi yaşayan birisi için fazla şey söylemeye gerek yok. Biz orada verdiğimiz emekten bahsediyoruz sen burada gelmişsin saçma sapan konuşuyorsun. Her şeye böyle pat diye atladığın açtığın sunucudan belli. Aynı şekilde de kendi konusunda zeka seviyesini belirten birisinin saçma ve haddinden büyük mesajlar yazması...
Şimdi senin sunucunla alakalı tonlarca şey söyleyebilirim. Hepsi de profesyonellik gerektiren hatalar.
Sen böyle milleti olur olmadık eleştirmeye devam et. Bizim de bu ekip olarak eğlencemiz olsun. Sıkılmıştık biz de. :)
Hadi senin anlayacağın dilden konuşalım. Benim sunucuma laf edip OP sunucu açan, harika sistemler deyip sunucusunda tasarımda görüldüğü kadarıyla diğer sunucularda olmayan 2 sistem olan ve ergen tartışmalarına girip insanları kötüleyen birisin. Diyelim düzgün bir kurucusun, benim yazdığıma saldırmayıp ne mana ettiğini söyleyebilir veya hiç cevap vermeyebilrdin. Demek çok batıyor benim sana cevap vermem. Bekliyorum yaklaşık 15-20 dakika içerisinde benim sunucu konuma saldırmaya başlarsın. Konuyu zaten takipten çıkmıştım, eğlencen yarıda kesilsin ne olacak :)

Kyara_C

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Hadi senin anlayacağın dilden konuşalım. Benim sunucuma laf edip OP sunucu açan, harika sistemler deyip sunucusunda tasarımda görüldüğü kadarıyla diğer sunucularda olmayan 2 sistem olan ve ergen tartışmalarına girip insanları kötüleyen birisin. Diyelim düzgün bir kurucusun, benim yazdığıma saldırmayıp ne mana ettiğini söyleyebilir veya hiç cevap vermeyebilrdin. Demek çok batıyor benim sana cevap vermem. Bekliyorum yaklaşık 15-20 dakika içerisinde benim sunucu konuma saldırmaya başlarsın. Konuyu zaten takipten çıkmıştım, eğlencen yarıda kesilsin ne olacak :)
İşte bu da farklı bir zihniyet :) Benim konuma saçma bir mesaj atıyor sonra başlattığını kendisine iteleyince ağır geliyor. Daha verilen emekten bihaber yorum yazıyor. Sonra yanıtı alınca burada saçma bir yorum daha yazıyor. O aynı dediğin sistemlerin hepsi alın teriyle yapıldı. Ve senin daha çocukluk zamanlarında da vardı. Tabii senin bundan haberin yok. 6 senedir bu işin içinde olduğumuzdan hali ile sistemlerimiz çalına çalına basitleşti. Yeni sistemlerle de vakit kaybetmeyip bir an önce bütçe toplayıp yeni sunucular açmak istiyoruz. Ayrıca tüm sistemlerimizi konuya koyacak halimiz yok. Biz de biliriz çok farklı bir sunucu açmayı ama bu sefer alışılmışlık piskolojisinden dolayı oynanmaz. Bunu da daha önce yaşadık. Her türlü olasılığı ön görüyoruz biz merak etme. OP SkyBlock ile işimize başlamadık biz. Aşama aşama buraya geldik. Çünkü oyuncular bunu istiyordu. Daha söylemediğim ve gerek duymadığım çok şey var anlaşılan sana ağır geliyor. Gelmişsin bir de daha bihaber olduğun şeylere yanıt yazıyorsun. Devam etmek istersen edersin ama baya gülünç oluyorsun bilgin olsun. Senin dediğin gibi ben de kendin gibi sunucun olsun diyorum.
Neyse ne kadar anlatırsam anlatayım anlattığım senin anladığın kadar. Ben ne diyorum sen ne diyorsun.